اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با تایم کپسول!!! + چندتا سوال؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با تایم کپسول!!! + چندتا سوال؟

من یه تایم کپسول گرفتم ولی یه مشکل کوچیک دارم!
    فیلم آواتار رو زمانی که بصورت وایرلس میفرستم روی آی مک تیک میزنه!(هر ۱۰ ثانیه یک بار)
    البته فیلمی که دارم 12 گیگه!! کیفیتش خیلی بالاست! روی ایر ۱۱ اینچ هم میذارم تیک میزنه
    کیفیت فیلم بالاست یا اشکال از تایم کپسوله؟
    این تایم کپسول ۴ تا پورت داره
    یکیش ارمش با اون سه تا پورت دیگه فرق داره؟
    مگه همش به شبکه وصل نمیشه؟
    و اینکه اگه یه هاب به یو اس بیش بزنم میتونم یه پرینتر + یه هارد (هر دو باهم ) رو وایرلس کنم؟
    سوال اخر= اپل تی وی هم دارم(که نتونستم جیلبری کنم) میتونم فیلم های روی تایم کپسول رو یه چوری بفرستم روی اپل تی وی؟
    ممنون
    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 06-05-2011, 12:47 AM
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

حتما با 802.11n به صورت وایرلس وصل شید. چون 802.11g باسه بعضی کارا سرعتش کافی نیست. سرعت 802.11g حداکثر ۵۶mbps در صورتی که 802.11n سرعتش ۳۰۰mbps که خوب تفاوت مشهوده. فکر کنم اینجوری مشکلت حل شه.

۴تا پورت از نوع RJ45 هست(عامه می گن پورت LAN) یکیش برای اتصال به مودم هست که اینترنتو از طریق این پورت میتونین share کنید و ۳ تای دیگه برای اتصال به PC یا هر وسیله ی دیگه که از پورت LAN ساپورت میکنه استفاده می شه. مثل PS3. این پورت ها برای دسترسی به فایل های درون Time Capsule هم مورد استفاده قرار می گیره. به قول شما این ۳ تا میشه برای وصل به شبکه. که هم می تونه شبکه برای دستگاه دیگه باشه هم میتونه شبکه ای باشه که Time Capsul درست کرده.

اره اگه هاب بزاری همزمان می تونی از هر چند تا Printer و هر چند تا هارد به طور همزمان استفاده کنی. ترجیحا از هاب های چینی استفاده نکن. چون برای استفاده از هارد سرعتش برای کارایی مثل فیلم های HD مناسب نیست. کلا هر هابی سرعت رو خیلی کم می کنه. چینی افتضاح...
    اینجا بگه که اگه فیلم رو هارد باشه ممکنه با هاب همون مشکل پرش با تیک رو داشته باشی.

باید شبکه بسازی با Time Capsule و با apple tv به اون وصل شی. زیاد با apple tv کار نکردم راستشو بخوای

فک کنم جوابام جامع بود. اگه سوال داشتی باز در خدمتم. اگه اینجا جواب ندادم پیام شخصی بده
    ویرایش توسط mogh : https://i-phone.ir/forums/member/12481-mogh در ساعت 06-05-2011, 03:33 AM

نظر

ممنون
      عالی بود
      خیلی خیلی لطف کردی
      فقط یه سوال موند
      منظورتون از این جمله چی بود؟ دقیقه چیکار کنم؟

حتما با 802.11n به صورت وایرلس وصل شید. چون 802.11g باسه بعضی کارا سرعتش کافی نیست.

نظر

802.11 یه پروتوکول برای اتصال وایرلس هست. n روی فرکانس 5GHz کار می کنه و g روی 2.4GHz. که n از سرعت و برد بیشتری برخوردار هست. البته بعضی از دستگاه ها n رو ندارن. مثل بعضی گوشی ها و لب تاپ های قدیمی. iPhone 4 جز معدود گوشی هاس که n رو داره. همه مک های بعد ۲۰۰۸ هم از 802.11n ساپورت می کنن.
        a, b قدیمی تر از g و n هست که دیگه از رده خارج شده. اگه یه موقع دیدی در جریان باش. اطلاعات عمومی بود اینا

بریم سر اصل مطلب:
        من اینجوری انجام دادم. اسم شبکه هامو با هم در فرکانس ها, متفاوت انتخاب کردم.

بعد اینجا تیکو بزن و اسم شبکتو رو فرکانس 5GHz یا همون 802.11n یه چیز دیگه بزار( من آخر اسمش به 5GHz اضافه کردم مثلا)

حالا روی فرکانس 5GHz به TimeCapsule وصل شو. یعنی روی airport وصل شو به اونی که آخرش مثلا 5GHz اضافه کرده بودی.

بازم اگه جایی رو بد توضیح دادم بگو که کارت را بیوفته
        ویرایش توسط mogh : https://i-phone.ir/forums/member/12481-mogh در ساعت 06-05-2011, 03:50 AM

نظر

ممنون
          بی نظیر بود توضیحاتت
          خیلی خیلی لطف کردی
          چک میکنم ببینم چی میشه
          ممنون دوست خوبم

نظر

منم يدونه سوال داشتم
            تايم كپسول از لحاظ امنيت چجوريه
            ممكنه كسي بتونه پسورد اونو بدست بياره ؟

نظر

از لحاظ امنیت چیزی نمی شه چون به پسوردتون و نوع wireless security و غیره ربط داره. ولی اگه از یک رمز طولانی متشکل از کاراکتر های بزرگ و کوچک, عدد و سیمبل ها (٪و*و ...) استفاده کنید تقریبا غیر قابل نفوذ میشه.

تو قسمت wireless security از نوع WPA2 استفاده کنید.

همچنین اسم network رو اگه پنهان کنید امنیت خیلی زیاد تر میشه
              تیک creat a closed network رو بزنید. اینجوری برای اتصال به شبکتون باید هم اسم و هم پسورد رو داشته باشه

این کارا رو انجام بدی دیگه امنیت بالایی داری باسه دستگاهت

نظر

با سلام ، من یکی دو سال پیش چون میخواستم سیستم عامل روی مک بوکم روکامل پاک و ریستور کنم ، از عکسهام روی تایم کپسول دوستم بک اپ گرفتم حالا فایلمو از روی تایم کپسول دوستم روی مک بوکم کپی کردم و میخوام عکسهام رو برگردونم ولی نمیتونم این فایل که حدود ۹۰ گیگ هست رو برگردونم و عکسهام را نجات بدم این فایل که اسمشbehrouz’s MacBook Pro.sparsebundle هست رو چجوری نجات بدم لطفن اهنمایی کنین

نظر

صبر کنید ..
                X