اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمائی جهت خرید macmini

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمائی جهت خرید macmini

با سلام
    من برای سیستم desktop ام قصد خرید یه آیمک رو داشتم
    اخیرا یه تحقیق در مورد مک مینی داشتم که ظاهرا میشه مک مینی رو خرید و موس+صفحه کلید+مانتیور رو از سایر برندهای دیگه استفاده کرد
    البته کارم چون برنامه نویسی هست و امکان داره 6-10 ساعت از سیستم استفاده کنم ، نمی دونم مک مینی جواب گوی نیاز من هست یا نه؟

چون هدفم سیستم عامل مک هست به نظرم مک مینی از لحاظ هزینه هم به صرفه تر باشه.

ممنون میشم دوستانی که مک مینی دارن اطلاعاتشون رو از من دریغ نکن

با تشکر

دوستان منم قصد خرید مک مینی رو دارم چون بهصرفست از نظر قیمتش اینکهکارم را راه مندازه دوستانی که مک مینی دارن الان یا ازش استفاده کردن راهنماییمون کنن مارو و نظر بدن که بخریم یا نخریم

نظر

مک مینی خیلی خوبه یعنی عالیه فقط یه اشکال داره اونم اینه که بعد یه مدت به میزت که نگاه میکنی میبینی یه موس و کیبرد و یه اپل دیسپلی واسش خریدی
      و از قیمت یه مک بوک زده بالاتر
      اما جدا از شوخی واسه برنامه نویسی از یه اسکرین بزرگ باید استفاده کرد که کار رو مک بوک یه کم سخت میشه همش باید اسکرول کرد
      اما مک مینی رو میتونی وصل کنی به تلویزیون ۴۲ مثلا و با یه کیبرد بیسیم ۲۰ تومنی تو هال رو مبل بشینی و حالشو ببری

نظر

شما که هدفتون برنامه نویسی مک هستش گزینه بسیار خوبی هستش
        بسیار شیک و زیبا هست و بسیار قوی
        فقط در جریان هستین که درایو دی وی دی نداره
        البته به صورت جانبی میتونین super درایو استفاده کنین

نظر

همین اول بگم که منظورم فقط راهنمایی هست.
          من مدل MC815 رو دارم که رمش رو به ۸ ارتقا دادم.
          اگه نمیخواین که مکتون همراهتون باشه، مینی انتخاب خیلی خوبیه. (نمیگم عالی)
          میتونین به راحتی با HDMI به یک تلوزیون وصل کنید و یک مولتی مدیا سنتر عالی با بلندگو های TV یا با خروجی Optical داشته باشین.
          برنامه نویسی رو نمیدونم ولی نباید مشکلی داشته باشه.
          از نظر روشن گذاشتن هم کلا هیچ سیستمی با روشن بودن دائم مشکلی نداره. (چه لپتاپ و چه دسکتاپ)
          من که خیلی راضی بودم ولی چون لپتاپ میخواستم گذاشتم واسه فروش. (توی بازارچه هست)
          خودم چون اهل بازی نیستم فقط Angry Birds رو روش امتحان کردم و خیلی روون بود، پس روی اینطور بازیها مشکلی ندارند ولی برای بازیهای خفن، خوب گرافیک بالاتری میخواد.
          توی کار هم خیلی روون هست.

نظر

خوب ۵۰۰ دلار ارزون تره
            ولی اگه یه مانیتور و کیبرد و موس خوب و یه درایو دی وی دی بخوای ۳۰۰ دلار دیگه باید بدی و از آخر هم پشیمون میشی
            مگه اینکه مانیتور داشته باشی یا تی وی که عالیه میتونه جای دسکتاپ خوبو بگیره

نظر

گزینه ی بسیار مناسبی برای برنامه نویسی هست. من هم قصد خریدش رو داشتم. ((چند مدت هم داشتم))ولی متاسفانه برای خودم هیچ مدلش رو گیر نیاوردم بخرم.
              فکر نمیکنم گیر بیاد تهران رو زیرو رو کردم.
              امیر/

نظر

صبر کنید ..
              X