اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline maps برای ورژن 4.2.1 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان.من تمام اینکارارو با 3تا نقشه انجام دادم.مال من 3gs4.2.1 11 en_us 73 است.فایل داخل اطلس میاد کپی میکنم و بعد ریسپرینگ.اما وارد map که میشم چیزی نمیاد.تورو خدا کمک کنین کلافه شدم
    دوستان کسی نمیدونه؟!!!!!

نظر

4.3.1 درسته خیلی دنبالش گشتم ممنون
      kavehnazanin عزیز همونطور که قول داده بودی نقشه نوار شمالی ایران رو هم بذار لطفا
      ویرایش توسط starsat120 : https://i-phone.ir/forums/member/10172-starsat120 در ساعت 12-10-2011, 09:29 AM

نظر

نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
        دوستان کسی نمیدونه؟!!!!!
        دوستان برای منم بدون مشکل انجام شد
        برای من 11 74 بود
        شما ترتیبش رو درست میدی؟
        توی sqlitebrowser قسمت browse data ، روی جدول version میری؟ بعد new table رو به ترتیب اون فایل کش اولی درست وارد میکنی؟ en_US بزرگ و کوچیک حروف...
        حتماً اول google map رو دستی ببند بعدز اتمام کار
        wifi رو قطع کن
        restart کن
        جواب میده
        من مشکل زوم هم ندارم
        offline maps 4.0.4
        iOs 4.3.3
        4G
        ویرایش توسط dm800pvr : https://i-phone.ir/forums/member/46209-dm800pvr در ساعت 21-10-2011, 04:19 PM

نظر

نقشه در صورت اتصال به اینترنت پاک میشه !

سلام دوست عزیز
          ممنون از راهنمایی شما.

من برای iPad 2 ورژن 4.3.3 با استفاده از xGPS Manager نقشه دانلود کردم و با برنامه Map Converter 1.4.6 هم اون رو برای iPad V11 نبدیل کردم، و حتی توسط sqlite هم تغییر لازم رو همونطوری که شما گفتید دادم.و سپس توسط Atlas هم اون رو import کردم.

نقشه بسیار راحت برای Maps اماده شد و کار میکنه.تمام مناطق رو بصورت آفلاین نشون میده، ولی تا زمانی که به اینترنت متصل نباشم!! به محض اینکه اینترنتم فعال میشه، شروع میکنه نقشه رو دوباره لود کردن و تمام مکان های دانلود شده قبلی، از بین میرن

این در حالی هست که Cash من رو حدود 150 مگابابت نشون میده !! برنامه Maps Enhancer 1.3 رو هم نصب کردم، و جالبه، جاهایی رو که با خود آیپد باز میکنم، توی Cash میمونه، ولی جاهایی که قبلا دانلود کردن و import میکنم، در صورت فعال بودن اینترنت پاک میشه.

ممنون میشم کمک کنید. واقعا گیر کردم و برام مهم هست که حتما از خود Maps استفاده کنم.

متشکرم
          بیژن

نظر

سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه نقشه افلاین بانکوک و پاتایا رو بزارین من نمیدونم کجا باید پیدا کنم من بانکوک زندگی میکنم و همش با موتور میرم تو خیابونا گم میشم و ۲ ساعت باید از اینو اون بپرسم

نظر

آیا offline map برای iOS 5 هم قابل اجرا هست؟ یعنی میشه ازش استفاده کرد؟

نظر

صبر کنید ..
              X