اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر پیرامون روشهای جدید آنلاک آی فون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان. منم چند روزه turbo sim خریدم البته چند مدل بود. ولی این مدلی که خریدم با تغییر فریمور هم لاک نمیشه و بی دردسر هست فعلا

نظر

• سلام دوستان
      من امروز به 4.3.3 آپگرید کردم بدون هیچ مشکلی با turbo sim آنلاک شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad11br نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من امروز به 4.3.3 آپگرید کردم بدون هیچ مشکلی با turbo sim آنلاک شد
        سلام
        پس باید با gevey sim در ورژن 4.3.3 کار بکنه درسته؟

نظر

• من با گوی آنلاک کردم البته بعد از ریستور. ولی بعد از اینکه ریستور بک آپ کردم باز شد مثل اول . آنتن ندارم دیگه. باز ریستور کنم یعنی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
            سلام
            پس باید با gevey sim در ورژن 4.3.3 کار بکنه درسته؟
            بله منم با gevey sim آنلاک کردم بدون دردسر آنلاک میشه البته با gevey sim اصلی

نظر

• سلام

ببخشید کسی تا حالا Rebel Pro Micro SimCard برای فروش دیده؟

چون من مشخصات این سیم آنلاک و خوندم و فیلم کار کردن باهاش در youtube دیدم که اصلا این درد سر های Gevey ها رو نداشت و

فقط می خواست سیم کارت و بزارید روی این سیم آنلاک و بزارید داخل آیفون،خودش اتوماتیک و چقدر سریع آنلاک میشده،حتی با

ریستارت هم اتوماتیک آنتن میداد.

دقیقا مثل آیفون آنلاک فکتوری بود!!!

نظر

• دست مدیران عزیز درد نکنه بابت انتقال این تاپیک.
                این تاپیک داره فسیل میشه.6ماه ماه به 6ماه هم کسی بهش سر نمی زنه.
                امیدوارم اینو اسپم حساب نکنید.حقیقت تلخه

نظر

• نوشته اصلی توسط haf1366 نمایش پست ها
                  دست مدیران عزیز درد نکنه بابت انتقال این تاپیک.
                  این تاپیک داره فسیل میشه.6ماه ماه به 6ماه هم کسی بهش سر نمی زنه.
                  امیدوارم اینو اسپم حساب نکنید.حقیقت تلخه
                  با شما موافقم چون با تاپیک قبلی که در این مورد بود و مدیران محترم اونو بستن ، روزانه بین 40 تا 50 پست مفید از کاربران ارائه میشد . ولی اینجا سوتو کور شده . ببخشید بیپروا نوشتم .

نظر

• نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                    با شما موافقم چون با تاپیک قبلی که در این مورد بود و مدیران محترم اونو بستن ، روزانه بین 40 تا 50 پست مفید از کاربران ارائه میشد . ولی اینجا سوتو کور شده . ببخشید بیپروا نوشتم .
                    سلام ساسان جان
                    منم با نظر شما کاملا موافقم من توسط تاپیک باز شده بوسیله شما و راهنمایی دوستان تونستم خیلی وقت پیش گوشیمو آنلاک کنم و علاقه به این تاپیک پیدا کردم ولی با عوض شدن تاپیک فکر کنم از راه اصلی خیلی دور شدیم
                    به هر حال از شما و بقیه دوستان که زحمت کشیدید کمال تشکر رو دارم.

نظر

• دوستان سلام من گوشی ایفون 4 لاک ورژن 4.1 که دیروز به 4.3.3 اپدیت کردم و با گیوی سیم هم انلاک می خواستم بدونم یکی از دوستان میگفت این ورژن فقط با یک سیم کارت کار میکنه می خواستم بدونم درسته خبرش یا خیر چون من الان رو گوشیم سیم کارت ایرانسل هستش و واسه اینکه بتونم از اینترنت نامحدود استفاده کنم می خوام سیم کارت همراه اول بذارم روش منون میشم منو راهنمایی کنید دوستان با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                        دوستان سلام من گوشی ایفون 4 لاک ورژن 4.1 که دیروز به 4.3.3 اپدیت کردم و با گیوی سیم هم انلاک می خواستم بدونم یکی از دوستان میگفت این ورژن فقط با یک سیم کارت کار میکنه می خواستم بدونم درسته خبرش یا خیر چون من الان رو گوشیم سیم کارت ایرانسل هستش و واسه اینکه بتونم از اینترنت نامحدود استفاده کنم می خوام سیم کارت همراه اول بذارم روش منون میشم منو راهنمایی کنید دوستان با تشکر
                        خير محدوديتي نداره.

نظر

• ببخشيد يه چيزي فكر منو مشغول كرده
                          آيفونهاي ورايزن قابل استفاده تو ايران نيستن؟

نظر

• خیر فقط در کشور امریکا .... کار میکنند

نظر

• دوستان آخرین آپدیت آلترا اسنو چه بیس باندایی رو روی آیفون ها آنلاک می کنه !؟

نظر

صبر کنید ..
                              X