اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین راه برای آپدیت بیس باند به 6.15 ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین راه برای آپدیت بیس باند به 6.15 ؟!

سلام
    میخواستم از تمام کسانی که تجربه آپدیت بیس باند 3جی اس به 6.15 دارن به من کمک کنن تا بیس باند گوشیمو ارتقا بدم
    لطفا راهنمایی کنید

ممنون

بهترین و ساده ترین راه استفاده از redsn0w هستش با زون گزینه بیس بند ایپد شروع به ارتقاع بس یند میکنه.

نظر

اگه آنلاک فکتوری میشه بهتر نیست آنلاکش کنی ؟

نظر

راست میگن دوستمون همه راه ها رو امتحان کن از سیم کارتدگرفته تا ... چونداین کار یکم اعصابتو بهمومیریزهد۱ روزه شارژ خالی میکنه.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
          بهترین و ساده ترین راه استفاده از redsn0w هستش با زون گزینه بیس بند ایپد شروع به ارتقاع بس یند میکنه.
          لینک لطف میکنین ؟
          رو چه فریموری ؟

نظر

راست میگن دوستمون همه راه ها رو امتحان کن از سیم کارتدگرفته تا ... چونداین کار یکم اعصابتو بهمومیریزهد۱ روزه شارژ خالی میکنه.
            نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
            اگه آنلاک فکتوری میشه بهتر نیست آنلاکش کنی ؟
            پول میخواد :d
            واس خودمم نیست
            واسه کسیه داده من درست کنم براش

نظر

کسی نیست که بتونه راهنمایی مستقیم بکنه ؟
              اساتید ؟

نظر

یعنی واقعا هیچ کس اینجا آپدیت به 6.15 نداده ؟!
                کسی هم اطلاعاتی نداره ؟

نظر

من خودم رو ورژن ۴۰۱ برای دوستمو بردم ولی راستشو بخای یادم نیست ورژن redsn0w که با هاش ابدیت چند بود الان هم گشتم دیدم پاکش کردم ولی ورژنی که باهاش ۴.۱ رو جیلبریک میکنن چون هم جیلبریکش کردم هم بیسبندشو تغییر دادم گزینه تغییر بیسبند وقتی دستگاه لاک وصل بشه خودبخود میادش.
                  ولی خوب شما میتونی تو google سرچ کنی پیدا میشه. چ 

نظر

من خودم رو ورژن ۴۰۱ برای دوستمو بردم ولی راستشو بخای یادم نیست ورژن redsn0w که با هاش ابدیت چند بود الان هم گشتم دیدم پاکش کردم ولی ورژنی که باهاش ۴.۱ رو جیلبریک میکنن چون هم جیلبریکش کردم هم بیسبندشو تغییر دادم گزینه تغییر بیسبند وقتی دستگاه لاک وصل بشه خودبخود میادش.
                    ولی خوب شما میتونی تو google سرچ کنی پیدا میشه. چ 
                    یعنی فریمور اورجینال رو ریستور کردین بعد با رداسنو بردین به 6.15 ؟

نظر

نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
                      سلام
                      میخواستم از تمام کسانی که تجربه آپدیت بیس باند 3جی اس به 6.15 دارن به من کمک کنن تا بیس باند گوشیمو ارتقا بدم
                      لطفا راهنمایی کنید

ممنون
                      دوست عزیز من هم یکی مث خودتم 3جی اس با فریمور 4.1 اما لاکه گوشیم.برای آنلاک مجبور شدم بیس باندمو ببرم به 6.15 با رد اسنو اما بهت بگم اگه گوشیت آنلاکه آیتونز خودش گوشیتو اکتیو میکنه.تلمو میدم اگه اطلاعان بیشتر خواستی بزنگ البته با اجازه مسئولین سایت:09194341915 امید

نظر

من دوستم 3g ذغالی داره داییش یکم از ایفون سرش میشده همون اول بردتش به ۴.۰ اونم چون قبلا با ۳.۱.۳ کار کرده بوده خیلی ا سرعتش ناراضی بود داد من بردم ۳.۱.۳ از قیافه ۳.۱.۳ خسته شده بود و خودتم باشی ۴ رو ول نمیکنی بری ۳ داد ببرم ۴.۱ که سرعتش بهتره منم نمیدونستم لاکه همینجوری ریستور کردم بیسبندش شد ۵.۱۴ منم که ایفون لاک نداشتم فکردم ببرم ۳.۱.۲ درست بشه ولی نشد تحقیق کردم بعد دوباره ریستور کردم به ۴.۱ و بقیه داستانو صفحه قبل نوشتم.
                        در تمامی مراحل از فریمور اصل استفاده کردم.  
                        ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 17-04-2011, 08:49 PM

نظر

صبر کنید ..
                        X