اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سال ۲۰۰۵ بود که رفتیم اپل استور لندن واسه پسر خالم آیپاد شافل خریدیم!

نظر

4.5 سال پیش بود نمیدونم خیلی وقت پیش بود از مدرسه میومدم یه مجله خریدم در مورد ایفون 2جی صحبت میکرد اون موقع اپل رو خیلی کم میشناختم

نظر

من به خاطر کارم که طراحی هستش خیلی تعریف اپل رو شنیده بودم. سال 2002 بود که برای اولین بار با مک کار کردم. بعد از 4 سال انتظار سال 2006 macbook گرفتم. بعدش iPod nano و iMac و iPod Touch و ایشالا بعدش نوبت iPhone5 که بخرم. البته باید کم کم macbook رو هم عوض کنم ولی دلم نمیاد.

نظر

من بچه راهنمایی بودم که دنبال یه موزیک پیلیر بودم و اپل کلاسیک رو دیدم و عاشقش شدم + archos اونموقعه هیچکس archos رو نمیشناخت و نبودش تو ایران!

بعدش یادمه با پدرم قرار گذاشتیم گوشی بخریم من همش د95 می خواستم و اون هم تو روزنامه تایم خونده بود که آیفون بهترین گوشیه و اون بهم گفت که برا خودش آیفون می خواد

و من هم عکسش رو دیدم یه ماهی قرمز بود زیاد دل منو نبرده بدم چون قبل سونی اریکسون ح990 داشتم فکر میکردم این هم مثل اونه! پس نباید جالب باشه!

بعدش فهمیدم اپل عجب چیزیه!

اولین چیزم که خودم خریدم همین آیپد 2 بود!

نظر

من حدود ۶-۷ سال پیش سفر به انگلیس داشتم اونروز اصلا راجع به اپل نمیدونستم,13 سالم بود ، یادمم نیست دقیق ، تو یه مغازه ای بود که احتمالا اپل استور بود لپ تاپ بود و کامپیوتر های اپل و فکر میکنم ایپاد ها که میشد باهاش کار کرد، منم با مک رفتم کار کردم انقدر جذبش شدم که هی میرفتم تو اون مغازه کار میکردم دیگه طرف بهم گفت اینجا انقدر چی کار داری :d از اون ماجرا گذشت بعدش حدود ۲-۳ سال بعدش ایفون ۳جی گرفتم و الانم ۴ ، ایپد هم بدم نمیاد بگیرم

نظر

من کلاس دوم راهنمایی که بودم یه روز یه مطلب راجع مکینتاش خوندم، چون یه چیزه جدید بود ، کنجکاویم گل کرد، اولین چیزی که خریدم، یه ایفون ۲جی ۸گیگ بود، چند سال پیش ازم زدنش، یه سال بعدش پیداش کرد دوستم که ازش خریده بودمش،
              یه مک ایر، یه ایپد۲، یه اپل تی وی، یه ۴،
              یه ۴اس ،یه مدت دیگه هم اگه خدا بخاد یه نیو ایپد، یکی از دوستام میگفت تو از اپل پول میگیری واسش تبلیغ کنی

نظر

یادش بخیر اولین بار یه آیفون 2g پسر خالم آورد(موبایل فروشه)
                یه برنامه بود که صدای ریش تراش می داد.(یادش بخیر)
                ناموسا گرخیده بودم!
                یه سالی هم هست ایفون 4 خریدم
                ایپدم دوست دارم داشته باشم
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 23-03-2012, 03:04 AM

نظر

یادش بخیر اولین بار با آیفون 3g بابام و انجمن i-phone.ir دیگه زدم تو کار اپل تا رسید به
                  ۱- آیپاد نسل ۴
                  ۲- آیپد ۲
                  ۳- هکینتاش
                  ۴- gmate

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

من اولین یار وقتی دیدمش شماره دادم بعد باهم آشنا شدیم.lol

نظر

همه چیز از زمانی شروع شد که خواهرم شوهر کرد دامادمون یه 3gs داشت من تازه فهمیدم اپل چیه بعد که ایپد دو اومد رو مخ بابام خیلی کار کردم که بخره گفت شرط داره اونم اینه که باید معدلت بالای ۱۹.۵ بشه ما هم خر خونی کردیم وی روز که تابستون بود رفتیم پاییخت یه iPad 2 16 GB WiFi خریذم الان هم عاشق اپلم و قصد دارم رو مخ بابام دوباره کار کنم تا یه مک بوک پرو بگیرم

نظر

من با خرید ایپاد نانو نسل ۳ با اپل اشنا شدم و بهد ایپاد تاچ و بعدم دیگه ازدواج کردیم

نظر

من به مك خيلي علاقه داشتم؛ ولي چهار پنج سال پيش خيلي سخت برنامه و بازيش گير ميومد.
                          دو سال پيش آيپاد تاچ نسل سوم خريدم و امسال هم آي تاچ سفيد.
                          كلا من از طريق مك با اپل آشنا شدم ولي نميدونم چرا رفتم سراغ iOS

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                            من دنبال یه پلیر خوب میگشتم؛ آیپاد رو دیدم.
                            ولی قیمتش بالا بود.
                            تا سال پیش که یه آیپادتاچ 3جی خریدم....
                            کلا نظرم عوض شد.
                            محمدرضا اینم دیدی

نظر

پنجم دبستان بودم داداشم یک نوکیا e90 داشت بعد رفت یک iphone 2g خرید یادمه اون بازیه که توپا حرکت می کردن با تکون دادن همه میموندن
                              از همون موقع عاشق آیفون شدم
                              یعد دوم راهنمایی یک آیپاد 2g خریدم
                              الان اول دبیرستانم ۶ ماه پیش یک آیپد ۲ خریدم اونو دارم میفروشم به زودی 4s بگیرم
                              واقا اپل رو دوست دارم
                              به قول سیری حتما اینو به همه ی محصولات اپل میگی

نظر

با 3gsشروع شد
                                ول کن نبود که
                                به آیپد 1 و2 کشید
                                آیفون4 و4s
                                آمدن
                                macbookهم جای خودشو تو خونمون باز کرد
                                کلا شدن همه چیزما
                                تا کجا ادامه داره خدا میدونه
                                حسود هم هست اجازه نمیده برنده دیگه ای پا به خونمون بذاره

نظر

صبر کنید ..
                                X