اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش آنلاک iPhone 4, 3GS با Ultrasn0w 1.2.3 در iOS 4.3.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اموزش آنلاک iPhone 4, 3GS با Ultrasn0w 1.2.3 در iOS 4.3.3

iPhone dev-team برنامه ultrasn0w را به ورژن 1.2.3 برای انلاک ایفون 4 و 3gs در 4.3.3 اپدیت کرد

بیسباند هایی که این ورژن انلاک میکند :
    01.59.00 / 04.26.08 / 05.11.07 / 05.12.01 / 05.13.04 / 06.15.00

بیسباند هایی که این ورژن انلاک نمیکند :

02.10.04 / 03.10.01 / 04.10.01 / 05.14.02 / 05.15.04 / 05.16.02

برای iPhone 3GS (فقط ) چگونگی آپدیت بیس باندتان به 06.15.00 برای آنلاک
    از این روش استفاه کنید تا بیس باندتان را به بیس باند آیپد در iOS 4.1 / 4.2.1 آپدیت کنید.

مرجله 1:
    شما باید iPhone 4 یا 3GS خود را در iOS 4.3.3 جیلبریک کنید و بیس باند قدیمی خود را نگه دارید . ( با استفاه از PwnageTool بر روی مک و Sn0wbreeze بر روی وینوز)

مرجله 2:

وقتی دستگاه خود را جیلبریک کردید شما امکان آنلاک آی فون خود را خواهید داشت.
    پس سیدیا را باز کرده، به قسمت “Manage” رفته و قسمت “Sources” را باز کنید.

الان بر روی “Edit” زده و سورس زیر را اضافه کنید (add):

کد PHP:
                           http://repo666.ultrasn0w.com 

بعد از اضافه کردن سورس برنامه “ultrasn0w 1.2.3” را در سیدیا سرچ کرده و آن را نصب کنید.

بعد از نصب برنامه دستگاه خود را خاموش و روشن کنید ؛الان آی فون شما آنلاک شده و شما می توانید به راحتی هر سیمکارتی را در آی فونتان استفاده کنید.
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 09-05-2011, 01:27 PM

در واقع برای آیفون 4 بیس باند جدیدی که انلاک بشه اضافه نشده درسته ؟

نظر

بله فقط بیس باند های قدیمی آنلاک می شوند
      with

نظر

پس واسه بیس بندهای جدید آیفون4 کی میخواد بیاد؟؟؟؟؟!!!!

نظر

سلام
          گوشی من 3gs هست و ورژن 4.3.2 هستش و بیس باندم 05.16.02 هست یعنی گوشی من لاک شده؟آنلاک نمیشه کرد؟
          اگه به 4.3.3 ببرم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone3gs نمایش پست ها
            سلام
            گوشی من 3gs هست و ورژن 4.3.2 هستش و بیس باندم 05.16.02 هست یعنی گوشی من لاک شده؟آنلاک نمیشه کرد؟
            اگه به 4.3.3 ببرم مشکلی پیش نمیاد؟
            دوست عزیز در پست اول گفته شده کدام بیس باند ها انلاک میشن وکدام ها نمیشن.
            گوشی لاک اجتیاج به این فایل داره و به این صورت زیر هست.

باید بیس باند رو به 6.15 با redsn0w0.9.6b5 ارتقاء بدید واز سیدیا این فایل رو نصب کنید.

نظر

آخه من تازه واردم چه جوری ارتقاء بدم؟

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread2387.html

نظر

خوب الان ورژن من 4.3.3 هست اگه به بیس باند ارتقاء بدم ورژن عوض میشه؟

نظر

برای بیس باند 03.10.01 به نظرتون کی میاد

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone3gs نمایش پست ها
                      خوب الان ورژن من 4.3.3 هست اگه به بیس باند ارتقاء بدم ورژن عوض میشه؟
                      با ارتقاء بيس باند ميتونيد از انلاك بودن لذت ببريد ربطي به تقيير ورژن نداره دوست عزيز

نظر

Dustan man ye iphone4 mkham az chin bekharam ke unlock factory ham nis , yani hamun 299$ has ke ru AT&T kar mkone
                        Hala age ino begiram unlock mshe ?mtunam 2 iran bash kar konam ?

نظر

نوشته اصلی توسط maxport نمایش پست ها
                          Dustan man ye iphone4 mkham az chin bekharam ke unlock factory ham nis , yani hamun 299$ has ke ru AT&T kar mkone
                          Hala age ino begiram unlock mshe ?mtunam 2 iran bash kar konam ?
                          دوست عزیز با عرض خوش امد گویی* به انجمن
                          طبق قانون انجمن باید فارسی تایپ کنین
                          نمیدونم چطور میخوای از چین لاک at&t بگیری ولی اول که قیمت تمام شده 299$ نیست و فعلا انلاک نرم افزاریش نیامده و فقط میتونی از توربو سیم برای انلاک استفاده کنی

نظر

سلام
                            نگاه کردم به پست که گفته بود اگه فریم ور 01.59.00 باشه می تونید آپگرید کنید
                            من آیفون 4 لاکم را به 4.3.3 مستقیم با فایلی که دانلود کرده بودم و آیتیونز آپگرید کرده بودم و با استفاده از redsnow جیلبریک کردم
                            بعد از جیل بریک فریم ورم به 04.10.01 تغییر پیدا کرده
                            اون پکیج را هم از سورس دانلود کردم و نصب کردم ولی آنتن نیامد

فکر میکنم اشتباه بزرگی کردم
                            اشتباه من کجا بود و قابل حل هست ؟
                            الان باید چه کنم
                            خواهش میکنم جواب من را بدهید

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
                              سلام
                              نگاه کردم به پست که گفته بود اگه فریم ور 01.59.00 باشه می تونید آپگرید کنید
                              من آیفون 4 لاکم را به 4.3.3 مستقیم با فایلی که دانلود کرده بودم و آیتیونز آپگرید کرده بودم و با استفاده از redsnow جیلبریک کردم
                              بعد از جیل بریک فریم ورم به 04.10.01 تغییر پیدا کرده
                              اون پکیج را هم از سورس دانلود کردم و نصب کردم ولی آنتن نیامد

فکر میکنم اشتباه بزرگی کردم
                              اشتباه من کجا بود و قابل حل هست ؟
                              الان باید چه کنم
                              خواهش میکنم جواب من را بدهید
                              همونطور كه اگر پست اول رو با دقت بيشتر مطالعه مي كرديد يكسري از بيس باندها منجمله 4.10.01 هنوز قابل انلاك نيستند.
                              شما متاسقانه فعلا چاره اي نداريد تا انلاك اين بيس باندها هم بياد و يا اينكه از ساير روش هاي انلاك مثل گوي سيم يا انلاك توسط شركت مخابراطي تحت قرارداد استفاده كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                              X