اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل اساسی ارور 3194

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط armin_rx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیپاد 4G دارم.قبلا دانگرید کردمش به 4.2.1 الان میخاستم ios5 روش بریزم error 3194 میده دیگه بالا هم نمیاد.میخاستم باز 4.2.1 بریزم هم نشدerror 1600 میده
    الان هیچ frameware رو ipod نصب نیست...tinyumbrella هم اصلا نمیشناستش
    چی کار کنم؟
    حالا error 2005 میده!!!!چیکار کنم حالا؟

سلام
    شما در حال حاظر نمیتونید به ios 5 برید نه تنها شما بلکه واسه همه این روال وجود داره، میتونید به ورژن 5.0.1 برید

اگه خواستید به 5.0.1 برید با توجه به روش های پیشنهادی دوستان، از ورژن itunes 10.5.1 استفاده کنید و در صورت بروز ارور 3194 یکبار فایل hosts رو پاک کنید
    با iREB به dfu ببرید و مجددا با نگه داشتن و کلیک shift + update بر روی برنامه ی itunes به این ورژن برید.

مسیر فایل hosts در windows :
    windows\system32\drivers\etc\hosts

برای رفتن به 4.2.1 در صورت داشتن shsh مربوطه با iREB به dfu ببرید و اقدام به Restore کنید در صورت بروز ارور در انجمن جستجو کنید اگه مشکل حل نشد
    مطرح کنید تا جواب داده بشه.

موفق باشید

نظر

من ورژن٤.٢.١ هستم ٥.٠.١ هم كه مشكل داره واسه جيلبريك يعني هيچ راهي نيست كه به
      ٥ برم ؟؟
      ویرایش توسط eddi : https://i-phone.ir/forums/member/293-eddi در ساعت 16-11-2011, 01:25 AM

نظر

نوشته اصلی توسط eddi نمایش پست ها
        من ورژن٤.٢.١ هستم ٥.٠.١ هم كه مشكل داره واسه جيلبريك يعني هيچ راهي نيست كه به
        ٥ برم ؟؟
        شما میتونید با redsn0w 0.9.9b8 به صورت tether در ios 5.0.1 جییلبریک کنید، نه متاسفانه راهی نیست.

نظر

من فریمور ۵.۰.۱ رو دانلود کردم٬ ولی وقت ریستور ارور ۳۱۹۴ رو می*ده٬ چی کار کنم؟ مگه الان آخرین ورژن نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط nimo نمایش پست ها
            من فریمور ۵.۰.۱ رو دانلود کردم٬ ولی وقت ریستور ارور ۳۱۹۴ رو می*ده٬ چی کار کنم؟ مگه الان آخرین ورژن نیست؟
            شما به احتمال ۱۱۰٪ هاستت مونده هنوز از اون دو خط
            اول اونا رو پاک کن بعدش ایتونزو باز کن و ریستور کن

نظر

الان هاست رو کلا برداشتم از توی فولدر٬ البته آیتونز رو ریست نکردم. باز نشد٬* الان دوباره انجام می*دم نتیجش رو می*گم

نظر

نشد. فایل هاست رو کلا بردم جای دیگه٬ و آیتونز رو هم ریست کردم٬ ولی نشد بازم

نظر

نوشته اصلی توسط Nimo نمایش پست ها
                  نشد. فایل هاست رو کلا بردم جای دیگه٬ و آیتونز رو هم ریست کردم٬ ولی نشد بازم
                  ببین بذار هاشتت سر جاش باشه
                  فقط دوتا خط gs.apple.com رو پاک کن
                  من خودم یه دستگاهو بردم به ۵.۰.۱ ولی یه چیزایی شایعه شده
                  واسا تا فردا صبح ببینیم چه خبره

نظر

من دیشب خیلی راه امتحان کردم ولی همش ارور 3194 میده .. بالاخره این راه عملی شد :

فایل هاست رو به این گونه تغییر بدید

بعد ریستور کنین . برای ریستور امکان داره روی verify کردن یکم طول بکشه .

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                      من دیشب خیلی راه امتحان کردم ولی همش ارور 3194 میده .. بالاخره این راه عملی شد :

این هم جواب نداد

نظر

حتی برای آپدیت کردن هم می*گه نمی*تونه به سرور وصل بشه. از همه وسایل لازم هم استفاده می*کنم

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها

این راه حل جواب داد و توانستم از ارور 3194 رهایی پیدا کنم
                          دستت درد نکنه دوست گرامی

نظر

مرسی من تونستم اما روی مک بازم مشکل دارم

نظر

همهی مزیتهای آی دیوایس ها یه طرف این دنگ و فنگ ِ ریستورشون یه طرف
                              من الان هر چیزی که میشد از آیپادم بگیرم گرفتم !! با آی فیث SHsh رو گرفتم روی دستگاهم هم دارم رو سرور هعم چک کردم اونم دارم ! فابل هاست رو ادیت کردم ! تاریخ دستگاه رو تنظیم کردم ! با وی ... و بدون وی ... امتحان کردم بازهم همون آش و همون کاسه و ارور 3194 میده ممنون میشم یه راه فرار بهم بگید.

نظر

نوشته اصلی توسط cha نمایش پست ها
                                همهی مزیتهای آی دیوایس ها یه طرف این دنگ و فنگ ِ ریستورشون یه طرف
                                من الان هر چیزی که میشد از آیپادم بگیرم گرفتم !! با آی فیث shsh رو گرفتم روی دستگاهم هم دارم رو سرور هعم چک کردم اونم دارم ! فابل هاست رو ادیت کردم ! تاریخ دستگاه رو تنظیم کردم ! با وی ... و بدون وی ... امتحان کردم بازهم همون آش و همون کاسه و ارور 3194 میده ممنون میشم یه راه فرار بهم بگید.
                                با سیستم دیگه ای تست کردید؟
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X