اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Longman Dictionary Of Contemporary English 5th

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Longman Dictionary Of Contemporary English 5th

می خواستم بدونم کسی هستش که نسخه مک Longman Dictionary Of Contemporary English 5th رو تونسته باشه نصب کنه؟
    من با نصبش مشکل دارم!

منم مشكل دارم ، مال من نصب ميشه ولي ؤقتي اجراش ميكنم ميره تو صفحه mail !!! چي كار بايد بكنم ؟!

نظر

از سورس repo.idwaneo.org برنامه dictionary dlc رو نصب کنین درست میشه. ولی بعد از اولین ریستارت دوباره خراب میشه و باید برنامه رو پاک کنین و دوباره نصب کنین

نظر

in sourcesh kar nemikone!

نظر

این نسخه درست و کامل کرک شده
          [ مک ] دانلود دیکشنری Longman Dictionary of Contemporary برای اولین بار و با کرک اختصاصی | مک برای من | انجمن

نظر

Longman Dictionary Of Contemporary English 5th

نوشته اصلی توسط mhazarnoosh نمایش پست ها
            in sourcesh kar nemikone!
            لطفا به قوانين سايت احترام گذاشته و فارسي بنويسيد

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

دوستان راهی برای نصب بدون مشکل این دیکشنری پیدا نشد؟؟
              من هرچی که این دیکشنری رو نصب میکنم از توی برنامه میپره بیرون.
              یه راهی بگید که بدون عوارض و دردسر بشه از این برنامه استفاده کرد.

نظر

یعنی هیچکس اینجا پاسخگو به این سوال نیست عایا؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiar74206 نمایش پست ها
                  دوستان راهی برای نصب بدون مشکل این دیکشنری پیدا نشد؟؟
                  من هرچی که این دیکشنری رو نصب میکنم از توی برنامه میپره بیرون.
                  یه راهی بگید که بدون عوارض و دردسر بشه از این برنامه استفاده کرد.
                  این برنامه علاوه بر رمز گذاری اپل ، از رمز گذاری منحصر بفرد دیگه ای هم استفاده میکنه. به همین دلیل کرک خوبی وجود نداره. بهترین کار اینه که برنامه رو بخرید. من وقتی تخفیف خورد و 19$ شد خریدمش!
                  البته دیکشنری اکسفورد هم رایگان شده و به صورت خرید داخل برنامه ای فعال میشه. اخرین نسخه OALD9 با پچ flex2 به طور کامل فعال میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                    این برنامه علاوه بر رمز گذاری اپل ، از رمز گذاری منحصر بفرد دیگه ای هم استفاده میکنه. به همین دلیل کرک خوبی وجود نداره. بهترین کار اینه که برنامه رو بخرید. من وقتی تخفیف خورد و 19$ شد خریدمش!
                    البته دیکشنری اکسفورد هم رایگان شده و به صورت خرید داخل برنامه ای فعال میشه. اخرین نسخه OALD9 با پچ flex2 به طور کامل فعال میشه.
                    مرسی از توضیحت. میشه یکم توضیح هم راجب خرید داخل برنامه ایی بدی؟ راجب این موضوع هیچی نمیدونم. لطفا دقیق بگو باید چیکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdiar74206 نمایش پست ها
                      مرسی از توضیحت. میشه یکم توضیح هم راجب خرید داخل برنامه ایی بدی؟ راجب این موضوع هیچی نمیدونم. لطفا دقیق بگو باید چیکار کنم؟
                      دیکشنری اکسفرد رو بصورت رایگان میتونید نصب کنید ولی وقتی وارد برنامه میشید باید 29.99$ پرداخت کنید تا فعال بشه و بتونید استفاده کنید.
                      با این روش میتونید برنامه رو رایگان فعال کنید:
                      https://forum.iphonecake.com/index.p...-windyboy1704/

نظر

صبر کنید ..
                      X