اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل اساسی ارور 3194

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من رمز گوشیم را فراموش کردم و مجبور شدم ببرم به حالت ریکاوری
    الان ورزن گوشیم 8.1.2 بود و من از طربق این سایت همین فریمور را دانلود کردم
    اما وقتی میخام از آیتونز ریستور کنم ارور 1394 میاد
    لطفا راهنمایی کنید گوشیم رو هواست
    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط iPrd نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من رمز گوشیم را فراموش کردم و مجبور شدم ببرم به حالت ریکاوری
      الان ورزن گوشیم 8.1.2 بود و من از طربق این سایت همین فریمور را دانلود کردم
      اما وقتی میخام از آیتونز ریستور کنم ارور 1394 میاد
      لطفا راهنمایی کنید گوشیم رو هواست
      مرسی
      سلام
      در سیستم ios وقتی نسخه جدید منتشر میشه رستور به نسخه قبل از طرف اپل مسدود میشه در نتیجه الان باید به 8.4 رستور کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        در سیستم ios وقتی نسخه جدید منتشر میشه رستور به نسخه قبل از طرف اپل مسدود میشه در نتیجه الان باید به 8.4 رستور کنید
        سلام
        ممنونم
        الان 8.4 را دانلود کردم ارور 2005 اومد
        برای چیه؟

نظر

• سلام
          همین امروز هم ایتونز هم فریمور جدید رو دانلود کردم
          ولی وقتی میخوام گوشیمو ببرم به ورژن 9.2 ارور 3194 میده!؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط marymouse نمایش پست ها
            سلام
            همین امروز هم ایتونز هم فریمور جدید رو دانلود کردم
            ولی وقتی میخوام گوشیمو ببرم به ورژن 9.2 ارور 3194 میده!؟؟؟؟
            درود،

قندشکن وصل کنید.

نظر

• وصل کردم ولی مثله اینکه متاسفانه فریمور 9.3 تازه اومده که توی سایت نبود من 9.2 دان کرده بودم

نظر

• سلام
                ورژن گوشیم 9.1.2 جیبریک کردم میخوام 9.3 کنم ولی هرکاری میکنم ارور 3194 رو میده ؟؟؟؟؟ چه کنم مشکلم حل شه

نظر

• سلام دوستان
                  من آخرین ورژن رو دانلود کردم ولی موقع ریستور کردن ارور 3194 میده. آخرین ورژن رو هم با خود ایتونز دانلود کردم . لطفا راهنمایی کنید. (ایفون 5)

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_mam نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من آخرین ورژن رو دانلود کردم ولی موقع ریستور کردن ارور 3194 میده. آخرین ورژن رو هم با خود ایتونز دانلود کردم . لطفا راهنمایی کنید. (ایفون 5)
                    درود

یکبار با قند شکن امتحان کنید .
                    اگر نشد مراحلی که در سایت زیر ذکر شده رو انجام بدید :
                    https://support.apple.com/en-us/HT201442

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi2127 نمایش پست ها
                      سلام
                      ورژن گوشیم 9.1.2 جیبریک کردم میخوام 9.3 کنم ولی هرکاری میکنم ارور 3194 رو میده ؟؟؟؟؟ چه کنم مشکلم حل شه
                      درود

یکبار با قند شکن امتحان کنید .
                      اگر نشد مراحلی که در سایت زیر ذکر شده رو انجام بدید :
                      https://support.apple.com/en-us/HT201442

نظر

سلام دوستان
                        سلام دوستان
                        من خیلی وقت بود مجبور نبودم با آیفون کار کنم تا اینکه موبایل پسرم که آیفون ۵ است پشت سر هم هنگ میکرد و کل فضای موبایل پر شده بود ودر آیتونز بیشتر رم شامل others بود که معلوم نبود چیه وهر کار کردم پاک نشد، درهر صورت مجبور به ریستور شدم. اول آیتونز را با چک آپدیت خودش چک کردم، هیچ آلارمی منوط به آمدن ورژن جدید نداد و چون اینترنتم سرعتش بالاست زدم تا خودش دانلود و ریستور بکنه ios را.
                        در نهایت تعجب ios ۹.۱ را دانلود کرد که حدود ۱.۵ گیگ بود وبرای نصب چه با قند شکن وچه بدون آن ارور میگرفت، خیلی برام جالب بود که وقتی ورژن ۹.۳.۲ ریلیز شده چرا ۹.۱ را دانلود کرده و در هنگام نصب ارور هم میدهد. یه جورایی احساس خیلی بدی بهم دست داد، احساس کردم بهم وبه ایرانی بودنمون خیلی توهین شده، من از همین سایت لینک آخرین آیتونز و آخرین ios را دانلود کردم و موبایل مشکلش حل شد، ولی تا ۴ صبح زمان برد. حال سوال اینجاست چرا باید از همچین دیوایسی با تمام این سختیها استفاده کرد. شما تاریخ عضویت منو ببینین اون موقع آیفون خدایی میکرد ولی الان بسیار عقب افتاده تر از اندروید یهای پرچمداره. باور کنین اگر پسرم که ۹ سالش اصرار نداشت آیفونش مینداختم کنار. ببخشید به هر حال گفتم تجربه ام رو بگم شاید کسی با مشکل من بدردش بخوره.
                        ویرایش توسط hamid_mam : https://i-phone.ir/forums/member/14836-hamid_mam در ساعت 18-07-2016, 10:46 AM

نظر

سلام دوستان
                          من خیلی وقت بود مجبور نبودم با آیفون کار کنم تا اینکه موبایل پسرم که آیفون ۵ است پشت سر هم هنگ میکرد و کل فضای موبایل پر شده بود ودر آیتونز بیشتر رم شامل others بود که معلوم نبود چیه وهر کار کردم پاک نشد، درهر صورت مجبور به ریستور شدم. اول آیتونز را با چک آپدیت خودش چک کردم، هیچ آلارمی منوط به آمدن ورژن جدید نداد و چون اینترنتم سرعتش بالاست زدم تا خودش دانلود و ریستور بکنه ios را.
                          در نهایت تعجب ios ۹.۱ را دانلود کرد که حدود ۱.۵ گیگ بود وبرای نصب چه با قند شکن وچه بدون آن ارور میگرفت، خیلی برام جالب بود که وقتی ورژن ۹.۳.۲ ریلیز شده چرا ۹.۱ را دانلود کرده و در هنگام نصب ارور هم میدهد. یه جورایی احساس خیلی بدی بهم دست داد، احساس کردم بهم وبه ایرانی بودنمون خیلی توهین شده، من از همین سایت لینک آخرین آیتونز و آخرین ios را دانلود کردم و موبایل مشکلش حل شد، ولی تا ۴ صبح زمان برد. حال سوال اینجاست چرا باید از همچین دیوایسی با تمام این سختیها استفاده کرد. شما تاریخ عضویت منو ببینین اون موقع آیفون خدایی میکرد ولی الان بسیار عقب افتاده تر از اندروید یهای پرچمداره. باور کنین اگر پسرم که ۹ سالش اصرار نداشت آیفونش مینداختم کنار. ببخشید به هر حال گفتم تجربه ام رو بگم شاید کسی با مشکل من بدردش بخوره.
                          دوست عزیز چه ربطی به ملیت داره که شما این رو توهین تلقی کردی ! شاید آیتونز آپدیت نبوده یا یه مشکل سهوی پیش اومده باشه اما اینکه اپل بخاطر ip ایران شما ورژن پایین تر رو نشون داده همچین چیزی نمی تونه باشه {دوباره چک می کردید}
                          خب ببینید اون موقع با اوضاع الآن فرق می کرد و میشه گفت هنوز جو گوشی های هوشمند غالب نبود و اپل رقیبی نداشت الآن رقیب ها بیشتر شدن، ولی همون زمان هم که بقول شما اپل توی اوج بود همین سختی های کار هم وجود داشت!
                          ولی بنده در کل شما رو درک می کنم و از بعضی سیاست های اپل از جمله محدودیت دانگرید متنفرم و انتقاد دارم نسبت بهشون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                          X