اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ آيپد ٢ با شارژره آيفون 3Gs ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ آيپد ٢ با شارژره آيفون 3Gs ؟؟

سلام
    من اومدم مسافرت و اينكه آيپدو تازه گرفتم و شارژ هم نداره و مى خوام شارژ كنم اما مشكلي كه هست اينه كه شارژرش براي استفاده نياز به تبديل داره كه تو پريز خونه هاي ما ايرانيا بره و من اونو ندارم و نمى دونم از اينجا از كجا بگيرم
    حالا سوالم اينه كه اگه با شارژره 3Gs ام شارژ كنم مشكلي پيش نمياد ؟ آخه شارژره آيپد ٢.١ آمپر هست و 3Gs ١ آمپر !! 
    مشكل حل شد تاپيك پاك يا قفل كنيد
    ویرایش توسط iDarkn3ss : https://i-phone.ir/forums/member/290-idarkn3ss در ساعت 21-04-2011, 10:08 PM

دوست عزيز لطفا اگه به جوابي رسيدي اطلاع بده تابلكه ما هم بدونيم. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط iDarkn3ss نمایش پست ها
      سلام
      من اومدم مسافرت و اينكه آيپدو تازه گرفتم و شارژ هم نداره و مى خوام شارژ كنم اما مشكلي كه هست اينه كه شارژرش براي استفاده نياز به تبديل داره كه تو پريز خونه هاي ما ايرانيا بره و من اونو ندارم و نمى دونم از اينجا از كجا بگيرم
      حالا سوالم اينه كه اگه با شارژره 3Gs ام شارژ كنم مشكلي پيش نمياد ؟ آخه شارژره آيپد ٢.١ آمپر هست و 3Gs ١ آمپر !! 
      مشكل حل شد تاپيك پاك يا قفل كنيد
      من چند بار ايپد و با شارژر ايفون ٤ شارژ كردم.مشكلي كه داره اينه كه مدت زمان بيشتري طول مي كشه تا ايپد شارژ شه.يكمم شارژر بيش از حد داغ مي كنه كه اونم زياد مسئله مهمي نيست

نظر

خوب بهتره با شارژر خودش شارژ کنید . اون تبدیل که فرمودین توو همه لوازم الکتریکی ها موجوده قیمتی هم نداره .
        ولی حالا 1کی 2 بار استفاده ازون شارژر فکر نمیکنم مشکل ساز بشه .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
        X