اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بحث و تبادل نظر پیرامون روشهای جدید آنلاک آی فون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان
    ميخواستم بدونم اين انلاك ١٠٠ توماني و ٥٠ توماني كه تو بازار ميگن داستانش چيه
    كسي در اين خصوص اطلاعاتي نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط aryashams نمایش پست ها
      گوشی شما 02.10.04 (iphone 4) بود؟
      بله دوست عزیز

نظر

سلام دوستان من یه گوشیه آیفون 4 لاک at&t دارم و از وقتی گوشی رو باز کرده بودم تو seting که میرفتم قسمت carrier گوشی یک ثانیه بود بعد محو میشد اما از پریشب یحو دیدم carrier دیگه نمیره وداخلش که میرم سرچ میکنه و اوپراتورهای ایرانم پیدا میکنه اونایی که گوشیشون لاکه carrir گوشیشون میتونه این اوپراتورارو باز کنه؟
        یعنی کسی حتی نمیخواد یه جوابم بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط ali390 : https://i-phone.ir/forums/member/30127-ali390 در ساعت 20-04-2011, 05:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط madad3003 نمایش پست ها
          دوستان، این انلاک های 50 تومانی فکر کتم به روش زیره:

iclarified - iphone - how to change your iphone imei with ziphone (windows) (comments)

من فکر نمی کنم این روش درستی باشه، اگه کسی این کار و کرده و یا اطلاعاتی ازش داره لطفا بقیه را مطلع کنه
          دوست من فكر مي كنم اين روش قديميه و اگه تاريخ رو ببيني مال سال ٢٠٠٨ و روي بيس باند هاي جديد كار نميكنه.

نظر

نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
            سلام دوستان من یه گوشیه آیفون 4 لاک at&t دارم و از وقتی گوشی رو باز کرده بودم تو seting که میرفتم قسمت carrier گوشی یک ثانیه بود بعد محو میشد اما از پریشب یحو دیدم carrier دیگه نمیره وداخلش که میرم سرچ میکنه و اوپراتورهای ایرانم پیدا میکنه اونایی که گوشیشون لاک carrir گوشیشون میتونه این اوپراتورارو باز کنه؟
            دوست عزیز ، منم این تست رو زدم و وقتی سیم at&t را تو گوشی دارم ، اپراتورهای ایران را شناسائی میکنه ولی وقتی ایرانسل میزارم دیگه از گزینه carrir خبری نیست .

نظر

نوشته اصلی توسط aryashams نمایش پست ها
              گوشی شما 02.10.04 (iphone 4) بود؟
              سلام مطمئن هستید که اگر iphone 4 4.1 02.10.04 رو به ۴.۳.۲ ببریم انلاک میشه؟؟ 

نظر

نوشته اصلی توسط mdrs2 نمایش پست ها
                به دلیل انتشار اخبار جدید پیرامون روشهای آنلاک آی فون, چه نرم افزاری و چه سخت افزاری, این تاپیک جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات و نظرات کاربران ایجاد شده و تاکید میشه چنانچه هر بحث فرعی در مورد خرید و فروش سیم آنلاک یا سوالهایی نامربوط و ابتدایی باعث حذف پست کاربر و بلافاصله توقیف ایشان خواهد شد, بنابراین در هنگام ارسال پست دقت کافی کنید.
                سلام رئیس ، اون تاپیک ( آخرین اخبار بیس باند ..... ) را با کوله باری از تجارب بستید و این تاپیک را راه اندازی کردید ، آیا تونستید یه گوشه از مشکلات و سردرگمی این همه کاربر را جمع بندی و نتیجه گیری کنید . آیا راهی نیست تا از طریق همین سایت که برای خودش حرف اول را میزنه ، کمکی به کاربران سردرگم کرد و یا نشسته اید تا یک عده ( ببخشید ) سود جو دکان باز کرده و پول به جیب بزنند و آنوقت هکرها را متهم به سودجوئی میکنیم . پیشنهاد میکنم به جای تاپیک های پی در پی از یک کانال خاص کاربران را راهنمائی و یا از طریق فروشگاه سایت اقدام نمائید . با تشکر

نظر

من كه ديگه گيج شدم، يكي إز اساتيد لطفا نظرشو درباره اين صفحه بگه، ممنون
                  Dev Team Updates iOS 4.2 Unlock & Jailbreak for iPhone 4,iPad and iPod touch | TheTechJournal.com

نظر

نوشته اصلی توسط sasan851 نمایش پست ها
                    سلام رئیس ، اون تاپیک ( آخرین اخبار بیس باند ..... ) را با کوله باری از تجارب بستید و این تاپیک را راه اندازی کردید ، آیا تونستید یه گوشه از مشکلات و سردرگمی این همه کاربر را جمع بندی و نتیجه گیری کنید . آیا راهی نیست تا از طریق همین سایت که برای خودش حرف اول را میزنه ، کمکی به کاربران سردرگم کرد و یا نشسته اید تا یک عده ( ببخشید ) سود جو دکان باز کرده و پول به جیب بزنند و آنوقت هکرها را متهم به سودجوئی میکنیم . پیشنهاد میکنم به جای تاپیک های پی در پی از یک کانال خاص کاربران را راهنمائی و یا از طریق فروشگاه سایت اقدام نمائید . با تشکر
                    دوست من
                    روش آنلاک کردنی که به تازگی مطرح میشه چیزی نیست که کسی بتونه تایید یا ردش کنه.خود ماسل نرد هم در این مورد که صحبت میکنه با شک و تردید حرف میزنه.این که افراد و یا شرکتهایی میتونن با وارد کردن imei گوشی شما از لیست لاک درتون بیارن درش شکی نیست اما اینکه این روش کاملا با سیایت اپل همخونی داره و یا اینکه بعدا این گوشی ها بلک لیست و دوباره لاک میشن رو کسی نمیدونه و زمان تعیین کننده مساله هست.
                    اون چیزی که تماما ما بهش استناد میکنیم اظهار نظر رسمی شرکت تولید کننده و یا اپراتورهاست که تا به امروز بجز تعداد انگشت شماری در این زمینه اظهار نظر نکردند
                    People!There is no way in the middle...

نظر

من گوشیم at&t بود . آنلاک فکتوری کردم . ریستور کردم به 4.3.2 . بدون هیچ مشکلی دارم کار میکنه
                      حهت اطلاع دوستانی که شایعه کردن گوشی لاک می شه

نظر

نوشته اصلی توسط kamran_sr نمایش پست ها
                        من گوشیم at&t بود . آنلاک فکتوری کردم . ریستور کردم به 4.3.2 . بدون هیچ مشکلی دارم کار میکنه
                        حهت اطلاع دوستانی که شایعه کردن گوشی لاک می شه
                        ببخشید،شما بعد از اینکه سرویس انلاک فکتوری بسته شده ریستور کردین به 4.3.2 ؟

یا قبل از اون؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط pianist.sky نمایش پست ها
                          ببخشید،شما بعد از اینکه سرویس انلاک فکتوری بسته شده ریستور کردین به 4.3.2 ؟

یا قبل از اون؟

ممنون
                          من 30 فروردین ریستور کردم

نظر

[QUOTE=ali390;371758]سلام دوستان من یه گوشیه آیفون 4 لاک at&t دارم و از وقتی گوشی رو باز کرده بودم تو seting که میرفتم قسمت carrier گوشی یک ثانیه بود بعد محو میشد اما از پریشب یحو دیدم carrier دیگه نمیره وداخلش که میرم سرچ میکنه و اوپراتورهای ایرانم پیدا میکنه اونایی که گوشیشون لاکه carrir گوشیشون میتونه این اوپراتورارو باز کنه؟

نظر

[quote=ali390;373274]
                              نوشته اصلی توسط ali390 نمایش پست ها
                              سلام دوستان من یه گوشیه آیفون 4 لاک at&t دارم و از وقتی گوشی رو باز کرده بودم تو seting که میرفتم قسمت carrier گوشی یک ثانیه بود بعد محو میشد اما از پریشب یحو دیدم carrier دیگه نمیره وداخلش که میرم سرچ میکنه و اوپراتورهای ایرانم پیدا میکنه اونایی که گوشیشون لاکه carrir گوشیشون میتونه این اوپراتورارو باز کنه؟

سلام من خودم الان امتحان کردم دوست عزیز برای منم پیدا میکنه.

نظر

امروز یه سیم آنلاکر تست کردم واقعا بیدردسره
                                برید بخرید از این بلاتکلیفی در بیایید حالشو ببرید

نظر

صبر کنید ..
                                X