اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مرجع کلی مشکلات Cydia

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مرجع کلی مشکلات Cydia

مرجع کلی مشکلات Cydia
    این تاپیک جمع بندی مشکلات کلی دوستان و بهترین راه حل های آنهاست که در یک تاپیک جمع آوری شده است .

سوال : پیغام Unable To Load در سیدیا

نوشته اصلی توسط arp220
    این یعنی چی مشکل از کجاست ؟؟؟؟؟؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط i-Mehrad
    این Error بیشتر مربوط به Server از سیدیا می شه که گاهی اتفاق می یوفته و حل می شه
    و یا از طرف WiFi خواهد بود که باید کامل چک کنید
    سوال : ایا shsh ها از سیدیا پاک شدند
    نوشته اصلی توسط arh_5464
    با سلام خدمت همگی.
    دوستان من امروز به 4.3.2 ریستور کردم.
    تو صفحه اصلی سیدیا ش ش های من نوشته نشد.
    مشکوک شدم گفتم با تینی تست کنم
    متاسفانه با تینی هم هیچ کدوم از ش ش های من گرفته نشد
    چیز پی هم استفاده کردم.
    سوال: ایا ش ش های من پاک شدن؟
    اگر ممکنه شما هم تست کنید.
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط saeid_natf
    در حاله حاضر Cydia SHSH گرفته شده از 4.3.1 و 4.3.2 نشون نمیده و مشکلی هم نیست
    سوال : باگ اردیبیهشت ماه xPersCall Public
    نوشته اصلی توسط s7user
    دوستان متاسفانه این برنامهٔ از اول اردیبهشت ماه اسم ماه رو نمایش نمیده راه حالی* نیست یا آپدیت نیامده واسش ؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط mdrs2
    اون باگ نیست, به دلیل اینکه کلمه اردیبهشت سایزش طولانی هست نشون داده نمیشه
    سوال : مشکل برای خرید برنامه
    نوشته اصلی توسط mahziyar5
    دوستان من اصلا نمیتونم برنامه ای رو بخرم
    مثلا خواستم برنامه celest -photo albume-pwntunes رو بگیرم اما به جای Purchase اینستال میاد!!! وقتی هم نصب میشه نمیتوم ازش استفاده کنم.چی کار کنم؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط i-Mehrad
    باید اون برنامه ای به صورت کرک نصب کردید رو کامل پاک کنید حتی زیر شاخه های برنامه رو هم همین طور
    سوال : کمک در نصب برنامه از سیدیا
    نوشته اصلی توسط iarashphone
    با عرض سلام.من برنامه celeste و action menu و ... که برنامه celeste می خواست نصب کردم و با ifile قبل نصب برنامه ورژن عوض کردم به 4.3.1 بعد نصب هم به 4.3.2 . الان هر چی می خوام نصب کنم از سیدیا میگه باید action menu و celeste پاک بشن.از راهنماییتون ممنونم
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط savadkoohy
    دوست عزیز شما به قوانین احترام نمی ذارید.شما باید در بخش مربوطه سوالات خود را بپرسید تا

سریع جواب داده شود.

در ضمن برای مشکل اگه شما 4.3.2 هستی نباید برنامه celeste را به هیچ عنوان نصب کنی تا زمانی

که action menu با 4.3.1 و 4.3.2 کاملا سازگار بشه.بهترین راه این هست که شما به 4.3.2 ریستور

کنی و فقط برنامه هایی که با همان ورژن سازگارند نصب کنی تا مشکلی به وجود نیاد.

با تشکر

سوال : راهنمایی برای چیدمان ایکون ها
    نوشته اصلی توسط aref.moradi
    من میخوام ایکونها رو بصورت دلخواه بچینم مثلا فاصله ایکونها رو از هم کم و زیاد کنم یا در ردیف بالا دو ایکون و در پایینش سه ایکون قرار بدم قبلا برنامه ای از سیدیا نصب کرده بودم که بمن همچین امکانی رو میداد الان اپدیت کردم و اسم اون برنامه یادم رفته ممنون میشم راهنماییم کنید باتشکر
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط reza_oscar
    دو برنامه زیر رو از سیدیا نصب کن:

Gridlock
    Iconoclasm

البته هر دو در modmyi پولی هستند ولی از سورس insanelyi میتونی مجانی بگیری

نوشته اصلی توسط tsao tsao
    سلام
    سوال : مشکل با قسمت changes
    الان مدتیه که قسمت changes گوشیه من میخواهد AppSync for4.0 4.3 را آپگرید کند.آپگرید به درستی انجام میشود ولی مجدادا قسمت Changes میخواهد این نرم افزار را آپگرید کند. گوشیه من 4.3.2 است.

با سپاس
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط shamsir
    اون برنامه ها اپدیت شدن خیالت راحت باشه فقط واسه چندتا از سورسا که کامل با اپدیت سایدیا هماهنگ نشدن اپدیتها بعد از انجام باقی میمونن/.موفق باشی
    سوال : نداشتن سورس big boss
    نوشته اصلی توسط iarashphone
    تورو خدا کمک کنین چرا من این سورس ندارم؟سورس bigboss چیه؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط oosin
    شما ۱۰۰ درصد روی آیفون یا آیپادتون وایرلس و اینترنت درستی ندارید ٬ در صورتی که از اینترنت مطمئن هستید ٬ پس بزارید cydia یکبار کاملا رفرش بشه تا سورس ها براتون نمایش داده بشه .

changes رو بزنید ٬ بعد روی refresh کلیک کنید و منتظر بمونید .
    سوال : respiring شدن و مشکل با bitesms
    نوشته اصلی توسط Tooraj
    من چند روزیه bitesms نصب کردم و هر وقت اس ام اس بیاد گوشیم میره رو safe mode و میگه باید respring کنی.اول فکر کردم ایراد از bitesms و اونو پاک کردم ولی فرقی نکرده.گوشیم 3gs و فریمورم هم 4.2.1 کاستوم هست.میشه راهنمایی کنید.ممنون
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs
    منم این مشکلو داشتم از یه سورسه دیگه نصب کنید و همین طور ببنید با ورژن گوشیتون هماهنگ هست یا نه
    سوال : مشکل در نصب lock info
    نوشته اصلی توسط shamsir
    سلام قصد دارم اخرین ورژن lockinfoرا نصب کنم(روی4.3.1)ولی بعد از اینستال کردن در اطلاعات نصب در قسمت removeمیگه بلوتوثcelesteحذف میشه واقعا اینجوریه؟لطفا منو راهنمایی و کمک کنید/.مرسی
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط crystalboy
    با توجه به ناسازگار بودن و نا هماهنگ بودن این دو برنامه اگر lock info با سیدیا بخواد نصب بشه celeste پاک خواهد شد .
    سوال : نصب شدن ناقص cydia
    نوشته اصلی توسط keyvanamin
    با سلام
    من بعد از جیلبریک کردن iphone4 با greenpois0n برای دانلود cydia از loader استفاده کردم که متاسفانه ناقص دانلود شد و حالا نمی شه دوباره دانلود کرد و ارور میده که این برنامه نصب شده.
    حالا باید چیکار کنم؟؟!!
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط i-Mehrad
    در این مرحله از Redsn0w برای اینیستال سیدیا استفاده بشه
    سوال : مشكل cydia كمك فوري
    نوشته اصلی توسط farshadal
    من چند روز cydia باز نميشه و ارور network error ميده همه كار كردم دورست نشد
    دوستان اگر راهي بلدن پيشنهاد بدن.
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط i-Mehrad
    تو قسمت Settings/General/Reset/Rest Network Settings
    رو Rest Network Settings کلیک کنید و دوباره تست کنید
    سوال : کمک...پاک شدن cydia
    نوشته اصلی توسط lucifer4u
    سلام ، من یک فایل از توی سیدیام پاک کردم ایکون سیدیام کلاً پاک شد، گوشیم 3gs آنلاک فکتوریه، خواهش می کنم کمک کنید...
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط mahdi0111
    با ifunbox فايلي كه رو كه ضميمه كردم تو var/root/media/cydia/autoinstall كپي كن بعد ريبوت كن درست ميشه
    سوال : تقاضای سورس برای موبایل ترمینال برای ۴.۳.۱
    نوشته اصلی توسط massoodfjs
    تقاضای سورس برای موبایل ترمینال برای ۴.۳.۱ - ممکنه کمک کنید؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط iAmir
    از سورس زیر استفاده کنید:

کد PHP:
    http://cydia.mobile4persian.net 
    سوال : یک پیغام جدید در سایدیا
    نوشته اصلی توسط shamsir
    سلام به همه امروز که سایدیا رو باز کردم دباره پیغام اپدیت داد بعداز اپدیت بجای اینکه مثل همیشه بالای صفحه اصلی مشخصات shshها رو نوشته باشه نوشتهthis device is in the pending tss queueمیشه بگید جریان چیه و چکار کنم/.مرسی
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط Professional
    نیاز نیست کاری انجام بدید کمی صبر کنید تا درخواست shsh اتون تایید بشه.
    سوال : afc2add
    نوشته اصلی توسط aghamiri
    سلام
    برنامه afc2add بعد از جیلبریگ 4.3.1 نصب نمیشه
    چه باید کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم کمکم کنید
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط crystalboy
    سورس انجمن داره و نصب میشه
    سوال : ذخيره برنامه هاي سيديا
    نوشته اصلی توسط I-SH
    سلام دوستان من ميخواستم ريستور كنم و بعد جيل بريك كنم حالا ميخواستم بپرسم ببينم برنامه اي يا روشي هست كه از برنامه هاي سيديا بك اپ بگيره وبعد از ريستور دوباره اونا رو روي ايپد نصب كنه؟
    ممنون
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط b.a23
    برنامه backtodeb برای همین کار ساخته شده فایل ها رو تو var/mobile/backtodeb سیو می کنه با همون پسوند .deb بعدا با ifile راحت نصب میشن اسم فایل ها هم اول اسم سورسی که ازش دانلود شده و بعد اسم برنامه.
    سوال : کمک در مورد پاک نشدن برنامه نصب شده از سیدیا
    نوشته اصلی توسط shakashti
    سلام
    من برنامه igotya رو دانلود کردم از سیدیا، بعد فهمیدم که برنامه پولی هست!!!
    حالا که می رم پاک کنم، remove رو هم می زنم، اما دوباره وقتی میرم می بینم که هنوز نصب هست!!
    چندین بار هم این کار رو انجام دادم!
    میشه کمکم کنید لطفا
    iphone 4, 4.2.1
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط jim11
    اقا من اول با ifile هرچی igotya داشت پاک کردم بعد با cydia درست شد
    سوال : آپگرید نشدن برنامه های cydia
    نوشته اصلی توسط espahbod
    من وقتی برنامه ها رو آپ گرید میکنم میام بیرون انگار نه انگار آپگریدی کردم و همه چیز مثل اولشه ، نه هیچ برنامه ی کرک شده ای میتونم بریزم ( برنامه های کرک شده ای که از قبل ریختم سر جاشون هستن )نه میتونم دوباره همون ورژن رو بریزم و نه هیچ برنامه ای آپگرید میشه ، از وقتی ایتیونزم رو آپ دیت کردم به ۱۰.۲.۱ این مشکل هم برای آیپدم به وجود اومده هم برای آیفرن تری جی اس انلاک فکتوریم که ورژن ۴.۲.۱ هستش ، برنامه afc2add رو هم نصب کردم افاقه نکرد و فایل appsync4+رو هم میریزم ولی فایده نداره از سایت hackulo.usبالای سایدیا با خط سبز این جمله رو نبشته
    This device is in the pending TSS queue

کسی راه حلی داره برام ؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط shamsir
    این مشکل رو منم دارم البته فقط واسه اپگرید برنامه بعضی سورسها من جمله انجمن و 4persianو از اونجا که سیدیا موقع اپگرید دقیقا همون سورسها رو با رنگ زرد مشخص کرده بود مشکل از گوشی شما نیست وفکر کنم این سورسها باید یه تغییراتی واسی همخونی بدن/.
    سوال : مشکل با preferenceloader>=2.0.2
    نوشته اصلی توسط ARDALAN4002
    با سلام ! دوستان من نمیدونم این چه ایرادی که سیدیا یه من گرفته ! وقتی برنامه هایی مثل activator -barrel - winterboard ......
    میخوام اینیستل کنم .
    iphone 3g - fw:4.2.1 - jailbreak : redsnow 0.9.6rc8 whit windows

unlock factory.

معنی متن بالاش این هست !

درخواست تغییرات می تواند به دلیل وابستگیهای مورد نیاز و یا درگیری است که نمی توان به طور خودکار پیدا و یا ثابت استفاده نمی شود

اینم یه عکس از ارور !
    [ATTACH]3838[/ATTACH]
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط kian.sepand
    نا هم خونی برنامه با ورژن گوشی
    سوال : بک آپ از سورسهای cydia
    نوشته اصلی توسط arhsabour
    دوستان کسی میتونه روش بک آپ گرفتن از سورسهای اد شده در سیدیا رو بگه که بعد از هر بار ریستور نیاز به اد کردن مجدد به صورت دستی و تک تک نباشه؟
    لطفا اگر کسی میدونه کامل آموزش بده
    خیلی ممنون
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط edonay
    همین BackToDep رو 4.3.1 آیفن 4 جواب داد من نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار کرد
    سوال : GPG error: http://apt.i-phone.ir ./ Release: The following signat
    نوشته اصلی توسط mehran.salehian
    من 2 روز است که وقتی سورس i-phone.ir رو add میکنم ، پیام زیر رو میگیرم

GPG error: http://apt.i-phone.ir ./ Release: The following signatures were invalid: NODATA 1 NODATA 2

کسی میدونه چرا؟
    user , pass هم میزنم آخرش(قبلا باهاش برنامه نصب کردم)ولی الان همش error میده.(حتا واسه uninstall)
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط oosin
    http://www.i-phone.ir/forums/thread2900-61.html

اینجا قبلا راجع به این موضوع صحبت شده ٬ یک سری تغییرات داره روی سورس انجام میگیره به اون دلیل شما ارور دریافت میکنید ٬ همینطور هم آپدیت های اشتباه .

هیچ کدوم از این مشکلات ضرری به همراه نداره و بهشون بی توجه باشید تا ما مشکل رو برطرف کنیم ٬ یعنی نه آپدیت کنید و نه به اون ارور مربوط به release توجه کنید ٬ با خیال راحت پکیج های مورد نیازتون رو نصب کنید . ( تو هفته اخیر ما بطور متوسط تقریبا ۱۰۰۰ دانلود از سورس داشتیم . )

سوال : چگونه cydia را روی مک بوک پرو نصب کنم؟
    نوشته اصلی توسط mohammad10687
    چگونه cydia را روی مک بوک پرو نصب کنم؟

من میخوام cydia:sm29 رو روی مک نصب کنم.باید چیکار کنم؟

برنامشو از کجا بیارم؟
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط roozbeh7000
    cydia قرار بود برای مک بیاد ولی دیگه خبری نشد
    سوال : مشکل جدید با4.1.Folder Enhancer v1.3
    نوشته اصلی توسط davoodi
    سلام دوستان خسته نباشید.

من v1.3.4.1-1 این برنامه رو از سیدیا نصب کردم( از سورس sinfuliphonerepo).مشکلی هم باش ندارم و درست کار میکنه اما وقتی به itunes 10.1 وصلش میکنم تمام فولدر بندیها در خود آیتیونز بهم میرزه وچون تعداد برنامه ها زیاده صفحات رو پر میکنه و دیگه نمیتونم برنامه بریزم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید(iphone 3gs----ios4.2.1)ضمنا بصورت دستی هم backup گرفتم ولی بازم فایده نداشت.
    پاسخ :
    نوشته اصلی توسط farshadal
    دوست عزیز دستی back up بگیر وقتی تمام شد تو هر قسمتی خواستی سینک کن من الان استفاده میکنم مشکل ندارم
صبر کنید ..
X