اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Fusion یا Bootcamp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Fusion یا Bootcamp

دوستان من یک مک پرو اذ امریکا گرفتم بعد اونجا یه برنامه به اسم VMware Fusion برام روش ریختن و از طریق اون ویندوز ریختن.الان فهمیدم که خود مک برنامه ای به اسم bootcamp داره که همین کارو میکنه.میخواستم ببینم کدوم بهتره؟
    ممنون

نوشته اصلی توسط neo_apz نمایش پست ها
    دوستان من یک مک پرو اذ امریکا گرفتم بعد اونجا یه برنامه به اسم VMware Fusion برام روش ریختن و از طریق اون ویندوز ریختن.الان فهمیدم که خود مک برنامه ای به اسم bootcamp داره که همین کارو میکنه.میخواستم ببینم کدوم بهتره؟
    ممنون
    هر کدوم مزایای خودش رو داره بوسیله Fusion شما میتونی بدون restart وارد محیط ویندوز بشی که البته سرعت اجرای
    برنامه ها کم میشه هم تو مک و هم تو ویندوز بوت کمپ این عیب رو نداره ولی برای عوض کردن OS باید ری استارت کنی
    توصیه :
    اگه زیاد از ویندوز استفاده نمیکنی و فقط برای مواقع اضطراریه که برنامه جایگزین واسه مک پیدا نمیشه با همین VM سر
    کن ( خودم همین کار رو میکنم ) البته این فقط یه توصیه ی دوستانه است
    موفق باشی

نظر

دوست عزیز این 2 مورد 1کم با هم فرق می کنند...

Bootcamp موجود در سیستم عامل مک واسه اینه که شما موقع روشن کردن Notebook انتخاب کنی Mac موخوای یا Win! و فقط با یکی شون می تونی کار کنی.

اما برنامه VMware Fusion و یک برنامه مشابه دیگه به اسم Parallels Desktop برای اینه که شما Win رو در کنار Mac داشته باشی و هر وقت به Win نیاز داری با این برنامه ها بهش سوئیچ کنی.

موفق باشی...

نظر

مرسی از توجهتون.
        من تو توضیحات بوتکمپ دیدم که گفته بود میشه ویندوز و مک را باهم اجرا کرد.یعنی تصویر نصف میشه!ومیگفت سریعتر کار میکنه.
        من شخصا نظرم رو بوتکنپ است حالا میخوام ببینم چه کار کنم؟برای درایورها باید چه کار کرد؟
        ویرایش توسط neo_apz : https://i-phone.ir/forums/member/2161-neo_apz در ساعت 27-06-2009, 03:53 PM

نظر

و اما پیشنهاد من هر دو برنامه هست.
          الان من از هر دوتاش استفاده میکنم
          اینجوری که ویندوز رو روی BootCamp نصب کردم(یعنی روی هارد اصلی و یک پارتیشن مجزا) و با استفاده از VMWare Fusion برداشتم جوری تنظیمش کردم که باهاش بت کمپ ام رو به صورت ویرچوال میارم بالا، در صورتی که ویرچوال نیست و اگر کار خیلی زیاد با ویندوز داشتم مستقیم میرم توی ویندوزی که روی هارد اصلیم هست و با اون ویندوز Fusion یکی است.

موفق و پیروز باشید

نظر

دوست عزیز بنظر من بجای برنامه VMWare از برنامه Parallel استفاده کن کمتر از سرعت سیستمت میگیره VMWare خیلی سرعت رو کم میکنه.البته باید ببخشید این نظر من هستش شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن.

نظر

با تشکر از همه دوستان
              من دیروز اومدم از طریق BootCamp ویندوز بریزم که یکدفه ریستارت شد و .... .بعدش یه جایی خوندم که باید ویندوزم تک cd باشه .چون من الان با این King میخواستم بریزم.میخواستم ببینم آیا واقعا بایی از این ویندوزهای تک cd باشه یا نه؟
              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط neo_apz نمایش پست ها
                با تشکر از همه دوستان
                من دیروز اومدم از طریق BootCamp ویندوز بریزم که یکدفه ریستارت شد و .... .بعدش یه جایی خوندم که باید ویندوزم تک cd باشه .چون من الان با این King میخواستم بریزم.میخواستم ببینم آیا واقعا بایی از این ویندوزهای تک cd باشه یا نه؟
                ممنون
                تا حالا با دیسک های king یا مشابهش نصب نکردم
                ولی شما سعی کن از همون cd معمولی استفاده کن مشکلت حل میشه..
                far-shad.ir

نظر

با تشکر از همه دوستان به خاطر راهنماییهایشان
                  من بالاخره با همون King تونستم win XP را از طریق bootcamp بریزم.فقط یه چندتا مساله بود که گفتم از شما بپرسم.
                  الان توی My Computer در win فقط همون hard که توش win هست وجود داره و توی mac هر دوش هست ولی یه مشکلی که هست اینه که من نمیتونم از توی mac توی هارد win چیزی بریزم.یعنی read only هست.
                  یکی هم اینکه الان توی win با touchpad نمیشه کلیک کرد و فقط باید حتما دکمه ای کلیک کرد.
                  درضمن هرکارم کردم نتونستم باهاش یه اینترنت وصل شم.من dial up استفاده میکنم و همش آخرش ارور میداد که اون کامپوتر سرور جواب نمیده.ولی با mac راحت وصل میشم.
                  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

نظر

برای هارد هامیتونی اونور mac drive و اینور paragon ntfs یا چیزای مشابهشو نصب کنی
                    الان بهترین کار اینه که اگه حدود ۲ گیگ رم داری با vmware fusion پارتیشن bootcamp رو از تو مک بوت کنی ۷۵۰ مگ رم برای xp جواب میده .... اینجوری خیلی بهتره...بین ۲ تا سیستم clipboard رو میتونی share کنی یا drag / drop داشته باشی
                    اگر ip مجزا میخای میتونی bridge کنیشون اگر هم فقط به اینترنت میخای وصل شی همونnat کافیه ( با مک وصل میشی تو ویندوز share میشه )

از نظر سرعت هم مشکلی نداره کلا !

نظر

مرسی دوست عزیز
                      من ترجیح میدم با همین bootcamp کار کنم.
                      اون برنامه هایی هم که گفتی اگه لینکه دانلود بدی ممنون میشم.

نظر

az modire mohtarame site khahesh mikonam ye licens key baraye in baranameye parallel baraye man bezariiid khahesh mikonaaam.please
                        amirbadboys71@live.com

نظر

نوشته اصلی توسط amirrezvani نمایش پست ها
                          az modire mohtarame site khahesh mikonam ye licens key baraye in baranameye parallel baraye man bezariiid khahesh mikonaaam.please
                          amirbadboys71@live.com
                          دوست عزیز برای پیدا کردن سریال های برنامه های مک میتونید از نرم افزار serial box استفاده کنید فقط توجه داشته باشید که متعلق به ماه جاری باشه.

نظر

صبر کنید ..
                          X