اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از فلش مموری در ایپد2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از فلش مموری در ایپد2

با سلام به دوستان من ایپد2 خریدم فلش مموری رو وقتی بهش وصل میکنم چراغش روشن میشه ولی نمیدونم چطور باید از برنامه واردش بشم؟

به کجاش وصل می کنید منظورتون با camera kit هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط star4000 نمایش پست ها
      با سلام به دوستان من ایپد2 خریدم فلش مموری رو وقتی بهش وصل میکنم چراغش روشن میشه ولی نمیدونم چطور باید از برنامه واردش بشم؟
      خوب باید برنامه ifile روی گوشیتون نصب کنید ( از سورس انجمن هم میتونید بگیرید) بعد برنامه رو باز کنیدوفلش رو بهcamera kit و بعدبه آیپد اتصال بدید (لطفا اگه روی این فرم ور که هستید فلش مموری جواب داد همینجا اعلام کنید )
      ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 04-05-2011, 09:56 AM
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
        خوب باید برنامه ifile روی گوشیتون نصب کنید ( از سورس انجمن هم میتونید بگیرید) بعد برنامه رو باز کنیدوفلش رو به آیپد اتصال بدید (لطفا اگه روی این فرم ور که هستید فلش مموری جواب داد همینجا اعلام کنید )
        ایپد 2 که هنوز جیلبریک نشده باید برنامه اصلی رو بخرم فقط میخوام بدونم با چه برنامه ای؟

نظر

بله حق با شماست من به2 بودنتون توجه نکردم . خوب پس بعید میدونم بتونید فعلا استفاده کنید . چون من خودم آیپد1 فرم ور 4.3.2 دارم و فلش مموری جواب نمیده . ولی روی 3.2.1 به راحتی جواب میداد
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
            بله حق با شماست من به2 بودنتون توجه نکردم . خوب پس بعید میدونم بتونید فعلا استفاده کنید . چون من خودم آیپد1 فرم ور 4.3.2 دارم و فلش مموری جواب نمیده . ولی روی 3.2.1 به راحتی جواب میداد
            ولي رو آيپد 1 من كه 4.3.2 هست به خوبي جواب ميده

نظر

ifile برای ایپد نسخه ipa هم داره البته فعلا تنها راهش خریدنش هست:
              iFiles for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                ifiles for iphone, ipod touch, and ipad on the itunes app store
                دوست عزیز من این برنامه رو خریدم ولی نمیدونم از کدوم قسمت فلش رو باید دید

نظر

من هم روي 4.3.1 فلش رو تست كردم , usb 2 تا 2gig جواب ميده,usb 1 تا 8gig جواب داد

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                    ifiles for iphone, ipod touch, and ipad on the itunes app store
                    به گمانم برنامه ای فایلز با برنامه ای فایل فرق داره. تقریبا خیلی زیاد

نظر

صبر کنید ..
                    X