اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

درخواست:برنامه Shazem

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• درخواست:برنامه Shazem

سلام دوستان دیروز یه app دیدم رو آیفون یکی خیلی خوشم اومد میخوام ببینم اگه واس مک هم هس بذارینش اسمشم اگه اشتباه نکنم zasham خیلی باحاله مخصوصا واس اینا که آیفون دارن

shazem

نظر

نوشته اصلی توسط matin_vasei نمایش پست ها
      shazem
      فک کنم همین باشه

نظر

کارش چیه این برنامه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk -v. 4.2.1 3gs 

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          کارش چیه این برنامه ؟

sent from my iphone using tapatalk -v. 4.2.1 3gs 
          دوست عزیز این برنامه یکی از معروف ترین برنامه ها برای پیدا کردن موزیک می باشد !!

به اینصورت که شما هر آهنگی که اسم و یا نام آهنگ رو نمی دونید کافیه که برنامه رو باز کرده و به اینترنت متصل باشید و آهنگ رو پخش کنید در اونصورت برنامه اسم و نام آهنگ و خواننده رو به شما می ده ! این برنامه به یه db بسیار قوی متصل می باشد که حتی آهنگ های ایرانی رو نیز ساپورت می کنه !

پیشنهاد می کنم حتما یک بار امتحان کنید ...

با تشکر و سپاس !

نظر

نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها
            دوست عزیز این برنامه یکی از معروف ترین برنامه ها برای پیدا کردن موزیک می باشد !!

به اینصورت که شما هر آهنگی که اسم و یا نام آهنگ رو نمی دونید کافیه که برنامه رو باز کرده و به اینترنت متصل باشید و آهنگ رو پخش کنید در اونصورت برنامه اسم و نام آهنگ و خواننده رو به شما می ده ! این برنامه به یه db بسیار قوی متصل می باشد که حتی آهنگ های ایرانی رو نیز ساپورت می کنه !

با تشکر و سپاس !
            درسته حتی ویدیو لیریک همه چیزشو میده این یکی از برنامه های معروف حال حاضر در امریکا

حالا من واس مک میخوام کسی لینک نداره؟؟؟
            ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 21-04-2011, 12:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
              سلام دوستان دیروز یه app دیدم رو آیفون یکی خیلی خوشم اومد میخوام ببینم اگه واس مک هم هس بذارینش اسمشم اگه اشتباه نکنم zasham خیلی باحاله مخصوصا واس اینا که آیفون دارن
              دوست عزیز، در هنگام ایجاد تاپیک به عنوان تاپیک خود توجه کنید.

--------

اینگونه برنامه ها بیشتر برای پلتفورم موبایل و تبلت هستند و خیلی خیلی کمتر برای پلتفورم های سیستم عامل ها$ مثل مک یا ویندوز پیدا میشن.

من تونستم برای شما این برنامه رو که رایگان هم هست پیدا کنم.

تست کنید، امیدوارم کمک کننده باشه.

Tunatic

نظر

نوشته اصلی توسط h_r_gholamsim نمایش پست ها

با تشکر و سپاس !
                آهنگ های ایرانی رو ساپورت نمیکنه !
                نکته : لازم نیست که برای کار با این برنامه حتما به نت وصل باشید میتونید صدای خواننده رو اگ کنید بعد هر وقت به نت وصل شدید ایم اون اهنگ رو پیدا کنید !

نظر

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
                  دوست عزیز، در هنگام ایجاد تاپیک به عنوان تاپیک خود توجه کنید.

--------

اینگونه برنامه ها بیشتر برای پلتفورم موبایل و تبلت هستند و خیلی خیلی کمتر برای پلتفورم های سیستم عامل ها$ مثل مک یا ویندوز پیدا میشن.

من تونستم برای شما این برنامه رو که رایگان هم هست پیدا کنم.

تست کنید، امیدوارم کمک کننده باشه.

tunatic
                  مرسی ممنون لطف کردین

چقدم خشنین:d:d

نظر

نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
                    آهنگ های ایرانی رو ساپورت نمیکنه !
                    دوست عزیز ... (Shazam (Red آهنگ ایرانی رو ساپورت می کنه بنده امتحان کردم ... !

نکته : لازم نیست که برای کار با این برنامه حتما به نت وصل باشید میتونید صدای خواننده رو اگ کنید بعد هر وقت به نت وصل شدید ایم اون اهنگ رو پیدا کنید !
                    بله ولی در هر صورت باید به اینترنت متصل بشید ... پس کار این برنامه با نت می باشد دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                    X