اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چگونه با Apple آشنا شدید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یه سالی میشه
    داشم لپ تاپ میخریدم چشم افتاد به یه مک بوک
    خریدمش بعد هم طرفدار سر سختش شدم

نظر

منم یه دفعه رفتم تو سایت اپل و آیفون 4 رو دیدم و معتاد شکل و شمایلو امکاناتش شدم و آیفون 4 رو خریدم:d

نظر

همه چي از يك ipod touch شروع شد

يادش بخير......

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من جالب بود با یک کامپیوتر قدیمی که بابا من 40 سال پیش از انگلیس خریده بود آشنا شدم

نظر

من اول یه آیپاد کلاسیک داشتم
            بعد دوستم یه آیپاد تاچ گرفت و منم پشت سرش
            الان یه 3gs و یه مک بوک پرو
            لعنت به استیو

نظر

من هم واقعا یادم نیست !
              ولی یادم میاد میخاستم گوشیم رو بفروشم و یه گوشییی بگیرم که خرجش با بابام بشه ( آخرش هم نشد ! ) که طی صحبت هام با آمریکا نفهمیدم چی شد که یکی از اولین افرادی بودم که آیفون 3 جی داشت.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من بچه که بودم سال های ۷۲ و ۷۳ نزدیک خونمون یه فروشگاه بود که روش نوشته بود Macintosh ، اولین نسخه های این مجموعه رو داشت و من اونجا دیدم ولی بعد از حدود ۱۲ سال داشتم تو مجله ارتباط در مورد mp3 Player ها میخوندم که نویسنده کلی تعریف کرده بود از محصولی بنام iPod محصول آمریکایی ، همون موقع بود بفکرم رسید یه آی پاد بگیرم ، وقتی آیپاد نانو اومد به یکی از دوستان گفتم از کانادا آورد برام، حیرت انگیز بود iPod Nano First generation ، بسته بندیش ، صفحه شیشه ای جلو ، پشت فلزی ، ضخامت کم ، منوی عالی برای دسترسی به موسیقی ها ، Click Wheel ، فقط باید تو اون سالها و محصولاتی که تو بازار بود اونو کسی میدید، دیگه کارش تموم بود.

نظر

با 3gs 32gb شروع شد

نظر

من یکی از دوستام تو کف اپل بود چپ و راست هی از محصولات اپل تعریف میکرد این اقا مغز مارو خورد دیگه ما هم جو گیر شدیم رفتم یه iPhone 3gs خریدم .... این جوری بود که در دام اپل افتادیم ...
                    Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

نظر

يه زمانى مى خواستم n95 8gb بخرم.پشت ويترين مغازه ها با 2g آشنا شدم.ولى عشق n95 كورم كرده بود.سالها بعد فهميدم كه عجب عاشقى بد چيزىه.

نظر

من ميخاستم يه ام پي فور بخرم ماركشم ايريور بود داشتم پولشم ميدادم بعد چشم افتاد به ايپاد تاچ تازه اومده بود. به يارو گفتم اين چيه گفت ام پي فوره خودشم نمدونست دقيقا چيه. سه روز دستم بود خدايش تو ريكاوري مونده بود نميتونستم روشنش كنم بعد چند وقت فهميدم بايد با ايتونز اكتيوش كني خلاصه بعد يه ماه تونستم اهنگ توش بريزم

اشك رازيست لبخند رازيست عشق رازيست اشك ان شب لبخند عشقم بود

نظر

منم نفر سوم در بندرعباس بود که آیفون 2 جی خریدم
                          780 تومان که نامردا بهم دست دوم انداختن .
                          برچسب اینا هیچی نداشت کلی هم شماره داخلش بود.
                          بهش گفتم اینجوریه گفت شماره ی سیم کارتی که تست کردم کپی شده.
                          ولی با نو هیچ فرقی نداشت.
                          که 2 روز بعد تو دعوا پرت کردت تو سر یارو یارو کلش شکست گوشی هم به ... رفت.
                          200 فروختم یکی دیگه نو آکبند خریدم 550 تومان:d
                          سوابق درخشان :
                          2بار آیفون 2جی خریدم ( 8 گیگ )
                          3بار آیفون 3جی ( 2تا مشکی و 1 سفید ) هر سه 16 گیگ
                          2بار 3جی اس 32گیگ مشکی
                          آیپاد تاچ 3جی 64 گیگ
                          آیپد 1 32 گیگ 3 جی
                          4 بار آیفون 4 خریدم ( 32 گیگ )
                          من تا یک خط ریز روی گوشی هام میفتاد سریع میرفتم میفروختم یکی دیگه نو می خریدم . ( خیلی حساسم )
                          ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 04-05-2011, 01:21 PM

نظر

اولين بار با خريد يك ايپاد تاچ نسل 1 شروع شد.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من یادمه یه بار میخواستم از خونه برم بیرون که تو م ا ه و ا ر ه یه برنامه در مورد تکنولوژی نشون میداد. همین که میخواستم خارج بشم گفت تلفن جدید آیفون! من اولش فکرم رفت به همون آیفون درباز کن خودمون بعد اومدم نگا کردم دیدم عجب چیزیه خداییش کف کردم
                              بعد یکی دوسال گذشت و یه 3G خریدم ولی هر کار کردم نتونستم باش کار کنم دو روزه فروختمش. ولی چون به تکنولوژی علاقه داشتم هی اخبار رو دنبال میکردم و میدیدم که اپل داره غوغا میکنه بعد فهمیدم چیو از دس دادم رفتم دنبال طرف که گوشی بش فروخته بودم ولی نتونستم پیدا کنم خلاصه تا وقت گذشت و رسیدیم به پارسال که کارم تو اوجش بود و منم سرم شلوغ که بعد کلی تحقیق فهمیدم آیفون به دردم میخوره و به خاطر کمبود $$$ آیپاد خریدم
                              قبل اون هم در مورد آیپاد تو فیلما شنیده بودم ولی نمیدونستم چیه که بعد فهمیدم مال اپله

نظر

تقزیبا سال 79 یا 80 بود.بچه بودم اما به طراحی سایت خیلی علاقه داشتم.با یه خانمی آشنا شدم ایشون کارش طراحی صفحات وب بود.من داشتم با front page کار میکردم توی آموزشگاه بودم و وقتی منو دید تعجب کرد و خلاصه سوال پیچم کرد و آخرش گفت سنت کمه از الان با مکینتاش کار کن و نرم افزار خیلی قدرتمندی واسه وب داره........ منم از اون زمان آشنا شدم با اپل و مکینتاش .

.imac .3gs . iphone 4 . ipod nano 6g

نظر

صبر کنید ..
                                X