اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline maps برای ورژن 4.2.1 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• offline maps برای ورژن 4.2.1 به بالا

وب با سلام به همه واسه اینکه من خیلی از این سایت و ترفند های دیگران استفاده کردم میخوام یه کمکی بکنم .
    اول اینکه نقشه ها در offline maps ورژن 4.2.1 یدون این راه به هیچ وجه اجرا نمیشه پس تلاش بیخودی نکنین حتی با کانورتر هم که موجود هست گزینه 4.2.1 v11 رو انتخاب کنین نقشه اجرا نخواهد شد.
    من نقشه تهران برای iphone 4 رو دانلود کردم و تو پست بعدی میزارم واسه همه و یه توضیح هم میدم که چگونه نقشه رو اجرا کردم.
    1- اول شما به این برنامه ها احتیاج دارین
    gmdl (global map downloader لینک ندارم ولی سرچ گوگل پیدا میکنین
    SQlite Database Browser SQLite Database Browser | http://sourceforge.net/projects/sqlitebrowser/
    sb setting cydia
    gmdl hack fw4 version 10 http://iphoneofflinemap.googlecode.c...d15fcbe310858d
    این فایل رو تو پست بعدی جای دیگه هم براتون آپلود میکنم GMDL ip4 v10 hack.rar
    2- حالا شما باید تو این مسیر ها فایل hack v 10 رو که دانلود کردین به این مسیرها در برنامه gmdl انتقال بدین :
    Copy "Global Map Download Tool.exe" into the /bin/debug folder of your GMDT install.
    Copy "iPhoneF.cs" and "iPhoneF.Designer.cs" into the /bin folder of your GMDT install
    بعد برنامه رو واز کنین و جایی رو که میخواهین انتخاب کنین بعد preview 1x رو بزنین که مطمئن بشین درست انتخاب کردین و از سمت چپ بالا download map رو بزنین بعد در صفحه بعد جاهایی که نیاز ندارین تیکش رو بردارین و مقدار زوم رو انتخاب کنین و اون گذینه بالا که یه جمله هست رو بزنین ! شروع به دانلود میشه در سمت راست بالا در پایان دانلود گذینه iphone رو بزنین بعد در صفحه بعدی از سمت راست گذینه fw v10 رو انتخاب کنین و شروع به کانورت میکنه اگر این کارهارو بکنین واسه کسایی که ورژن 4.1 هستن فایلی که بهتون در پایان کار میده راحت با offline maps سازگار ولی برای 4.2.1 ها باید مراحل زیر رو هم دنبال کنین (میدونم خیلی سخت و تجربه میخواد و من هم خیلی بد توضیح دادم ولی نوشته های من واسه آدمای حرفه ایی هست که نقشه دانلود کنن واسه بقیه آپلود کنن مطمئنم اونا متوجه شدن )
    3- برای کسایی که در ورژن 4.2.1 هستن برید به این آدرس تو آیفونتون var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles/ و هرچی اونجا هست پاک کنین بعد یک بار به اینترنت با آیفون وصل بشین و برنامه map رو واز کنین و بعد از 1 دقیقه ببندین باز به همون آدرس var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles/ برین و ایندفعه فایلی به این نام میبینین MapTiles.sqlitedb اون رو بریزین رو هاردتون بعد برنامه SQlite Database Browser رو واز کنین و اون فایلی رو که ریختین رو هارد لود کنین تو برنامه. در داخل برنامه SQlite Database Browser از بالا قسمت browse data رو انتخاب کنین و table رو بزنین بعد version رو انتخاب کنین حالا اعدادی رو که در قسمت 1 و 2 میبینین فقط یاداشت کنین مال من 11 . 95 بود و حرفی که در locale هست هم یاداشت کنین مال من en_US بود.
    4- خوب دوباره این برنامه رو واز کنین SQlite Database Browser و این دفعه فایل اصلی نقشه ایی که دانلود کردین رو لود کنین برید به قسمت browsw data در table منوی version رو انتخاب کنین و از بالا که علامت ضربدر قرمز داره delete table
    رو بزنین و بعد بقل او گذینه create table رو همچنین بزنین و این جوری که تو این متن انگلیسی هست نام گذاری کنین دیگه حال نداشتم ترجمه کنم بابا !!!
    Now click the create table button, and set the table name to 'version'. Click Add button to add a field. Call it 'version' and hit the ... button to set the field type to 'int' - then create. Add another field called 'locale' and this time set the field type to 'text' - and create. Again hit create to create the new table.
    حالا برگردید به browse data و 2 بار بر روی new record بزنین تا دو ردیف به وجود بیاد ( مثل فایل قبلی که لود کرده بودین) و حالا اون اعداد و حروفی که یاداشت کرده بودین رو اینجا دقیقن مثل همون وارد کنین بعد سیو کنین دیتا بیس رو . حالا فایل نقشه ایی که دانلود کردین کاملا سازگار با 4.2.1 میباشد لازم به ذکر است که گوگل این تغییر رو که بوجود آورده بود تو ورژن 4.2.1 ِ در 4.3.1 تغییر نکرده و کاملا با این روش میتونین رو 4.3.1 هم offline maps رو اجرا کنین البته من تست نکردم.
    5- در آخر با همون روش قدیم بریزین نقشه جدیدو که در آخر سیو کردین تو var/mobile/Media/Maps و offline maps رو اجرا کنین و بعد از زدن کپی continue رو بزنین بعد خارج بشین از برنامه و با sb setting یه ریسپرینگ بکنین حتما این نیاز و در آخر برای من آرزوی موفقیت کنین !!!

نکته 1- برای کسایی که آیفون 4 نیستن در قسمت 2 لازم نیست اون فایل های hack v10 رو بریزین تو برنامه gmdl و بعد از دانلود همون وقتی که گزینه iphone رو انتخاب کردین در هنگام کانورت همون fw v5 رو از سمت راست انتخاب کنین بقیه مراحل یکی هست و کسایی که iphone 4 نیستن و ورژن اونا 4.1 هست در پایان مرحله 2 کارشون تموم نمیشه و باید تا پایان انجام بدن مراحل رو
    نکته 2- اگر نقشه هایی دارین که دانلود کردین از قبل از این سایت میشه مراحل 3 به بعد رو انجام بدین ولی من روی iphone 4 تست کردم و نشد شاید رو 2g.3g.3gs بشه ولی خوندم رو آیپد هم نمیشه.
    نکته 3- اینکه درست من خیلی بد توضیح دادم و خیلی سخت به نظرمیرسه این کارها و لی اول اینکه این کارها برای افراد حرفه ایی هست که مپ هارو دانلود کنن و برای بقیه آپلود کنن و دوم اینکه باور کنین برنامه Map تو اپل از همه برنامه ها سریع تر بهتر و سازگار تر است ،بقیه یا شارژ باطری زود کم میکنن یا کند هستن یا بی کیفیت پس باور کنین ارزششو داره
    فقط تشکر یادتون نره !!!
    ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 14-04-2011, 10:30 PM

اين هم نقشه تهران براي iphone 4 در ورژن 4.2.1 دانلود و آپديت شده در تاريخ 25 فروردين 90 (ورژن 4.3.1 هم دوستان تست کردن جواب داده)
    عزیزان نقشه برای 3g , 3gs , ipad , در صفجه 2 پست 15 موجود هست.
    این نقشه دارای آخرین زوم هست و مقداری از حومه تهران هم شامل میشه.
    ایتم عکساشه
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/...pb7c0qwcae.jpg
    http://www.pic.iran-forum.ir/images/...pza3jddhvv.jpg

اینم لینک دانلود:

http://verzend.be/4t80e05rhrwk/Tehra...part1.rar.html

http://verzend.be/5z1u61jfpn35/Tehra...part2.rar.html

حجم اين فايل 127 مگابايت ميباشد بصورت RAR هست در دو فايل، اونهارو به یک فولدر منتقل کنیدو با برنامه winrar از حالت فشرده خارج کرده و آن را به همون جاي قبلي در offline maps انتقال بدين توجه داشته باشید که باید دو فایل در درون یک فولدر باشه و اونو به فولدر Maps همون جای قبلی تو گوشی انتقال بدین. فقط بعد از اينکه تو برنامه آفلاين مپ copy رو زدين continue رو بعدش بزنين و با sb setting يکبار ريسپرينگ بکنين اينکار رو حتما بايد انجام بدين.
    فقط چون همه سايت هاي شير هيتلر شده و rapidshare هم خيلي اذيت ميکنه تو اين سايت گمنام آپلود کردم

توجه داشته باشين اين فقط براي iphone 4 ميباشد در ورژن 4.2.1 (4.3.1) به بالا اگر درخواست باشه و مديران حمايت کنن من فايل fw v5 قديمي رو هم سيو کردم از رو gmdl مخصوص 3gs,3g هست. اگر کمک بکنين و کد ورژن map رو در 4.2.1 fw کسايي که 3g,3gs دارن به من بگين ميتونم براي اينها هم آپلود کنم.

دوم اينکه تصميم دارم براي خودم کل نوار شمالي کشورمون رو با آخرين زوم دانلود کنم باز اگر مديران حمايت کنن و درخواست وجود داشته باشه ميتونم براي بقيه هم آپلود کنم.
    اینم فایل GMDL ip4 v10 hack که قول داده بودم تو پسست قبلی آپلود کنم http://verzend.be/5u03wm2mu52q/GMDL_..._hack.zip.html
    در آخر تشکر يادتون نره !
    ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 20-04-2011, 12:49 AM

نظر

دوست عزیز ممنون از اموزشتون.. خب شما که این همه لطف دارین در حق دوستان و مخصوصا دارندگان ایفون 4 خب یک لطفی هم در حق دوستان دارای ایفون 3gs و 3g کنید ممنون میشم از لطف شما..
      با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
        دوست عزیز ممنون از اموزشتون.. خب شما که این همه لطف دارین در حق دوستان و مخصوصا دارندگان ایفون 4 خب یک لطفی هم در حق دوستان دارای ایفون 3gs و 3g کنید ممنون میشم از لطف شما..
        با سپاس
        عزیزم من چون iphone 4 دارم فقط کد ورژن مپ iphone 4 رو در فرمور 4.2.1 دارم . کد مپ من 11.95 هست ولی 3g . 3gs با مال من فرق میکنه و من الان 3g و 3gs که روش 4.2.1 نصب باشه ندارم عزیزانی که 3g و 3gs دارن باید این برنامه رو : SQlite Database Browser دانلود کنن به این آدرس تو گوشی برن var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles هرچی اونجا هست پاک کنن به اینترنت وصل شده و داخل برنامه map بشن یک دقیقه بعد بیان بیرون دوباره برن به همون آدرس var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles و فایلی با این نام MapTiles.sqlitedb که اونجا موجود روی هارد کامپیوتر ذخیره کنن بعد با برنامه SQlite Database Browser اون فایل رو که ذخیره کردن رو هارد لود کنن تو برنامه در قسمت browse data از بالا table رو به version تغییر بدن و شماره اون ورژن رو به من بگن . زیاد بود نه !!!! این تنها راه برای 4.2.1 یا فریمور بالاتر

توجه 1 - شماره ورژن 3g با 3gs فرق میکنه پس باید برای هر کدوم یک بار این کارو بکنید
        توجه 2 - یک حرف لاتین هست در همون جا که مال من en_US هست اون هم نیاز هست که یادداشت بشه
        توجه 3 - فریمور 4.3 با 4.2.1 فرقی نداره پس رو هرکدام انجام بدین ورژن یکی بهتون میده

اگر کسی این کارو بکنه و شماره ورژن map تو 3g , 3gs رو به من بده من میتونم فایل نقشه ایی رو که دارم واسه هرکدوم تغییر بدم و سازگار بکنم با این دو دیوایس بعد میتونم هم واسه 3g و هم واسه 3gs یدونه آپلود کنم
        لینک دانلود این برنامه : SQlite Database Browser در پست اول
        ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 15-04-2011, 02:08 AM

نظر

ممنون دوست عزیز

من نقشه ای که درست کردی رو روی آیفون 4 4.3.1 ریختم و درست کار میکنه منتها آخرین زوم نیست

اگه فایلهایی که آپلود میکتی یجایی بزاری که پاک نشه به درد خیلیها در آینده میخوره
          این سایتی که آپلود کردی هم سرعتش خیلی خوبه

نظر

سلام بابا برا ما خوزستانی هاهم بزارید ممنون میشیم

نظر

رو آیپاد 4 هم جواب میده؟

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                ممنون دوست عزیز

من نقشه ای که درست کردی رو روی آیفون 4 4.3.1 ریختم و درست کار میکنه منتها آخرین زوم نیست

اگه فایلهایی که آپلود میکتی یجایی بزاری که پاک نشه به درد خیلیها در آینده میخوره
                این سایتی که آپلود کردی هم سرعتش خیلی خوبه
                این نقشه آخرین زوم زو تهران هست همه تیک هارو داشت 2x 4x 6x 8x ... حجم نقشه به 215 مگ میرسه از رو حجمش میشه فهمید آخرین زوم. از نظر آپلود هم حکومت فهیمه ی فخیمه همه سایتهای شیر و به اشتراک گذاری رو مورد رحمت خودش قرار داده راحی نبود جز این سایت.

نظر

نوشته اصلی توسط BABAE نمایش پست ها
                  رو آیپاد 4 هم جواب میده؟
                  بصورت تئوری باید جواب بده چون از همون سخت افزار آیفون 4 که همون retina استفاده میکنه و پیکسل تصویرشم تو مپ یکیه شما بیزحمت یه تست بکن به احتمال بالا جواب میده فقط ورژن باید 4.2.1 به بالا باشه اگه تست کردی نتیجشو اینجا بگو ممنون میشم.

نظر

نوشته اصلی توسط kavehnazanin نمایش پست ها
                    این نقشه آخرین زوم زو تهران هست همه تیک هارو داشت 2x 4x 6x 8x ... حجم نقشه به 215 مگ میرسه از رو حجمش میشه فهمید آخرین زوم. از نظر آپلود هم حکومت فهیمه ی فخیمه همه سایتهای شیر و به اشتراک گذاری رو مورد رحمت خودش قرار داده راحی نبود جز این سایت.
                    وقتی زوم میکنم کیفیت میاد پایین
                    حجم فایل آنزیپ شده هم حدود 160 مگه ! نه 215

ویرایش توسط amirhosein : https://i-phone.ir/forums/member/80-amirhosein در ساعت 15-04-2011, 01:41 PM

نظر

دوست عزیز با کمال تشکر و سپاس
                      موبایل 3gs
                      4.3.1
                      version: 11.95
                      local: en_US
                      .....دقیقا کاری که گفتید انجام دادم... و به این نتایج رسیدم
                      ویرایش توسط shahaviz : https://i-phone.ir/forums/member/17884-shahaviz در ساعت 15-04-2011, 05:15 PM دلیل: اضافه کردن

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
                        دوست عزیز با کمال تشکر و سپاس
                        موبایل 3gs
                        4.3.1
                        version: 11.95
                        local: en_US
                        .....دقیقا کاری که گفتید انجام دادم... و به این نتایج رسیدم
                        باشه عزیزم چشم امروز فردا واسه 3gs هم آپلود میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
                          وقتی زوم میکنم کیفیت میاد پایین
                          حجم فایل آنزیپ شده هم حدود 160 مگه ! نه 215

در رابطه با حجم حق با شماست ولی من تمام زوم هارو انتخاب کردم تا آخر و نسبت به حجم نقشه های دوستان که قبلا در سایت بود تقریبا یکیه یا شاید یخورده بیشتر در کل زوم برای تهران از این بیشتر نمیشه دانلود کرد من با آخرین ورژن gmdl 0.5.13b build 19491 دانلود کردم وتمام تیک های زوم رو زدم از این بهتر نمیشه خلاصه در ضمن اگر تو خود google earth هم خیلی زوم بکنی میشه مثل همین عکسی که شما گذاشتین دیگه ببخشید همین در توانم بود

نظر

عالی بود kavehnazanin متشکرم

نظر

خوب بکس نقشه تهران رو برای 3gs فریمور 4.2.1 و یا بالاتر ( 4.3.1 ) آپلود کردم اینم لینکاش :

Download Tehran For 3GS part1 rar - upload, email & send large files up to 1GB for free!
                              Download Tehran For 3GS part2 rar - upload, email & send large files up to 1GB for free!

حجم این فایل حدودا 129 مگ هست
                              عزیزان توجه کنن که فایل ها RAR هستن مثل قبل به یک فولدر انتقال بدین و از حالت فشرده خارج کنین فولدر رو به جای قبلی در offline maps انتقال بدین. فقط بعد از اينکه تو برنامه آفلاين مپ copy رو زدين continue رو بعدش بزنين و با sb setting يکبار ريسپرينگ بکنين اينکار رو حتما بايد انجام بدين.

بچه ها چون من 3gs با فریمور 4.2.1 ندارم اینو تست نکردم و با کمک دوستان که 4.3.1 داشتن ورژن رو دراوردیم ، خلاصه هرکی تست کرد نتیجه رو اینجا بزاره خواهشا ، این هم رو 4.2.1 کار میکنه و هم رو 4.3.1

اونایی که 3g دارن میتونن پست 1 قسمت 3 به بعد رو بخونن و روی این مپ تغییر گفته شده رو انجام بدن چون نقشه با فرمت 128*128 هست کاملا سازگار با 3g iphone , ipod 3g, میباشد فقط کافیه ورژنشو با ورژن برنامه map داخل گوشی در فریمور 4.2.1 هماهنگ کنین که راهنماش در پست 1 هست.
                              در آخر تشکر یادتون نره !!!
                              ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 15-04-2011, 11:52 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X