اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من با نسخه 15 جیل کردم.هیچ مشکلی هم ندارم.قابل توجه دوستان.سرعت بالا.بلوتوز هم با انواع گوشی ها و پخش کننده ها مچ میشه و قابلیت پنج انگشتی هم روون هست.اگه سوالی داشتین جواب میدم.

نظر

لینک مستقیم آخرین ورژن در پست اول اضافه شد + عنوان با نام ورژن جدید اصلاح شد
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام .من میخوام آیپادم رو به 4.3.3 آپدیت کنم.و الان 4.3.1 هستش.من فریمور این ورژن رو دارم دانیود میکنم و حجمش 650 مگابایته.و بعد میخوام جیلبریک کنم و برنامه redsn0w_win_0.9.6rc15_2 رو دانلود کردم.آیا این برنامه و این فریمور درسته؟؟ یا باید برنامه دیگه ای رو دانلود کنم.

نظر

سلام برای من ارور 1600 میده
          چیکار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mosiking نمایش پست ها
            سلام .من میخوام آیپادم رو به 4.3.3 آپدیت کنم.و الان 4.3.1 هستش.من فریمور این ورژن رو دارم دانیود میکنم و حجمش 650 مگابایته.و بعد میخوام جیلبریک کنم و برنامه redsn0w_win_0.9.6rc15_2 رو دانلود کردم.آیا این برنامه و این فریمور درسته؟؟ یا باید برنامه دیگه ای رو دانلود کنم.
            با این ورژن جیلبریک کنید. Redsnow 0.9.6 rc 16

لینک دانلود تو پست اول هست.

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
              من با نسخه 15 جیل کردم.هیچ مشکلی هم ندارم.قابل توجه دوستان.سرعت بالا.بلوتوز هم با انواع گوشی ها و پخش کننده ها مچ میشه و قابلیت پنج انگشتی هم روون هست.اگه سوالی داشتین جواب میدم.
              با چه برنامه ایی بلوتوث را در 4.3.3 فعال کردی؟

نظر

نوشته اصلی توسط savadkoohy نمایش پست ها
                با چه برنامه ایی بلوتوث را در 4.3.3 فعال کردی؟
                هیچ برنامه ای نصب نکردم.

بلوتوز را روشن کردم و بعدش اسم گوشی(n8.00) ظاهر شد.بعدش روش کلیک کردم و یه رمز 4 رقمی بهش دادم.توی اون گوشی هم پیغام اومد و رمز رو زدم.

در این صورت بیشتر جاها به جای ایپاد از اسپیکر n8 استفاده میشه.
                اگر هم یه صفحه اینترنتی باز کنی،صفحه با اینترنت n8 در ایپاد باز میشه.

همین.

نظر

سلام.من آیپادم رو به 4.3.3 ریستور کردم و بعد با redsn0w_win_0.9.6rc16 برای اولین بار با راهنمایی های توی صفحه راهنمایی جیلبریک کردم. من فکر میکردم اگه جیلبریک کنم میتونم خودم توش برنامه بریزم ولی نمیتونم و این ارور (The app was not installed on the ipod because an unknown eror occurred (0xE8008001) رو میده .ممون میشم اگه بگید باید چجوری برنامه بریزم و چیکار کنم.راستی من با itunes میخواستم برنامه بریزم.

نظر

نوشته اصلی توسط mosiking نمایش پست ها
                    سلام.من آیپادم رو به 4.3.3 ریستور کردم و بعد با redsn0w_win_0.9.6rc16 برای اولین بار با راهنمایی های توی صفحه راهنمایی جیلبریک کردم. من فکر میکردم اگه جیلبریک کنم میتونم خودم توش برنامه بریزم ولی نمیتونم و این ارور (The app was not installed on the ipod because an unknown eror occurred (0xE8008001) رو میده .ممون میشم اگه بگید باید چجوری برنامه بریزم و چیکار کنم.راستی من با itunes میخواستم برنامه بریزم.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

خیلی عالی کار کرد راحت ترین جیلبریک ممکن بود
                      من که خیلی راحت جیل بریک کردم

نظر

فرق ورژن جدید با قدیمی تو چیاست؟ منظورم ورژن رد اسنو ئه!

نظر

تو ورژن جدید چند تا باگ بر طرف شده و با ویندوز 7 سازگار شده.

نظر

من با ورژن قدیمیتر جیل کردم! امکانش هست بدون ریستور دوباره با ورژن جدید رداسنو جیل کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali_am76 نمایش پست ها
                              من با ورژن قدیمیتر جیل کردم! امکانش هست بدون ریستور دوباره با ورژن جدید رداسنو جیل کنم؟
                              بله. موقع جیلبریک تیک install cydia رو بردارید و دستگاه را جیلبریک کنید.

نظر

سلام دوستان , من فریمور 4.3.1 هستم (3g ) , خواستم ببینم 4.3.3 تفاوت چشم گیری داره با 4.3.1 که آبدیت کنم؟
                                اگه آره , بس بگید با کدوم برنامه جیلبرک کنم بهتره ؟ snoebreeze or redsnow

نظر

صبر کنید ..
                                X