اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[آموزش]آیا سیستم من با مک سازگاری داره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [آموزش]آیا سیستم من با مک سازگاری داره؟

حتما بسیاری از شما دوستان با این مشکل مواجه هستید که بعد از چند بار نصب پی در پی مک روی pc متوجه می شوید که سیستم شما با مک سازگاری ندارد.
    در این آموزش نرم افزاری را به شما معرفی میکنم که نشان می دهد آیا سخت افزارهای شما با مک سازگاری دارند یا نه.

ابتدا نرم افزار systeminfo را از اینجا دانلود کنید.برای اجرای این نرم افزار باید java بر روی ویندوز شما نصب باشد.
    برای کار با این نرم افزار باید به اینترنت متصل باشید.

1-نرم افزار را اجرا کنید و از منوی file گزینه check Hardware compatibility راانتخاب کنید(طبق عکس زیر)

2-نرم افزار میزان سازگاری قطعات را بررسی می کند و آنها را با چند آیکون نشان میدهد که در تصویر زیر آنها را بررسی میکنیم.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.
    ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 04-05-2011, 08:17 PM

ممنون دوست عزیز از بابت آموزشت!
    عکسها دیده نمیشه!
    بعد من زدم و چک کرد اما هیچ سایتی رو واسه دانلود معرفی نکرد!
    بعضی از قطعات رو تیک سبز زد چند تا رو شکلک خندان!

نظر

نوشته اصلی توسط ihackintosh نمایش پست ها
      حتما بسیاری از شما دوستان با این مشکل مواجه هستید که بعد از چند بار نصب پی در پی مک روی pc متوجه می شوید که سیستم شما با مک سازگاری ندارد.
      در این آموزش نرم افزاری را به شما معرفی میکنم که نشان می دهد آیا سخت افزارهای شما با مک سازگاری دارند یا نه.

ابتدا نرم افزار systeminfo را از اینجا دانلود کنید.برای اجرای این نرم افزار باید java بر روی ویندوز شما نصب باشد.
      برای کار با این نرم افزار باید به اینترنت متصل باشید.

1-نرم افزار را اجرا کنید و از منوی file گزینه check Hardware compatibility راانتخاب کنید(طبق عکس زیر)

2-نرم افزار میزان سازگاری قطعات را بررسی می کند و آنها را با چند آیکون نشان میدهد که در تصویر زیر آنها را بررسی میکنیم.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد.

در ادامه سایتی را برای دانلود ککست به شما معرفی می کنم که می توانید انواع ککست را با توجه به مدل دستگاه از آن به آسانی دانلود کنید.

سایت دانلود ککست
      برای من دقیقا مثل عکسی که گذاشتید این گزینه رو لبخند نزده : Conexant Systems
      مشلی نداره و اجرا میشه ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
        برای من دقیقا مثل عکسی که گذاشتید این گزینه رو لبخند نزده : Conexant Systems
        مشلی نداره و اجرا میشه ؟؟؟
        خیر conexant system مربوط به مودم دیال آپ هستش که در مک قابل نصب نیست.برای نصب مشکلی پیش نمیاد.
        ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 04-05-2011, 08:09 PM

نظر

بعد فرقی نداره که lion باشه یا snowleopard ????

نظر

نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
            ممنون دوست عزیز از بابت آموزشت!
            عکسها دیده نمیشه!
            بعد من زدم و چک کرد اما هیچ سایتی رو واسه دانلود معرفی نکرد!
            بعضی از قطعات رو تیک سبز زد چند تا رو شکلک خندان!
            تصحیح شد.

نظر

کسی جواب نمیده ؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط haamid نمایش پست ها
                کسی جواب نمیده ؟؟؟
                نه ,فرقی نمی کنه. شما میتونید از یکی از این نسخه ها استفاده کنید.البته نصب lion یه کم مشکلتر از snow هستش.

نظر

با تشکر بابت این برنامه

برنامه ای هست که kext مربوطه برای یک hardware رو هم معرفی کنه
                  ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenbazazan نمایش پست ها
                    با تشکر بابت این برنامه

برنامه ای هست که kext مربوطه برای یک hardware رو هم معرفی کنه
                    ؟؟؟؟
                    خیر , ولی میتونید با مراجعه به این سایت و با وارد کردن مدل یا آی دی سخت افزارتون ککست سازگار با اون قطعه رو دانلود کنید.

نظر

ممنون از برنامه خوبی که معرفی کردید
                      برا من فقط وایرلسمو نمی شناسه
                      هیچ راهی نیست!؟؟!؟؟؟

8086;Intel Corporation;4229;PRO/Wireless 4965 AG or AGN [Kedron] Network Connection;Network controller;Network controller

کمک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sadegh_mcse نمایش پست ها
                        ممنون از برنامه خوبی که معرفی کردید
                        برا من فقط وایرلسمو نمی شناسه
                        هیچ راهی نیست!؟؟!؟؟؟

8086;Intel Corporation;4229;PRO/Wireless 4965 AG or AGN [Kedron] Network Connection;Network controller;Network controller

کمک کنید
                        me too

نظر

سلام دوستان من این برنامه رو اجرا کردم ولی برای یکی از گزینه ها علامت زد من عکسش رو گذاشتم ببینید که مشکلی داره یا نه
                          ممنون

نظر

ببخشید میشه بگید این گزینه VEN ID:14f1 اگه مثل مال شما علامت یک ادم نارحت بیاد مشکل پیش میاد یا نه اصلا برای چی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              ببخشید میشه بگید این گزینه ven id:14f1 اگه مثل مال شما علامت یک ادم نارحت بیاد مشکل پیش میاد یا نه اصلا برای چی هست؟
                              خیر همونطور که در پست های قبلی گفتم این گزینه مربوط به مودم دیال آپ هستش که در مک قابل نصب نیست.
                              برای نصب مک هیچ مشکلی به وجود نمیاره فقط نمیتونید در مک از مودم دیال آپ اینترنال استفاده کنید.
                              در ضمن این رو هم اضافه کنم دوستانی که فقط در قسمت کارت شبکه یا وایرلس مشکل دارن می تونند مک رو نصب کنند ولی شاید نتونند از اون قطعات در مک اوس استفاده کنند.
                              ویرایش توسط iHackintosh : https://i-phone.ir/forums/member/48730-ihackintosh در ساعت 05-05-2011, 04:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X