اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در iOS 4.3.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Sn0wbreeze 2.6 برای ساخت کاستوم فریمور در iOS 4.3.2

بعد از جیلبریک untether iOS 4.3.2 توسط رد اسنو ، برنامه Sn0wbreeze آپدیت می شود و به شما اجازه ساخت کاستوم فریمور را در iOS 4.3.2 می دهد.
    این روش بدرد کسانی می خورد که دستگاه لاک دارند و می خواهند بدون آپدیت بیس باند آپدیت کنند.

برنامه های مورد نیاز:

. آخرین نسخه آی تونز ( می توانید از اینجا دانلود کنید)
    . برنامه sn0wbreez2.6
    دانلود برنامه
    . دانلود iOS 4.3.2 برای دستگاهتان ( http://www.i-phone.ir/forums/thread36206.html)

مرحله 1:

برنامه را باز کرده و بر روی دکمه آبی در پایین صفحه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 2:

بر روی دکمه "Browse" زده و فریمور 4.3.2 را که برای دستگاه خود دانلود کردید را انتخاب کنید ( با فرمت .ipsw باشد)

مرحله 3:

بعد از آنکه Sn0wbreeze دستگاه شما را شناسایی کرد بر روی دکمه آبی زده تا به مرحله بعد بروید.

مرحله 4:

بر روی “Expert Mode” زده و سپس بر روی “Build IPSW” زده تا ساخت کاستوم فریمور شروع شود.

مرحله 5:

در آخر برنامه به شما پیغام “Done!” را می دهد که به معنی آن است که ساخت کاستوم فریمور تمام شده است.

مرحله 6:

مراحل برنامه را دنبال کنید تا دستگاه خود را به DFU mode ببرید.

مراحل یاد شده :
    ۱- دکمه پاور رو حداقل ۳ ثانیه نگه دارید
    ۲-بدون آزاد کردن power دکمه home را ۱۰ ثانیه نگه دارید
    ۳-سپس پاور را رها کنید و فقط دکمه home را نگه دارید تا مراحل جیلبرک انجام شود.

اگر مراحل را درست رفته باشید، پیام زیر را از برنامه خواهید گرفت:

مرحله 7:

آی تونز را باز کنید ( حالا ایتونز پیغام میده که دستگاه شما در recovery mode / dfu mode هست)

shift را نگه دارید بر روی restore کلیک کنید و فایل کاستوم ساخته شده رو انتخاب کنید:

بعد از اتمام دسنگاه شما ریبوت میشو و شما یک دستگاه جیلبریک شده به صورت untethered دارید

موفق باشید

منبع: Redmondpie
    with

sسلام من این کارو کردم گوشیم لاک شد چی کار باید بکنم ؟

iphone 4 lock
    03.10.01

4.2.1 بودم
    ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 04-05-2011, 09:02 PM

نظر

ببخشید این ورِزن snowbreeze یعنی snowbreeze 2.6 برای آپدیت فریمور 4.3.3 هم استفاده می شه؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟
      آخه هنوز واسه 4.3.3 لینک دانلود snowbreeze و خود فریمور رو نذاشتن!!

نظر

برای ۴.۳.۳ از وزن ۲.۷ باید استفاده کنید که لینک اموزش رو میتونید در سایت پیدا کنید

نظر

من انجام دادم ولي در قسمت آخر هنگام پر كردن پيغام خطا ميده و يك ضربدر روي صفحه مياد و ميگه دوباره تكرار كن علت چيه متشكرم گوشي من 3gs - 32g در فريمور 4.1 با بيس بند 6.15.00 (نياز كاستوم 4.3.2) مي*باشد. تشكر

نظر

صبر کنید ..
          X