اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.2 بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsn0w 0.9.6 rc13

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aps1983 نمایش پست ها
    سلام کسی می دونه Error 1015 که در هنگام نصب می ده باید چه کار کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست عزیز*شما نباید الان برای ۴.۳.۲ ارور ۱۰۱۵ بگیری
    برو هاستت رو از عبارات gs.apple.com پاک کن بعد ایتونزتو باز کن و ریستور کن ارور نمیگیری

نظر

دوستان من 4.3.2 رو دانلود کردم اما چندتا فولدرو فایل داره اما هیچ کدوم پسوندشون ipsw نیست واسه جیلبریک حالا باید چیکار کنم؟

نظر

سلام
        میخواستم بپرسم ، من میتونم با itunes از 4.2.1 به این 4.3.2 آپگرید کنم . بعدا با این Redsn0w جلیبریکش کنم ؟ یا اینکار اشتباه و باید کار دیگه ای کنم ؟!
        گوشیمم 4G و Unlock Factory هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط speedy2000 نمایش پست ها
          دوستان من 4.3.2 رو دانلود کردم اما چندتا فولدرو فایل داره اما هیچ کدوم پسوندشون ipsw نیست واسه جیلبریک حالا باید چیکار کنم؟
          شما فایل زیپ رو نباید باز کنی.باید پسوندشو rename کنی به ipsw.

نظر

نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
            سلام
            میخواستم بپرسم ، من میتونم با itunes از 4.2.1 به این 4.3.2 آپگرید کنم . بعدا با این redsn0w جلیبریکش کنم ؟ یا اینکار اشتباه و باید کار دیگه ای کنم ؟!
            گوشیمم 4g و unlock factory هستش.
            دوست عزیز فرقی نداره اما موقع جیلبریک شما باید فریمور 4.3.2 داشته باشی پس نتیجه میگیریم که نباید وقت خودت رو بیخود هدر بدی اول فریمور رو دانلود کن بعد ریستور بعد جیلبریک
            موفق باشید

نظر

fix ultrasn0w for 4.3.2

مهم : خوب همونطور که میدونین تا اینجا که دوستمون گفتن همه چی ok بود فقط جای یه چیز خالیه که Ultrasn0w 1.2.1 با همون ورژن های بیسباند قبلی هم کار نمیکنه و آنلاک نمیشه که باید سورس djayb6.com حتماً Add بشه تا بتونین آنلاک کنین تو 4.3.2

نظر

برای ipod 4 هم جئاب می ده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
                  برای ipod 4 هم جئاب می ده ؟
                  بله جواب میده
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آپديت rc14 رداسنو نسبت به rc9 خيلي از نظر باگ بهتر شده يا نه؟
                    يعني مني كه تو 4.3.1 با rc9 جيلبريك كردم مي تونم رو همون بدون ريستور با rc14 مجددا جيلبريك كنم؟ لازم هست اصلا؟ 

نظر

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
                      يعني مني كه تو 4.3.1 با rc9 جيلبريك كردم مي تونم رو همون بدون ريستور با rc14 مجددا جيلبريك كنم؟ لازم هست اصلا؟ 
                      بله توصیه شده که این کار انجام بشه که باگهاش رفع بشه. فقط حتما موقع نصب باید تیک نصب سیدیا رو بردارید (من خودم این کار رو انجام دادم)

نظر

نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                        نه نیازی نیست
                        این آپدیت ها فقط برای یا ورژن ها بوده یا برای Untethered کردن جیلبیریک یا عملکرد بهتر در جیلبیریک کردن بوده
                        پس وقتی جناب عالی که کامل جیلبیریک کردید دیگه نیازی به انجام مجدد نیست

نظر

جیلبرک 4.3

برای جیلبرک آیفون 4 آنلاک فکتوری با ورژن 4.3 اصلی اگر نخوام به 4.3.2 آپگرید کنم آیا راه حلی هست؟

نظر

۴.۳ تترد هست یعنی شما اگر گوشیتون خاموش بشه مجبورید از طریق کامپیوتر بیاریدش بالا پس بهتره برید ۴.۳.۲

نظر

سلام بچه ها
                              ببخشید اینجا سوالمو میپرسم
                              میخواستم از اونایی که هم تجربه ۴.۳.۱ رو داشتن هم الان ۴.۳.۲ رو بپرسم که ایا اون سکته های ۴.۳.۱ تو این جدیده برطرف شده یا اصلا ۴.۳.۲ به روانی ۴.۲.۱ هست یاهنوز مثل ۴.۳.۱ گیر داره
                              ببخشید من تهرانم و دسترسی به اینترنت ندارم تا فردا که خودم تست کنم

نظر

ورژن 4.3.2 رو جیلبریک نمیکنه

آیفون 4 رو به 4.3.2 بردم با redsn0w rc14 جیلبریک کردم سدیا ظاهر شد به رنگ سفید و باز نمیشه just boot tethered هم زدم بازم سدیا باز نمیشه و به رنگ سفید مونده

پس فعلا جیلبریکش مشکل داره چه برسه به جیلبریک کردن از نوع untethered
                                ویرایش توسط iEdris : https://i-phone.ir/forums/member/12688-iedris در ساعت 20-04-2011, 12:38 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X