اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 09.6rc16 برای iPod Touch 3G/4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط phenomenon نمایش پست ها
    من آیپاد 3 دارم.به dfu نبردم و با آیتون آپدید کردم بعد از آپدید و قبل از سینک کردن رفتم و دیدم همه برنامه ها و آهنگا و عکسام هستن ولی ورژن شده 4.3.3 تنظیمات هم سره جاشه حتی وقتی جیلبریک کردم همه سورس های سایدیا هم هستن.این عادی هست یا نه؟این روش بهتره یا بردن به dfu?
    دوستان به سوال فوق تخصوصی من جواب بدید:d

نظر

بودن عکس ها و آهنگ ها طبیعیه چون بعد از آپدیت احتمالا sync کردید ولی سورس های cydia نه !

نظر

با درود به همه دوستان من 4.3.2 هستم می خواهم به 4.3.3 ریستور کنم ارور 3194 می دهد همه کار کردم فایل هاست را درست کردم چ ی ز پی ان هم زذم هیچ فایده ای ندارد دگه نمی دانم چه کار کنم یعنی باید بی خیال شد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
          با درود به همه دوستان من 4.3.2 هستم می خواهم به 4.3.3 ریستور کنم ارور 3194 می دهد همه کار کردم فایل هاست را درست کردم چ ی ز پی ان هم زذم هیچ فایده ای ندارد دگه نمی دانم چه کار کنم یعنی باید بی خیال شد ؟
          دوست عزیز در مسیر زیر باید همین چند تا فایل باشند . احتمال دارد 2 تا فایل برای برنامه

tinyumbrella باشد که آن ها را باید پاک کنی و کامپیوتر را ریستارت کرده تا مشکل حل شود.

مسیر :

کد:
          C:\Windows\System32\drivers\etc

نظر

باز هم مشکل حل نشد داره دیوانم می کنه اگر به وسیله خود آیتونز ریسترو کنم مشکا حل می شود؟می ترسم اینه همه دانلود کند بعد باز هم ارور بدهد.

نظر

من الان تو 4.3.2 هستم و هنگ زیاد دارم تو 4.2.1 همه چی خوب بود ولی 4.3.2 هنگه به نظرتون برم 4.3.3 یا نه مشکل باطری و هنگ دستگاه حل میشه؟

نظر

دوست عزیز بهتره برید به 4.3.3

نظر

آقا راهی برای این ارور مزخرف پیدا نشد؟

نظر

نوشته اصلی توسط hosein_artist نمایش پست ها
                    آقا راهی برای این ارور مزخرف پیدا نشد؟
                    اگر به 4.3.3 ریستور میکنید حتما" ارور 1015 میگیرید مشکلی نیست با tinyumbrella4.33 از ریکاوری خارج کنید وبا redsn0w0.9.6rc15 جیلبریک (تست شده)

نظر

نمیدونم این چیه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
                        اگر به 4.3.3 ریستور میکنید حتما" ارور 1015 میگیرید مشکلی نیست با tinyumbrella4.33 از ریکاوری خارج کنید وبا redsn0w0.9.6rc15 جیلبریک (تست شده)
                        نه 3194 میگیرم

نظر

کسایی که اررور 3194 میگیرند اگه فایل hosts رو تغییر دادند به جالت اول برگردونند درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                            کسایی که اررور 3194 میگیرند اگه فایل hosts رو تغییر دادند به جالت اول برگردونند درست میشه
                            من همه کار کردم تغییر دادم به حالت اول برگردونددم باز چیز پی ان زدم نشد که نشد ما که بیخیال شدیم.

نظر

خوب بالاخره خودم مشکل را حل کردم .هر چی آدرس تو هاست بود را پاک کردم و چیزی هم اضافه نکردم .بعد چیز پی ان را هم زدم 3 سوت ریستور شد جیلبریک هم کردم حالا فقط باید ببینم مصرف باطری چطور شده قبلا که خیلی افتضاح بود .

نظر

دسخه 0.9.6 rc16 ریلیز شد

دانلود برای مک

دانلود برای ویندوز

نظر

صبر کنید ..
                                X