اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من اول میخواستم یه کنسول بازی بگیرم
    بعد که می گشتم دیدم آیپاد تاچ هم بازی های خوبی داره، هم خوش استیله .
    ولی بعدش xbox گرفتم
    وقتی دیدم دوستم آیپاد 3g گرفته منم حسودیم شد 4 شو گرفتم.

نظر

سلام
      من پیش دانشگاهی بودم و داشتیم درس می خوندیم بعد یک از دوستام 2G خریده بود من که دیدم خیلی برام جالب بود
      رفتم تو نخش
      حسابی تحقیق کردم
      مخصوصا بازی با سنسورش رو که دیدم کفم برید
      بعد رفتم و خریدمش
      هنوز که هنوزه دوستش دارم
      بعد هم که مک بوک گرفتم
      دیگه یواش یواش دارم همه چیزم رو اپلی می کنم
      تازه تمام فامیل هام رو هم دارم اپلی می کنم

نظر

من از بچگی رایانه رو دوست داشتم و هر کی سوال میکرد چی کاره میخوای بشی میگفتم مهندس کامpیوتر بشم. بزرگتر شدم به آینده فکر کردم گفتم که میخوام تکنولوژی رو تغییر بدم و....
        من زمانی که اpل آیpاد رو زد کمی میشناختمش بعد آِیفون رو زد که از اون موقع کامل شناختمش
        من مک بوک pرو و آیpاد تاچ خریدم و بعدش 4 و ایر من به زودی میرم اpل و الان من نظرات زیادی دارم که اpل داره به نوبت انجامشون میده و من از لحاظ خیلی ناراحتم.
        البته کامل نوضیح ندادم

نظر

من دنبال یه پلیر خوب میگشتم؛ آیپاد رو دیدم.
          ولی قیمتش بالا بود.
          تا سال پیش که یه آیپادتاچ 3جی خریدم....
          کلا نظرم عوض شد.

نظر

من دست دوستم ایفون دیدم خواستم بخرم اما فکرکردم نمیارزه واسا امتحان ایپاد تاچ گرفتم بعد تازه شیرینی سیبو فهمیدم بعد iphone 3gs, iiPad 2 , iMac , McBook pro ,iphone 4رو خریدم و الان حالم از اندروید و سیمبیان و نوکیا بهم میخوره
            بی مروت اعتیاد بی مواده این اپل
            ویرایش توسط hugart : https://i-phone.ir/forums/member/29508-hugart در ساعت 18-07-2011, 01:20 AM

نظر

من خالم کار*های گرافیکی انجام میداد سال ۷۹ رفتم دفتر کارش اون موقع ۹ سالم بود بد گفتم این کامپیوتر سیبه چیه گفت اپل مدل g4 بود بد که آیفون ۲جی* اومد یهو دیدم ااا این همون سیبست بد چون پول به اندازه کافی* نداشتم یه ایپاد تاچ ۲جی* گرفتم بد ۴ جی* و الان هم یه ماه که mc 721 دارم

نظر

نوشته اصلی توسط iHamid نمایش پست ها
                منم نفر سوم در بندرعباس بود که آیفون 2 جی خریدم
                780 تومان که نامردا بهم دست دوم انداختن .
                برچسب اینا هیچی نداشت کلی هم شماره داخلش بود.
                بهش گفتم اینجوریه گفت شماره ی سیم کارتی که تست کردم کپی شده.
                ولی با نو هیچ فرقی نداشت.
                که 2 روز بعد تو دعوا پرت کردت تو سر یارو یارو کلش شکست گوشی هم به ... رفت.
                200 فروختم یکی دیگه نو آکبند خریدم 550 تومان:d
                سوابق درخشان :
                2بار آیفون 2جی خریدم ( 8 گیگ )
                3بار آیفون 3جی ( 2تا مشکی و 1 سفید ) هر سه 16 گیگ
                2بار 3جی اس 32گیگ مشکی
                آیپاد تاچ 3جی 64 گیگ
                آیپد 1 32 گیگ 3 جی
                4 بار آیفون 4 خریدم ( 32 گیگ )
                من تا یک خط ریز روی گوشی هام میفتاد سریع میرفتم میفروختم یکی دیگه نو می خریدم . ( خیلی حساسم )
                شما پدراپل رو در آوردی

نظر

نوشته اصلی توسط nimakarimi95 نمایش پست ها
                  شما پدراپل رو در آوردی
                  شما تازه تازه اپلی شدی و 4جی گرفتی تنت داغه هنوز.
                  به آی او اس 6 که برسیم خودتم مجبور میشی بری دیوایستو عوض کنی

نظر

تو خونمون.
                    در سن دو سالگی البته اولین بار به صورت آب سیب بود ولی بعد از 4سالگی با خودش هم آشنا شدم.

نظر

نوشته اصلی توسط s.b نمایش پست ها
                      تو خونمون.
                      در سن دو سالگی البته اولین بار به صورت آب سیب بود ولی بعد از 4سالگی با خودش هم آشنا شدم.
                      ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 19-07-2011, 07:38 PM

نظر

من اول با ۲g بابام بودم یعنی بابام خرید واسه خودش بعد ال سی دیش شکست و عوض کردیم و اونو داد به من به مامان بابام گفتم ۳g بخرن بعد که خریدن ۳gs و حالا به خاطر این که توی یه سال سه تا ایفون داشتم مک بوک خریدم و الان دیگه کم آوردم.

نظر

یکی از دوستام یه ایفون سری اول داشت...یادمه یه دونه ۵۸۰۰ داشتم و ازش فیلم گرفتم و به همه نشون دادم که اآی ملت بیین ببینین چی اختراع کردن!
                          چندددددد سال بعد یه آی پاد دست دو خریدم و از کار کردن باهاش لذت بردم و ۲ ماه بعدش هم آی پد۲ گرفتم:d .

خداوندا...از عمر ما کم...و به عمر عمو استیو و لیونل مسی بیافزا. الهی آمین.

نظر

يادم نيست كه چه جوري با اپل اشنا شدم ولي اولين محصولشو كه ديدم ايفون 2gدوستم بود

نظر

من پنج سال پیش یک آیپاد کلاسیک دست پسر داییم دیدم بعد اون رفت2gخرید 1.400.000 همه سرزنشش میکردن و میگفتن چرا اینو خریدی
                              من اونموقع بود آشنا شدم ولی به طور جدی1ساله با imac شروع شد..................

نظر

من آیفون 4 خودم رو فقط از طریق اینترنت باهاش آشنا شدم.حتی از نزدیک ندیده بودمش ولی چندین گیگ ازش کلیپ داشتم که کل اطلاعاتشو داشتم.قبلش در حد 2 دقیقه با آیفون 3g کار کرده بودم که اصلا خوشم نیومد.

نظر

صبر کنید ..
                                X