اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک شدن !!!system preference

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک شدن !!!system preference

سلام
    اساتید یه اشتباهی کردم آیکون system preference رو از داکم ریموو کردم!!! حالا هم دسترسی به ستینگم ندارم, چه باید کنم تا مثل قبل شه؟؟

نوشته اصلی توسط Mehran.1910 نمایش پست ها
    سلام
    اساتید یه اشتباهی کردم آیکون system preference رو از داکم ریموو کردم!!! حالا هم دسترسی به ستینگم ندارم, چه باید کنم تا مثل قبل شه؟؟
    اصلا نگران نباشید.

به فولدر Applications بروید و دوباره System Preferences رو به داک خود Drag کنید

نظر

ممنون از راهنماییتون، ولی قبلن اونجارو گشتم اصلن از اونجاهم پاک شده!! با فایند که سرچ می کنم همچین چیزی پیدا نمیکنه متاسفانه.

نظر

من برات تو فروم های خارجی جستجو کردم تنها راهش اینه system prefenses.app رو از کسی که مک داره بگیری یا از روی dvd مک نصب کنی! باز شاید دوستان راه بهتری بلد باشن!

نظر

با spotlight پیدا نشد!
          با software update از ۱۰.۶.۵ که به ۱۰.۶.۶ اومدم اتفاقی نیوفتاد!

نظر

برنامه ی Pacifist رو دانلود کن
            CharlesSoft - software you always wished someone would write

یا

http://www.versiontracker.com/dyn/moreinfo/macosx/12743

بعد از دانلود نصبش کن بعد هم دی وی دی اورجینال Mac OS X Install رو بزاز و بعد Pacifist رو باز کن و شروع کن و برای چند جیز منتظر باش میگه باید خریداری کنی( من دارم اینو ترجمه می کنم و نمی فهمم منظورش اینکه باید پول بدی یا نه )

بعد روی Mac OS X Install Package کیلیک کن و منتظر یه لیست باش بعد از لود شدن Contents of Essentials.pkg رو کیلیک کن و بعد فولدر appliction
            بعد هم هر چی می خوای یعنی system preferences.app رو درگ کن تو application فولدر توی هارد درایو
            ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 16-04-2011, 01:09 AM

نظر

خدا خیرت بده، انجام میدم، نتیجه رو میگم.

نظر

با تشکر از beranoosh عزیز و دوستان محترم, system preference به جای خودش برگشت.

نظر

صبر کنید ..
                X