اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه 7xx از Chameleon Bootloader برای بوت Lion و Snow Leopard

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    آره، حتما آپدیت کن. آپدیتشم کار خاصی نداره، فقط نصبش میکنی. همین.

ولی حتما آپدیت کنید چون خیلی از باگ ها برطرف شده و همچنین این ورژن هم توسط خود تیم Voodoo بیرون داده شده.
    ممنون سالار جان
    آقا من دارم نصب میکنم
    ۲ تا گزینه هست که تیک نخورده (به جز تم)

اون دو تا تیک بزنم؟
    من قبلی رو رو یه درایو دیگه نصب کردم
    میتونم اینو رو یه درایو دیگه نصب کنم؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
      ممنون سالار جان
      آقا من دارم نصب میکنم
      ۲ تا گزینه هست که تیک نخورده (به جز تم)

اون دو تا تیک بزنم؟
      من قبلی رو رو یه درایو دیگه نصب کردم
      میتونم اینو رو یه درایو دیگه نصب کنم؟؟؟؟
      اولین گزینه ایی که تیک نخورده، همون تم هستش.

دومین هم گزینه ایی هست که اگر فعال بشه، توی System Prefernces یک گزینه مربوط به Chameleon اضافه میشه.

سومی هم یه برنامه و یکسری فایل text و pdf هست که حالت شرح دارن بیشتر.

اگر در یه درایو دیگه نصب کنی، باید اون درایو رو Active کنی و بوت پیشفرض سیستمت رو اون درایو کنی که فکر کنم به سختی اش نمیارزه.

اگر نگران این هستی که برات مشکلی پیش بیاد، من که 4 - 5 بار تست کردم به مشکلی نخوردم برای نصبش و خیلی خوب کار میکنه. ( نصب کن نهایتش مجبور میشی دوباره همه سیستم عامل هاتو نصب کنی. )

نظر

دستت درد نکنه سالار جان
        فقط یه مشکل
        وقتی سیستم رو ریبوت کردم
        باز دیفالتش همون درایو قدیمی بود
        ورژنش رو همون قبلیه نوشته بود
        فقط موقع بوت لوگو اپل برجسته شده بود
        وگرنه فرقی نکرده بود

نظر

دستت درد نکنه سالار جان
          فقط یه مشکل
          وقتی سیستم رو ریبوت کردم
          باز دیفالتش همون درایو قدیمی بود
          ورژنش رو همون قبلیه نوشته بود
          فقط موقع بوت لوگو اپل برجسته شده بود
          وگرنه فرقی نکرده بود
          برای تغییر default توی System Perferences روی Chameleon کلیک کن و بعدش پایین سمت چپ روی علامت قفل کلیک کن و بعدش رمز اکانتت رو تایپ کن و بعدش در صفحه اول، روی درایو که میخوای Default Boot بشه، دابل کلیک کن. حالا در صفحه دوم، Default رو به درایوی که روش دابل کلیک کردی، عوض کرده. اگر نکرده بود، خودت دستی اینجا رو عوض کن.

گفتم که باگ ها برطرف شده و زمان بوت هم کمی بهتر شده. زیاد که تغییر نکرده...

در ضمن ورژنش باید حتما Build اش عوض شده باشه. ( مگر نه که همون V2 RC5 هستن جفتشون. )
          ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 08-05-2011, 03:04 PM

نظر

آهان
            ممنون
            من دیدم r752 بود بازم
            سالار جان
            من میتونم یه کاری بکنم
            اون درایوی که توشورژن قدیمی مک و chameleon و chameleon r752 رو پاک کنم
            میشه؟
            آیبوت هم دارم
            اگه نشد میتونم با او بیام
            به نظر شما این کار رو بکنم؟
            این chameleon و mac lion به اسنو و ورژن اولیه chameleon روی iatkos ربط داره؟

نظر

آهان
              ممنون
              من دیدم r752 بود بازم
              سالار جان
              من میتونم یه کاری بکنم
              اون درایوی که توشورژن قدیمی مک و chameleon و chameleon r752 رو پاک کنم
              میشه؟
              آیبوت هم دارم
              اگه نشد میتونم با او بیام
              به نظر شما این کار رو بکنم؟
              این chameleon و mac lion به اسنو و ورژن اولیه chameleon روی iatkos ربط داره؟
              آره میتونی پاک کنی. بوت اونها رو میتونی بندازی رو یه درایو دیگه، مثلا روی درایوی که Lion نصبه. ولی ممکنه یه کم دردسر بکشی. در کل اگر مشکل خاصی نداری، میگم بی خیالش بشی چون لااقل 2 روز باید هی سیستم عامل و برنامه های مورد نیازتون نصب کنی.

ولی در کل، برنامه Bootlaoder رو روی هر درایوی نصب کنی، فرق نداره و سیستم عامل ها رو detect و بوت میکنه.

نظر

آیا مشگل بوت نشدن من رو حل میکنه؟ برای استفاده از این باید چطوری عمل کنم؟ کجا باید بریزمش؟
                ممنونم

نظر

واقعا که این انجمن ماشالله چقدر فعاله و دوستان هر روز 100 بار پاسخ میدهند. ( خسته نباشید )

نظر

بایت دیر شدن معذرت میخواهیم
                    ممنون میشم مشکلتون رو یه بار دیگه بگید

نظر

دوستان هر روز یک نسخه از این chameleon ریلیز میشه که Chameleon-2.RCr873 فعلا بهترین نسخه هست
                      هم اکنون میتونید با لینک مستقیم از سرور انجمن دانلود کنید :

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                        دوستان هر روز یک نسخه از این chameleon ریلیز میشه که chameleon-2.rcr873 فعلا بهترین نسخه هست
                        آرین جان ممنون، لینک به پست اول اصافه شد.

نظر

نسخه جدید نیز دیروز منتشر شد که از ورژن قبلی پایدار تر میباشد :

نظر

نسخه ۸۹۶ chameleon ریلیز شد که دیگه میشه گفت کمترین باگ رو داره

نظر

لینک اخر ورژن chameleon که این ورژن با leopard _ snow leopard _ lion سازگار هست به پست ۱ اضافه شد

نظر

آقا این بوت لودر روی مک هم به صورت بیشفرض هست ولی بازم هکینتاشم فقط با دی وی دی بوت میشه.تنظیماتی داره یا نه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X