اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من قرار بود یه نوکیا کشویی بگیرم ! رفتم دبی ایفون 3g رو دست دوستم دیدم ... گفت نه بلوتوس داره . نه جیلبریکش کرده بود .. نه چیزی روش ریخته بود ... گفتم ابله خوب پس چرا اینو خریدی

اومدم یه سرچی زدم تو اینترنت یهمو با این انجمن اشنا شدم ... اموزش ها رو خوندم بعد به دوستم گفتم بده من یه حالی به گوشیت بدم ! گفت نه نمیخوام ! منم رفتم یه 3g 16 گیگ مشکی (اون زمان اخرین مدل گوشی اپل بود ) خریدم تا چشش دراد .. فرداشم جیلبریک و بازی و برنامه و ... بعدم شدیم مهندس محصولات اپل

بعدشم تا اومدیم به خودمون بیایم دیدیم
    یه 3gs 32 مشکی داریم

1 ماه شد یهو ایپد اومد ... رفتیم اندر کفش

3 4 ماه بعدش یهو ایفون 4 اومد (مشکل شد دوتا ) ... دیگه نابودم کرد ایکی ثانیه مخم بابی رو زدمو و یا علی یه 4 32 گرفتم

بعد دیگه داشتیم عازم میشدیم ایران ... دیدیم این ایپده خیلی رو اعصابه ... سریع طی یه عملیات انتحاری یه ایپد 3g 64 هم گرفتم

حالا این مک بوک ایر جدیده هست این خیلی رو مخمه ... دارم روش کار میکنم

سوابق :
    3g 16
    3gs 32
    32 4
    ipad 3g 64

و در اینده ای نزدیک mac book air

نظر

سير اپلي منم اينطوري بود:
      2g/3g/4/4/ipad
      ٢تا آيفون٤ داشتم
      نگران فردایت نباش ...
      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من هر روز دنبال خبرای آیفون ۲ بودم تا اومد و اولین بار تو مرکز خرید تندیس دیدم و ۱.۶۸۰.۰۰۰ پول دادمو خریدمش. باورتون نمیشه ولی لاک بود و فقط الکی تو دستم میگرفتمش تا آنلاکش اومد

نظر

آشنایی من با مک

تقریبا سال 70 بود که داییم اون موقع محصولات اپل رو برای صدا و سیما وارد میکرد ( شرکت سیبستان) خودش هم یه لپ تاپ اپل داشت که اون موقع لوگو اپل چند رنگ بود ، یادش به خیر چند تا تیشرت و از این Botton ها که پشتش سنجاق داره با مارک اپل بهم داد ، اون لپ تاپ صفحه اش سیاه و سفید بود و موسش هم به گلوله توپی بود مثل توپ داخل easy mouse genius قدیم ، یادش به خیر بازی
          prince of persia رو روش بازی میکردیم و گاهی لای توپه خاک می گرفت باید بازش میکردیم تمیزش میکردیم ، جالب اینجاست که فارسی رو هم ساپورت میکرد ، اولش مینوشت به مکینتاش خوش آمدید!

نظر

تقریبا 4 سال پیش بود آیفون 2جی تازه اومده بود رفتم خونه دوستم دیدم یک گوشی داره که تا حالا ندیدم گرم صحبت شدیم,اولین چیزی که مجذوبم کرد با دست عکسهاشو زوم میکردو باز با دو ضربه بر میگشت گفتم پسر عجب گوشی باحالی داری دیگه شدیم عاشق اپل اینم سوابقمون :
            iphone 2g
            iphone 3g
            iphone 3gs
            iphone 4
            ipad 1
            macbook air
            ipad 2

نظر

من هم از پارسال با خرید آیپاد تاچ 3g با اپل آشنا شدم ( ولی از 2 . 3 سال قبل هم در مورد آیفون اطلاعات محدودی داشتم )

قراره بعد از امتحانات دانشگاه هم یک مکبوک پرو 721 بخرم!

با این انجمن هم کاملا اتفاقی و با سرچ گوگل آشنا شدم.

نظر

عشق در يك نگاه

با سيستم مكينتاش آشنا بودم كلي باهاش كار كردم و بعد

iphone 3gs
                ipad 1
                apple tv

الان ميخوام imac جديد بگيرم

نظر

رفته بودم كه يه نوت بوك بگيرم همون جا يه macbook pro 13 رو ديدم و عاشق ظاهرش شدم و خريدمش.
                  بعد از اونم ipod 4g, iphone 4, ipad 2 و منتظرم تا iphone 5 بياد. تصميم دارم imac جديد هم بگيرم.

نظر

منم آیفون 2g دست دوستم دیدم خیلی ازش خوشم اومد بعد رفتم یدونه 3g خریدم الانم که یدونه آیفون 4 دارم و یدونه آیپد نانو

لپ تابم سونی رو هم تازه خریدم وگرنه اینم حتما از محصولات اپل انتخاب میکردم

نظر

منم اول با سیستم عامل مک آشنا شدم سال ۲۰۰۰ بعد ایپاد و بعد ایفون و حالا تقریبا تمام محصولاتشو دارم

نظر

راستش من زمانی که 3gs اومد با اپل آشنا شدم از طریق خود سایتش بعد هم الان iphone4,macbook pro, macbook air, ipad 1,ipod touch دارم . چند روز دیگه هم وقت کنم می رم یه ipad 2 می گیرم

نظر

من از طریق یکی از تلویزیونهای فارسی زبان که اپلیکیشن تلویزیون خوشونو روی آیفون گذاشته بودند و از راحتی کار اون حرف میزدند خیلی خوشم اومد بعد از طریق همین سایت اطلاعاتمو زیاد کردم و بعد از سه ماه اولین آیفونمو که 3gs بود خریدم و خدایی حالا آیفون 4 هم دارم و دنبال هیچ برند دیگری نیستم! مگر اینکه 4S بیاد تا ایفون 4 رو بفروشم
                          ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 05-05-2011, 01:09 AM

نظر

منم اولش از طریق یکی از دوستام که مک بوک 13 اینچ داشت آشنا شدم....
                            این طوری شد که 1 ماه بعدش ما هم در دام اپل گرفتار شدیم و الان در صدد خرید iphon4 هستم...

نظر

از طریق یکی از دوستام توی دانشگاه که آیپاد 3g داشت آشنا شدم
                              و الان خودم یه آیپاد 4g دارم که در صدد گرفتن آیفون 4g هستم

نظر

من وقتی 3gs اومد اشنا شدم

نظر

صبر کنید ..
                                X