اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در 4.3.2 برای ایفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در 4.3.2 برای ایفون 4

بعد از جیلبریک untether iOS 4.3.2 توسط رد اسنو ، برنامه Sn0wbreeze آپدیت می شود و به شما اجازه ساخت کاستوم فریمور را در iOS 4.3.2 می دهد.
    این روش بدرد کسانی می خورد که دستگاه لاک دارند و می خواهند بدون آپدیت بیس باند آپدیت کنند.

برنامه های مورد نیاز:

. آخرین نسخه آی تونز ( می توانید از اینجا دانلود کنید)
    . برنامه sn0wbreez2.6
    دانلود برای ویندوز
    . دانلود iOS 4.3.2 برای دستگاهتان ( فرمور 4.3.2 ریلیز شد!)

مرحله 1:

برنامه را باز کرده و بر روی دکمه آبی در پایین صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 2:

بر روی دکمه "Browse" زده و فریمور 4.3.2 را که برای دستگاه خود دانلود کردید را انتخاب کنید ( با فرمت .ipsw باشد)

مرحله 3:

بعد از آنکه Sn0wbreeze دستگاه شما را شناسایی کرد بر روی دکمه آبی زده تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 4:

بر روی “Expert Mode” زده و سپس بر روی “Build IPSW” زده تا ساخت کاستوم فریمور شروع شود.

مرحله 5:

در آخر برنامه به شما پیغام “Done!” را می دهد که به معنی آن است که ساخت کاستوم فریمور تمام شده است.

مرحله 6:

مراحل برنامه را دنبال کنید تا دستگاه خود را به DFU mode ببرید.

مراحل یاد شده :
    ۱- دکمه پاور رو حداقل ۳ ثانیه نگه دارید
    ۲-بدون آزاد کردن power دکمه home را ۱۰ ثانیه نگه دارید
    ۳-سپس پاور را رها کنید و فقط دکمه home را نگه دارید تا مراحل جیلبرک انجام شود.

اگر مراحل را درست رفته باشید، پیام زیر را از برنامه خواهید گرفت:

مرحله 7:

آی تونز را باز کنید ( حالا ایتونز پیغام میده که دستگاه شما در recovery mode / dfu mode هست)

shift را نگه دارید بر روی restore کلیک کنید و فایل کاستوم ساخته شده رو انتخاب کنید:

بعد از اتمام دسنگاه شما ریبوت میشو و شما یک دستگاه جیلبریک شده به صورت untethered دارید

موفق باشید

نوشته اصلی توسط marco250 نمایش پست ها
    هنوز باگ خط سیگنال تو این ورژن همچنان وجود داره .

منبع: Redmondpie
    ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 19-04-2011, 11:29 PM

آیا باگ نداشتن خط سیگنال درست شده ؟

نظر

هنوز تست شده
      بزودی نسن میکنم و همین جا اعلام میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        هنوز تست شده
        بزودی نسن میکنم و همین جا اعلام میکنم
        من تست کردم.
        حیف شد....

نظر

دوستان جریان این خط باگ سیگنال چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
            دوستان جریان این خط باگ سیگنال چیه؟
            با ریختن کاستوم فیرمور های ساخته شده با sn0wbreeze تو ورژن های ۴.۳.۱ و ۴.۳.۲ ، متاسفانه خط سیگنال پر نمی شه .
            امیدوار بودم که این باگ تو این ورژن رفع شده باشه که متاسفانه همچنان باقی است.

نظر

نوشته اصلی توسط marco250 نمایش پست ها
              من تست کردم.
              حیف شد....
              گوشیتون لاک هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad092000 نمایش پست ها
                گوشیتون لاک هستش؟
                بله
                گوشی لاک Virgin Mobile کمپانی کانادا هست.

نظر

رو چه بیس باندی میشه اینکارو کرد؟من بیس باندم4.10هستش با این روش آنتنم میاد؟به اسم آنلاک خریدم اما انگار رفته تو پاچم.ایفون4ورژن4.3.1 هستم فعلا

نظر

نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                    رو چه بیس باندی میشه اینکارو کرد؟من بیس باندم4.10هستش با این روش آنتنم میاد؟به اسم آنلاک خریدم اما انگار رفته تو پاچم.ایفون4ورژن4.3.1 هستم فعلا
                    دوست من از اول با همین ورژن خریدی؟
                    اگه موقع خرید باهمین ورژن بودی و انتن داشتی که انلاکی فقط برا اکتیو کردنش چیز پی ان هم باید داشته باشی
                    اما اگه نه و تازه اومده باشی به ۴.۱۰ که هیچ کرکی هنوز برای این ورژن نیاومده

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Iphone 4
                    4.3.2

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                      دوست من از اول با همین ورژن خریدی؟
                      اگه موقع خرید باهمین ورژن بودی و انتن داشتی که انلاکی فقط برا اکتیو کردنش چیز پی ان هم باید داشته باشی
                      اما اگه نه و تازه اومده باشی به ۴.۱۰ که هیچ کرکی هنوز برای این ورژن نیاومده

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Iphone 4
                      4.3.2
                      یادم نیست.میدونین چطوریه....اون قسمت setting/carrier گاها میاد گاها نمیاد.همش میره میاد یعنی با دانگرید یه کاستوم فرم ور هم حل نمیشه مشکل؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina_climber نمایش پست ها
                        یادم نیست.میدونین چطوریه....اون قسمت setting/carrier گاها میاد گاها نمیاد.همش میره میاد یعنی :d با دانگرید یه کاستوم فرم ور هم حل نمیشه مشکل؟
                        مگرميشه كارير بره و بياد؟يعني انتن شما كلا ميره دوباره برميگرده؟ازاول اينطور بود؟سيم كارت ديگه روش بزارين امتحان كنيد ببينيد باهمه سيم كارتها و در تمام مناطق شهرتون اينجوريه؟

نظر

دوستان من برم یه سوالی پیش اومده اونم اینکه این برنامه تو منوهاش قابلیت اینرو داره که بشه فایل های deb رو از سیدیا دانلود کرد و داخل firmware custom قرار بدیم ولی من هر چی قایل ها رو دانلود میکنم یا اون هایی رو که دالنود میکنم رو بعدا به صورت دستی به برنامه معرفی میکنم بعد از restore و نصب firmware داخل گوشی نصب نمیشه ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن برای این کار و اگر اشتباهی دارم منو راهنمایی کنن .

نظر

نوشته اصلی توسط amn1694 نمایش پست ها
                            دوستان من برم یه سوالی پیش اومده اونم اینکه این برنامه تو منوهاش قابلیت اینرو داره که بشه فایل های deb رو از سیدیا دانلود کرد و داخل firmware custom قرار بدیم ولی من هر چی قایل ها رو دانلود میکنم یا اون هایی رو که دالنود میکنم رو بعدا به صورت دستی به برنامه معرفی میکنم بعد از restore و نصب firmware داخل گوشی نصب نمیشه ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنن برای این کار و اگر اشتباهی دارم منو راهنمایی کنن .
                            کسی از دوستان نمیتونه جواب سواله منو بده ؟

نظر

سلام
                              من تمامی مراحل گفته شده رو طی کردم ولی آخرش که itunes پیغام میده که همه چی حله و دستگاه restart میشه هیچ اتفاقی نمی افته و صفحه سیاه هست. لطفا اگه کسی این آموزش رو امتحان کرده کمک کنه. ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X