اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا smart cover کاربرد داره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تمیز نگه داشتن وسایل چه ربطی به جهان سومی بودن داره !

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
      منظورم اینه که اسمارت کاور بگیرید و نصفه پر لیوان رو نگاه کنید
      به نظرم بگيري بهتره همون غير چرميش هم بگير رنگ ابيش به سفيدش بيشتر ميادو رنگ كرم يا طوسيش به مشكيش البته سليقه اي گفتم

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk

نظر

نه دوسن عزیز تمیز نگه داشتن بحثش با ، با وسواس نگه داشتن فرق میکنه که تمیز نگه داشتن خیلی هم خویه .
        من خودم همین طور بودم ایپد 1 را همیشه تو کیف مخصوص و همیشه پشتش چسب های مخصوص خدا تومنی میزدم اما وقتی ردش کردم دیدم ایپد من با ایپدی که 2 تا خط روشه یک قیمت شد و صاحب اون کیف کرد و من همیشه اونو شدیدا بانداژ میکردم ..... جهان سومی هم که گفتم اغلب ماها تو خونهامون فرش ها و مبل های گرون قیمتی داریم که همیشه روشون ملافه است و ما نگه داشتیم واسه مهمون هامون

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
          نه دوسن عزیز تمیز نگه داشتن بحثش با ، با وسواس نگه داشتن فرق میکنه که تمیز نگه داشتن خیلی هم خویه .
          من خودم همین طور بودم ایپد 1 را همیشه تو کیف مخصوص و همیشه پشتش چسب های مخصوص خدا تومنی میزدم اما وقتی ردش کردم دیدم ایپد من با ایپدی که 2 تا خط روشه یک قیمت شد و صاحب اون کیف کرد و من همیشه اونو شدیدا بانداژ میکردم ..... جهان سومی هم که گفتم اغلب ماها تو خونهامون فرش ها و مبل های گرون قیمتی داریم که همیشه روشون ملافه است و ما نگه داشتیم واسه مهمون هامون
          دقيقا همينطوره پول ميديم بوفه ميخريم ٣ برابر قيمتش دوباره پول ميديم كريستال ميريزيم توش!!!! والا منم يه آيپاد دارم و زاگ ٣٠ تومني انداختم روش اما جلوش رو مجبور شدم بكنم چون بلند ميشد الانم يه مات روشه !!
          به نظرم عشق و حال رو با جنس اورجينال بكن و حالشو ببر اصلا هم به فكر اينكه خش اوفتاد 5000 تومن كمتر ميخرن نباش خدا رو شكر ما جهان ٣ ومي ها واسه اجناس آمريكايى پول خوبي ميديم

نظر

من اسمارت كأور طوسي برام آوردن امروز هم يه كيفtargus رفتم گرفتم
            اصله حاله

نظر

نوشته اصلی توسط ROTEAL2011 نمایش پست ها
              دقيقا همينطوره پول ميديم بوفه ميخريم ٣ برابر قيمتش دوباره پول ميديم كريستال ميريزيم توش!!!! والا منم يه آيپاد دارم و زاگ ٣٠ تومني انداختم روش اما جلوش رو مجبور شدم بكنم چون بلند ميشد الانم يه مات روشه !!
              به نظرم عشق و حال رو با جنس اورجينال بكن و حالشو ببر اصلا هم به فكر اينكه خش اوفتاد 5000 تومن كمتر ميخرن نباش خدا رو شكر ما جهان ٣ ومي ها واسه اجناس آمريكايى پول خوبي ميديم

تشكر كافي نبود:d

نظر

خوب بیشتر کیف ها و کیس ها زیبایی و ظرافت ipad2 رو از بین میبرن و smart cover واقعا مکمل خوبیه!! چرمیش خیلی گرونه ولی پلاستیکیش خوب و کافیه. به هر حال برای جابجایی ipad باید فکر محافظ دیگه ای رو هم بکنید. مثلا یه چیزی تو مایه های همین کیف های چرمی که ایران زدن.
                من فکر میکردم پول تلف کردنه و اول نگرفتم اما بعد خریدم و واقعا راضیم. درسته یکم گرونه ولی خوب وقتی تو دنیای اپل پا بذارید باید به قیمتا عادت کنید!!!

نظر

من یدونه کیف دیدم که خاصیت اسمارت کاور رو داشت و مثل سررسید می کرد ipad2 رو. یه سری از دوستان می گفتن اصلی هست و خود اپل زده. از دوستان کسی آمار داره ؟؟؟

نظر

ما به همه مشتری ها یه اسمارت کاور میدیم با یه کاور چرم درسا
                    از این مدل دی:

ولی اگه دوهفنه صبر کنی شرکت نقش و درسا محصولات جدید چرمی میارن توی بازار
                    یکیش کاور چرم برای ایپد دو هست! مثل کاور اصلی ایپد یک همه طرف رو میپوشونه
                    یکی هم بند ساعت ایپاد نانو هست که اونم چرمه
                    قیمت کاور هم زیر ۸۰ تومن خواهد بود(چرم اصلی درسا هم هست)
                    ویرایش توسط iReza13 : https://i-phone.ir/forums/member/36893-ireza13 در ساعت 03-06-2011, 02:11 PM
                    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                    --------------------------------------------------------
                    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

درضمن ایپد بدون اسمارت کاور به نظر من جالب نیست
                      نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                      مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                      --------------------------------------------------------
                      فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                      طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

چرا عاقل کند کاری که بازآید پشیمانی؟ یه هزینه میکنه آدم اولش بعد دیگه نگران خط افتادن رو ال سی دی نیست. کاور رو میخری پشیمون شدی میندازی کنار ولی اگه ال سی دی خط افتاد چیکار میشه کرد؟

نظر

من واسه پشتشZagg چسبوندم

و از سمارت کاور استفاده می*کنم

چون خیلی* بها ش راحتم

رو میز براحتی قرار میگیره،دراز کشیدی،می*تونی از استفاده با آیپد لذت ببرید

$۳۹ می*ارزه به نظره من

نظر

به نزره من که عالیه من یدونه ابیشو گرفتم و دارم لزززت مبرم و برای محافظت بیشتر از آمریکا کیس زیرو خریدم که حارد کیسه و حرف نداره میتونید در این سات ببینید:
                            iPad hard book cover cases | iPad cases and accessories - CaseCrown.com

نظر

من يه دونه كيف چرمي گرفتم كه اسمارت هم هست وكاملا پشت وروي آيپدم رو پوشش داده وبه صورت پايه هم ميشه خيلى عاليه فقط يه كم وزنش زياده
                              فروشنده ميگفت از امريكا اورده فكر نميكنم ازش تو ايران باشه

نظر

اسمارت كاور بهترين و كاربردي ترين وسيله برا آيپد هست.
                                پشت آيپد هم به اين راحتيا خط و خش نميفته اگه يكم رعايت كني و هر جا نزاريش

نظر

صبر کنید ..
                                X