اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در iOS 4.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در iOS 4.3.2

بعد از جیلبریک untether iOS 4.3.2 توسط رد اسنو ، برنامه Sn0wbreeze آپدیت می شود و به شما اجازه ساخت کاستوم فریمور را در iOS 4.3.2 می دهد.
    ابن روش بر روی آیپد 2 کار نمی کند

برنامه های مورد نیاز:

. آخرین نسخه آی تونز ( می توانید از اینجا دانلود کنید)
    . برنامه sn0wbreez2.6

دانلود برای ویندوز

. دانلود iOS 4.3.2 برای دستگاهتان ( http://www.i-phone.ir/forums/thread36206.html)

مرحله 1:

برنامه را باز کرده و بر روی دکمه آبی در پایین صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 2:

بر روی دکمه "Browse" زده و فریمور 4.3.2 را که برای دستگاه خود دانلود کردید را انتخاب کنید ( با فرمت .ipsw باشد)

مرحله 3:

بعد از آنکه Sn0wbreeze دستگاه شما را شناسایی کرد بر روی دکمه آبی زده تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 4:

بر روی “Expert Mode” زده و سپس بر روی “Build IPSW” زده تا ساخت کاستوم فریمور شروع شود.

مرحله 5:

در آخر برنامه به شما پیغام “Done!” را می دهد که به معنی آن است که ساخت کاستوم فریمور تمام شده است.

مرحله 6:

مراحل برنامه را دنبال کنید تا دستگاه خود را به DFU mode ببرید.

مراحل یاد شده :
    ۱- دکمه پاور رو حداقل ۳ ثانیه نگه دارید
    ۲-بدون آزاد کردن power دکمه home را ۱۰ ثانیه نگه دارید
    ۳-سپس پاور را رها کنید و فقط دکمه home را نگه دارید تا مراحل جیلبرک انجام شود.

اگر مراحل را درست رفته باشید، پیام زیر را از برنامه خواهید گرفت:

مرحله 7:

آی تونز را باز کنید ( حالا ایتونز پیغام میده که دستگاه شما در recovery mode / dfu mode هست)

shift را نگه دارید بر روی restore کلیک کنید و فایل کاستوم ساخته شده رو انتخاب کنید:

بعد از اتمام دسنگاه شما ریبوت میشو و شما یک دستگاه جیلبریک شده به صورت untethered دارید

موفق باشید

منبع: Redmondpie
    ویرایش توسط s_abedi96 : https://i-phone.ir/forums/member/4918-s_abedi96 در ساعت 19-04-2011, 06:53 PM
    with

دوستان کسی تست کرده؟مشکلی نداره؟

نظر

دوستان من snow رو دانلود کردم.موقع اجرا این ارور رو می ده

the application failed initialize properly (0xc00001235).click om ok to terminate the application

نظر

ایا کسی تست کرده

نظر

وقت بخیر
          دوستان فریمور آیپد من الان 4.3.1 هست و Redsnow جیلبریک کردم و مصرف باطری خیلی بالا رفته،بنطر شما با snowbreeze جیلبریک کنم مشکل حل میشه یا اینم شبیه همون رد اسنو هست.
          ممنونم میشم کمکم کنید.

نظر

دوستان كسي واقعا از اين استفاده نكرده؟
            من الان تو ٤.٢.١ هستم shsh هم ندارم.
            رو باطري خيلي حساسم
            بيشنهاد مي كنيد بيام ٤.٣.١ يا هنوز تو جيل ها مشكل هست؟
            redsn0w بهتره يا اين يا اين كه تو ٤.٢.١ بمونم؟

نظر

Agha reza Man ye moshkeli Ba In barnameh daram vaghti firmware ipad 1 ro behesh midam vaghti mikham package ha ro ad konam baad build error mide

نظر

صبر کنید ..
              X