اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 4.3.3 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اینم از اون حرفا بودش گوشی خودم ایفون 4 با گوشی روستم سامسونگ گلسی داره --سامسونگ باطریش خدا هستش

نظر

نوشته اصلی توسط naim697 نمایش پست ها
      اینم از اون حرفا بودش گوشی خودم ایفون 4 با گوشی روستم سامسونگ گلسی داره --سامسونگ باطریش خدا هستش
      من گفتم هم رده آیفون.مثل اچ تی سی و موتورولا نه برندهای درجه ۲

نظر

دوست عزیز اگه قرار بود با مقایسه برندهای دیگه گوشی بگیریم می رفتیم یه گوشی دیگه می گرفتیم !
        بحث سر اینه فریمور های گوشی ( همین iPhone 4 ) یه مشکلاتی داشت که باطری زیاد مصرف می کرد ! حالا باید بعد 2-3 روز ببینیم تو این 4.3.3 درست شده یا نه !

لطفا بحث های متفرقه نکنید !

نظر

حالا باتری شما درسته اینقدر ناله میکنید، باتری من که فک کنم خراب شده روزگارمو درآورده. کسانی که مشکل باتری دارن باتریشون درصد بالا پایین میکنه یا نه؟ یعنی وقتی باطری کم شد خودبخود و به صورت الکی باطری رو ببره بالا؟

نظر

دوستان !
            من هم چند وقتیه که متوجه شدم شارژ گوشیم سریع خالی میشه!
            پس بگو عیب کار از کجاست!
            ظاهرا که این معضل در 4.3.3 رفع نشده!

نظر

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید

من 3 تا آیفون 4 دارم که دیروز یکیش را فروختم اصلا یک هفته ای بود در جریان نبودم که 4.3.3 امده

نسخه آیفون ها 4.3 هست

راهی هست که بتونم به 4.3.1 برم یا همون 4.3 را جیلبرک کنم یکیش را فروختم و داره به همین علت مرجوع میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

جیلبرک کامل این نسخه 4.3.3 کی میاد ؟؟ به نظر شما اگه 4.3.3 جیلبرکش امد سریعا اون 2 تارم باز کنم که به این سرنوشت دچار نشند چون ممکنه سریعا 4.3.4 هم بده و دیگه تا چند وقت جیلبرک نشه شدیدا ضرر میکنم

یه نفر اگه آقایی کنه راهنماییم کنه ممنون میشم
              ویرایش توسط sirous_sus : https://i-phone.ir/forums/member/9514-sirous_sus در ساعت 05-05-2011, 05:57 PM

نظر

شرمنده!
                هنوز جیلبریک نکردیشون؟

جیلبریک کامل 4.3.3 تا یکی دو روز دیگه میاد!
                ویرایش توسط iMakoran : https://i-phone.ir/forums/member/26760-imakoran در ساعت 05-05-2011, 06:17 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                  شرمنده!
                  هنوز جیلبریک نکردیشون؟

جیلبریک کامل 4.3.3 تا یکی دو روز دیگه میاد!
                  نه هنور اک بودند

من فکر میکردم 4.3.1 باشند ولی متاسفانه 4.3 بودند

الان هم یکیش را دادم دست مشتری 2 روز بدواونمش به نظر شما 4.3.3 جیلبرک کاملش میاد ؟؟؟

بعد اصلا واسه چی جیلبرک 4.3 نیومد یه دفعه 4.3.1 امد هیچ راهی نداره همون 4.3 را جیلبرک کنم یا لا اقل برم به 4.3.1 نه آخرین نسخه

نظر

بچه ها به من بگین فرقه بینه iphone 4 gsm و iphone 4 cmda چیه خواهش میکنم کمکم کنید

نظر

بچه ها به من بگین فرقه بینه iphone 4 gsm و iphone 4 cmda چیه خواهش میکنم کمکم کنید
                      و از کجا میشه فهمید

نظر

نوشته اصلی توسط yosefi نمایش پست ها
                        دو نوع شبکه مخابراتی هستن مثلا GSM مثل AT&T و ایرانسل و cmda مثل verizon ...
                        راه تشخیصش هم اینه که cmda یا verizon درگاه ورود سیم کارت نداره

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

نظر

cmda برای ایفون ۴ وریزون هست
                          و gsm برای ایفون ۴

نظر

و از کجا میشه فهمید
                            CDMA از یک اپراتور خاص هست که البته بزودی اپراتور های دیگه هم شاید CDMA رو ساپورت کنن و فرقش اینه که سیم کارتش به صورت Built in هست

GSM هم همونیه که توی ایران موجود
                            Rest in peace Steve
                            Do What You Love
                            Steve Jobs

نظر

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                              نه هنور اک بودند

من فکر میکردم 4.3.1 باشند ولی متاسفانه 4.3 بودند

الان هم یکیش را دادم دست مشتری 2 روز بدواونمش به نظر شما 4.3.3 جیلبرک کاملش میاد ؟؟؟

بعد اصلا واسه چی جیلبرک 4.3 نیومد یه دفعه 4.3.1 امد هیچ راهی نداره همون 4.3 را جیلبرک کنم یا لا اقل برم به 4.3.1 نه آخرین نسخه
                              دوست من جیلبریک 4.3.3 هم از همون اکسپلویت قبلی که در دو نسخه 4.3.1 و 4.3.2 بود هستش!
                              احتمالا تا فردا جیلبریک کاملش حاضر بشه!پس هیچ مشکلی نیست!
                              4.3 جیلبریک نشد واسه اینکه 4.3.1 میخواست بیاد و هکرها نمیخواستن اکسپلویته لو بره! که هنوز هم بسته نشده!
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post386315

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                                دوست من جیلبریک 4.3.3 هم از همون اکسپلویت قبلی که در دو نسخه 4.3.1 و 4.3.2 بود هستش!
                                احتمالا تا فردا جیلبریک کاملش حاضر بشه!پس هیچ مشکلی نیست!
                                4.3 جیلبریک نشد واسه اینکه 4.3.1 میخواست بیاد و هکرها نمیخواستن اکسپلویته لو بره! که هنوز هم بسته نشده!
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post386315
                                ممنون دوست عزیز
                                اگه تا فردا یا نهایت پس فردا بیاد من ضرر نمی کنم والا یه آیفون آک استفاده شده میمونه رو دستم

در مورد 4.3 و 4.3.1 حرف شمارو قبول دارم ولی باید بعدش واسه 4.3 هم یه پچ جدا می دادند که کسی نیاز به آپگرید برای جیلبرک نداشته باشه

این چند وقته گذشته فقط چند گیگ فریم ور گرفتم دیگه اپل شورشو در اورده به ماه نکشیده فریم ور میده بیرون با حجم های بالا 600 مگ

نظر

صبر کنید ..
                                X