اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدام ورژن برای 3gs مناسب تره

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط volta22 نمایش پست ها
    من 5.1.1 دارم خیلی ردیف بلوتوثش کار میکنه دلیوری هم داره کلا خیلی ردیفه من اینو پیشنهاد میکنم
    بلوتوثش کار میکنه میشه بیشتر توضیح بدی چی کار میکنی با بلوتوثش

نظر

کدام ورژن برای 3gs مناسب تره

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
      با خرید نرم افزارهایی مثل celeste و یا airblue sharing از سیدیا

Sent from my iPad using Tapatalk
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        ببخشید که میگم نظرتون کاملا اشتباست. از جمله اون گوشی ها میشه به 3جی اشاره کرد که اپل 4.2.1 رو واسش ارائه داد و غیر از امکانات 4 ، مرگبارترین ورژن واسه این دیوایسه!
        ببخشید امیر جان ولی به نظر من شرکت اپل که همینطوری یه هو تصمیم نمیگیره که این ورژن رو بده واسه ی یه گوشی
        دست کم چند تا مهندس برنامه نویس میشینن محاسبه میکنن که آیا جواب میده این ورژن روی فلان گوشی یا نه بعد میدنش بیرون
        من با نظر شما مخالفم ولی دلیلی نمیشه که بگم نظر شما کااااااااااااااملا اشتباهه (بر خلاف شما)

نظر

نوشته اصلی توسط insins نمایش پست ها
          ببخشید امیر جان ولی به نظر من شرکت اپل که همینطوری یه هو تصمیم نمیگیره که این ورژن رو بده واسه ی یه گوشی
          دست کم چند تا مهندس برنامه نویس میشینن محاسبه میکنن که آیا جواب میده این ورژن روی فلان گوشی یا نه بعد میدنش بیرون
          من با نظر شما مخالفم ولی دلیلی نمیشه که بگم نظر شما کااااااااااااااملا اشتباهه (بر خلاف شما)

اگه من نظرتون رو اشتباه خطاب کردم نخواستم نظر شخصیم رو بگم دوست عزیز.
          این یه چیز کاملا اثبات شدست و صلیقه ای نیست که من بخوام نظرم رو به کسی تحمیل کنم. بنده هم با شما موافقم که هر ورژن حاصل تحقیق و بررسیه چندین و چند آدمیه که سرشون به تنشون میارزه.اما اونجوری که نشون داده شده نتونسته در آخرین ساپورتش بهترین بازده ای رو داشته باشه . اگه من 3جی و آخرین ورژنش که 4.2.1 هست رو مثال زدم و بخوام به حرف شما ارتباطش بدم که حاصل همفکریه مهندسینه اپله ، تنها توجیحش میتونه استفاده از مزایای ورژن 4 باشه که میشه گفت اکثرشون از 4.2.1 شکوفا شد. اما خوب ورژن قانع کننده ای نبود .

حتی من فکر میکنم 3جی اس هم واسه هضم ای او اس 6 مناسب نیست و کم میاره . با اینه اپل توو ساپورتش قرارش داد.(البته این نظر شخصیه منه و معلوم هم نیست درست باشه و باید صبر کرد و دید)

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط pashnetala نمایش پست ها
            نه منظور از بلوتوث ایفون به ایفون است میشه دونفری بازی کرد یا که فایل منطقل کرد

نظر

سلام وارادت
              من امروزکه آیتونزم را باز کردم دیدم درقسمت summary وversion جدید آماده ورژن 6 درحالی که گوشی من 3جی اس هست و سافتوارم ورژن 5.1.1 باید چیکارکنم دکمه آپدیت را بزنم یا نه؟گوشی از هم نباشه ؟
              باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط roughani2001 نمایش پست ها
                سلام وارادت
                من امروزکه آیتونزم را باز کردم دیدم درقسمت summary وversion جدید آماده ورژن 6 درحالی که گوشی من 3جی اس هست و سافتوارم ورژن 5.1.1 باید چیکارکنم دکمه آپدیت را بزنم یا نه؟گوشی از هم نباشه ؟
                باتشکر
                سلام
                اگه جیلبریک کا رمیکنی فعلا اپدیت نکنید ببینید چه خبره اما اگه میخوای دانلود کنی از سایت زیر بگیر
                iPhone, iPod, iPad and Firmware/Software Download

نظر

صبر کنید ..
                X