اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تمامی 66 قسمت تبلیغات Get a Mac

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

15- Self-Pity

اکتبر ۲۰۰۶ - مک با لباس فرم دیده می شود . pc سوال میپرسد چرا لباس فرم پوشیدی و مک جواب میدهد برای مسائل کاری , من سالهات مایکروسافت آفیس رو در خودم اجرا می کنم بعد از شنیدن این حرف pc احساس ناراحتی می کند و پکر می شود و روی زمین دراز می کشد . مک می گوید ناراحت نباش برای هر دو ما کار هست ولی پی سی به ناراختی خودش ادامه می دهد و میگه فعلا باید فکر کنم

i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

16-Gift Exchange

نوامبر ۲۰۰۶ - در هنگان تعطیلات , مک به ویندوز یک هدیه می دهد . ویندوز امیدوار است که آموزش برنامه نویسی ++C درون بسته هدیه باشد ولی میبنید که یک آلبوم عکس ساخته شده در iphoto از عکس های قسمت های قبلی Get a mac درون آن بود . Pc نا امید می شود
      سپس Pc یک آموزش برنامه نویسی ++C به مک هدیه میدهد

i-phone.ir
      The Best or Nothing

نظر

نوامبر ۲۰۰۶- pc در این قسمت مارک های زیادی برویش چسبیده شده است . مک سوال می کنه چه اتفاقی افتاده و pc با غر زدن جواب میده که من طراحی شدم برای اینکه کسی با من تراز های بانکیش رو بلنس کنه ولی من رو برای خونه ای خریدن که تا شب همه نوع کاری با من می کنند . برای ساختن فیلم , بلاگ و موزیک و من تا شب برای خودم گریه می کنم

i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

17-Sales Pitch

در این قسمت مک می گوید من مک هستم ولی pc می گوید pc بخرید !
          در ادامه توضیح می دهد و به مک می گوید که مردم تحت تاثیر تو قرار می گیرند و من باید با همه تلاشم تبلیغ برای فروش کنم

i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

19-Goodwill

دسامبر ۲۰۰۶ - در این قسمت که نزدیک کریسمس ساخته شده است مک و pc تصمیم میگیرند به جای اینکه خودشونو با یکدیگر مقایسه کنند فقط از خودشون صحبت کنند ولی pc میگه و بجای اینکه یکیمون وقتشو برای کارای بی مورد بزاره و یکی کار خوب کنه بیام با هم خوب باشیم . مک میگه قرار شد که امروز اینجوری نگیم
            و در نهایت همدیگر رو در آغوش می کشند

i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

20-Sabotage

pc خود را معرفی می کند ولی جای مک شخص دیگری می آید که به وضوح از سوی pc استخدام شده است . مک تقلبی سعی در بد نشون دادن مکینتاش دارد که مک واقعی از راه میرسد

i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

21 - Surgery

ژانویه ۲۰۰۷ - در این قسمت Pc با لباس بیمارستان دیده می شود و او توضیح می دهد که در حال ارتقا به ویندوز ویستا است و برای همین مجبور به عمل جراحی بزرگ در درون قطعات کامپیوتر دارد

i-phone.ir
                The Best or Nothing

نظر

22- Tech Support

ژانویه ۲۰۰۷ - در این قسمت یک تکنسین وارد می شود برای نصب وب کم روی Pc , Pc بسیار از این موضوع خوشحال است ولی وقتی می فهمد که تمامی دوایس های های مک از داشتن دوربین وب کم ( از سال ۲۰۰۳ ) بهره می برند عملیت نصب با چسب رو متوقف می کند

i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

23- Security

فوریه ۲۰۰۷ - در این قسمت که پیرامون ضعف امنیتی ویندوز ویستا است , Pc مجبور به استخدام یک بادیگارد امنیتی سیستم می شود . این بادیگارد تا میزان اعصاب خوردکنی تمامی تمامی حرکات مک و خود Pc را به Pc گزارش میدهد و برای هرکاری از pc اجازه میگیرد.

i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

24 - Computer Cart

آپریل ۲۰۰۷ - یکی دیگر از قسمت های مورد علاقه من , pc و سه تن از همنوعانش در سبد کامپیوتر ها نشته اند و در انتظار تعمیر شدن هستند . مشکل اونها در مورد یک چند خطای مربوط به DLL در ویندوز ویستا است . pc از مک سوال میپرسد که این ارور رو میشناسی و مک پاسخ می دهد در مک چنین مشکلاتی وجود ندارد .  
                      سپس pc , یکی از همنوعانش رو نشان میدهد و بلند می گوید که ین مشکل خیلی بزرگ نیست ولی در ادامه بصورت آروم به مک می گوید که او مردنی است .

i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

25 - Flashback

آپریل ۲۰۰۷ - در این قسمت مک از pc سوال می کند که آیا می خواهد فیلم ساخته شده توسط او و وب سایت را مشاهده کند در این هنگام یه فلش بک به گذشته می زند وقتی مک و pc کودک بودند و مک در آنجا به pc می گوید میخوای نقاشی من رو ببینی و در آنجا pc با استفاده از یک ماشین حساب زمان تلف شده او را حساب می کند . در زمان حاضر نیز pc این کار را تکرار می کند

i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

26- Stuffed

آپریل ۲۰۰۷ - در این قسمت Pc با ظاهر بسیار چاق شده وارد صحنه می شود و می گوید بخاطر نصب تعداد بسیار زیادی از برنامه محکوم به چاق شدن و پر شدن هارد دیسک است ولی مک در جواب می گوید که در مک با وجود نرم افزار هایی مثل آیتونز , iphoto , imovie یا iweb نیاز به نصب تعداد زیادی از برنامه ها نیست .

i-phone.ir
                          The Best or Nothing

نظر

27 - Choose a Vista

می ۲۰۰۷ - در این قسمت pc همگان رو دعوت به انتخاب یک نسخه از شش نسخه ویندوز ویستا می کند . خود pc برای خود چرخ گردون ورژن های مختلف ویستا رو به چرخش در می آورد و در این هنگام فریاد می زند بچرخ بهترین سیستم عامل , نشانگر چرخ گردون روی گزینه شکست متوقف می شود .
                            مک سوال می پرسد چرا این گزینه شکست درون این چرخ گردون گذاشته شده است ؟

i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

28 - Genius

می ۲۰۰۷ - در این قسمت مک یکی از کارکنان Genius mac رو به pc معرفی می کند و می گوید در تمامی Apple Store ها تعدادی در بخشی به نام Genius bar به تمامی سوالات شما درباره مک پاسخ می دهند . pc در ادامه برای تست Genius mac چند سوال ریاضی از او میپرسد و Genius mac به تمامی سوالات درست جواب میدهد . در آخر pc سوال میپرسد که در یک مقیاس ۱ تا ۱۰ او چه مقدار از مک متنفر است و Genius mac جواب می دهد ۱۱ تا
                              در این هنگام pc می گوید . او خیلی خوب است

i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

29 - Party Is Over

می ۲۰۰۷ - در این قسمت یک جشن برای ویستا گرفته شده است ولی pc راضی به نظر نمی رسد . او به مک شکایت می کند که پس از آپگرید به سیستم عامل جدید نمی تواند از بسیاری از نرم افزار ها و سخت افزار قدیمی تر استفاده کند .

i-phone.ir
                                The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                                X