اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline maps برای ورژن 4.2.1 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام !

خدمت همه عرض کنم که خیلی آسونه ! میتونید از نقشه هایی که واسه ورژن 4.1 استفاده میکردید ، برای این تبدیل استفاده کنید ! نیازی به خذف table یا ساخت جدید اون نیست ! فقط کافیه با برنامه sqlitebrowser فایل نقشه رو باز کنید و به مکانی که در پست اول گفته شده برید و روی فیلدی که عدد 10 در اون وجود داره دابل کلیک کنید و عدد رو به 11 تغییر بدید و فایل رو ذخیره کنید !
    الان تمان نقشه ها مو روی 4.3.2 به همین صورت دارم !

تشکر از دوست عزیزی که در پست اول، اصل قضیه رو گفتن !
    ویرایش توسط saeed.d : https://i-phone.ir/forums/member/6302-saeed-d در ساعت 06-05-2011, 05:07 PM

نظر

سلام و دست شما درد نکنه ولی ای کاش برا ما تازه کارا یا آموزش تصویری میذاشتید یا با توضیحات بیشتر یا لینکهای مربوطش . ولی بازم ممنون

نظر

یه لینک مستقیم SQlite Database Browser SQLite Database Browser را بزارین
        چون من خودمو کشتم نتونستم از اون لینک داونلود کنمش

نظر

F1

نوشته اصلی توسط kavehnazanin نمایش پست ها
          وب با سلام به همه واسه اینکه من خیلی از این سایت و ترفند های دیگران استفاده کردم میخوام یه کمکی بکنم .
          اول اینکه نقشه ها در offline maps ورژن 4.2.1 یدون این راه به هیچ وجه اجرا نمیشه پس تلاش بیخودی نکنین حتی با کانورتر هم که موجود هست گزینه 4.2.1 v11 رو انتخاب کنین نقشه اجرا نخواهد شد.
          من نقشه تهران برای iphone 4 رو دانلود کردم و تو پست بعدی میزارم واسه همه و یه توضیح هم میدم که چگونه نقشه رو اجرا کردم.
          1- اول شما به این برنامه ها احتیاج دارین
          gmdl (global map downloader لینک ندارم ولی سرچ گوگل پیدا میکنین
          sqlite database browser sqlite database browser | SQLite Database Browser | Download SQLite Database Browser software for free at SourceForge.net
          sb setting cydia
          gmdl hack fw4 version 10 http://iphoneofflinemap.googlecode.c...d15fcbe310858d
          این فایل رو تو پست بعدی جای دیگه هم براتون آپلود میکنم gmdl ip4 v10 hack.rar
          2- حالا شما باید تو این مسیر ها فایل hack v 10 رو که دانلود کردین به این مسیرها در برنامه gmdl انتقال بدین :
          Copy "global map download tool.exe" into the /bin/debug folder of your gmdt install.
          Copy "iphonef.cs" and "iphonef.designer.cs" into the /bin folder of your gmdt install
          بعد برنامه رو واز کنین و جایی رو که میخواهین انتخاب کنین بعد preview 1x رو بزنین که مطمئن بشین درست انتخاب کردین و از سمت چپ بالا download map رو بزنین بعد در صفحه بعد جاهایی که نیاز ندارین تیکش رو بردارین و مقدار زوم رو انتخاب کنین و اون گذینه بالا که یه جمله هست رو بزنین ! شروع به دانلود میشه در سمت راست بالا در پایان دانلود گذینه iphone رو بزنین بعد در صفحه بعدی از سمت راست گذینه fw v10 رو انتخاب کنین و شروع به کانورت میکنه اگر این کارهارو بکنین واسه کسایی که ورژن 4.1 هستن فایلی که بهتون در پایان کار میده راحت با offline maps سازگار ولی برای 4.2.1 ها باید مراحل زیر رو هم دنبال کنین (میدونم خیلی سخت و تجربه میخواد و من هم خیلی بد توضیح دادم ولی نوشته های من واسه آدمای حرفه ایی هست که نقشه دانلود کنن واسه بقیه آپلود کنن مطمئنم اونا متوجه شدن )
          3- برای کسایی که در ورژن 4.2.1 هستن برید به این آدرس تو آیفونتون var/mobile/library/caches/maps/maptiles/ و هرچی اونجا هست پاک کنین بعد یک بار به اینترنت با آیفون وصل بشین و برنامه map رو واز کنین و بعد از 1 دقیقه ببندین باز به همون آدرس var/mobile/library/caches/maps/maptiles/ برین و ایندفعه فایلی به این نام میبینین maptiles.sqlitedb اون رو بریزین رو هاردتون بعد برنامه sqlite database browser رو واز کنین و اون فایلی رو که ریختین رو هارد لود کنین تو برنامه. در داخل برنامه sqlite database browser از بالا قسمت browse data رو انتخاب کنین و table رو بزنین بعد version رو انتخاب کنین حالا اعدادی رو که در قسمت 1 و 2 میبینین فقط یاداشت کنین مال من 11 . 95 بود و حرفی که در locale هست هم یاداشت کنین مال من en_us بود.
          4- خوب دوباره این برنامه رو واز کنین sqlite database browser و این دفعه فایل اصلی نقشه ایی که دانلود کردین رو لود کنین برید به قسمت browsw data در table منوی version رو انتخاب کنین و از بالا که علامت ضربدر قرمز داره delete table
          رو بزنین و بعد بقل او گذینه create table رو همچنین بزنین و این جوری که تو این متن انگلیسی هست نام گذاری کنین دیگه حال نداشتم ترجمه کنم بابا !!!
          Now click the create table button, and set the table name to 'version'. Click add button to add a field. Call it 'version' and hit the ... Button to set the field type to 'int' - then create. Add another field called 'locale' and this time set the field type to 'text' - and create. Again hit create to create the new table.
          حالا برگردید به browse data و 2 بار بر روی new record بزنین تا دو ردیف به وجود بیاد ( مثل فایل قبلی که لود کرده بودین) و حالا اون اعداد و حروفی که یاداشت کرده بودین رو اینجا دقیقن مثل همون وارد کنین بعد سیو کنین دیتا بیس رو . حالا فایل نقشه ایی که دانلود کردین کاملا سازگار با 4.2.1 میباشد لازم به ذکر است که گوگل این تغییر رو که بوجود آورده بود تو ورژن 4.2.1 ِ در 4.3.1 تغییر نکرده و کاملا با این روش میتونین رو 4.3.1 هم offline maps رو اجرا کنین البته من تست نکردم.
          5- در آخر با همون روش قدیم بریزین نقشه جدیدو که در آخر سیو کردین تو var/mobile/media/maps و offline maps رو اجرا کنین و بعد از زدن کپی continue رو بزنین بعد خارج بشین از برنامه و با sb setting یه ریسپرینگ بکنین حتما این نیاز و در آخر برای من آرزوی موفقیت کنین !!!

نکته 1- برای کسایی که آیفون 4 نیستن در قسمت 2 لازم نیست اون فایل های hack v10 رو بریزین تو برنامه gmdl و بعد از دانلود همون وقتی که گزینه iphone رو انتخاب کردین در هنگام کانورت همون fw v5 رو از سمت راست انتخاب کنین بقیه مراحل یکی هست و کسایی که iphone 4 نیستن و ورژن اونا 4.1 هست در پایان مرحله 2 کارشون تموم نمیشه و باید تا پایان انجام بدن مراحل رو
          نکته 2- اگر نقشه هایی دارین که دانلود کردین از قبل از این سایت میشه مراحل 3 به بعد رو انجام بدین ولی من روی iphone 4 تست کردم و نشد شاید رو 2g.3g.3gs بشه ولی خوندم رو آیپد هم نمیشه.
          نکته 3- اینکه درست من خیلی بد توضیح دادم و خیلی سخت به نظرمیرسه این کارها و لی اول اینکه این کارها برای افراد حرفه ایی هست که مپ هارو دانلود کنن و برای بقیه آپلود کنن و دوم اینکه باور کنین برنامه map تو اپل از همه برنامه ها سریع تر بهتر و سازگار تر است ،بقیه یا شارژ باطری زود کم میکنن یا کند هستن یا بی کیفیت پس باور کنین ارزششو داره
          فقط تشکر یادتون نره !!!

سلام عزیز
          من می خوام از این نرم افزار استفاده کنم ولی از آموزش شما هیچی نفهمیدم . لطف می کنید یک آموزش روان و سلیس بگید . ضمنا من نتونستم توی گوگل سورس ها رو پیدا کنم ( آماتور هستم دل انگیز ) لطف کنید و بگید از کجا دانلود کنم !!!!!! مرسی مرسی مرسی

نظر

هیچ کس نیست کمک کنه . profetional شما چرا کمک نمیکنی ؟
            saeed.d برای شما ساده است . شما یه دستی برسون

نظر

نوشته اصلی توسط saeed.d نمایش پست ها
              سلام !

خدمت همه عرض کنم که خیلی آسونه ! میتونید از نقشه هایی که واسه ورژن 4.1 استفاده میکردید ، برای این تبدیل استفاده کنید ! نیازی به خذف table یا ساخت جدید اون نیست ! فقط کافیه با برنامه sqlitebrowser فایل نقشه رو باز کنید و به مکانی که در پست اول گفته شده برید و روی فیلدی که عدد 10 در اون وجود داره دابل کلیک کنید و عدد رو به 11 تغییر بدید و فایل رو ذخیره کنید !
              الان تمان نقشه ها مو روی 4.3.2 به همین صورت دارم !

تشکر از دوست عزیزی که در پست اول، اصل قضیه رو گفتن !
              اقا من این کارو رو 2 تا مپ مختلف انجام دادم یکیش جواب داد ولی اون یکی نه
              اونی که جواب داد ماله 4.1 بود که با این روش ok شد
              ولی اونی که جواب نداد نقشه xgps بود.اول امدم با کانورتور به offline map تبدیلش کردم بهد با این روش برای 4.2.1 تغییرش دادم که متاسفانه جواب نداد
              ویرایش توسط kaveh_ksn : https://i-phone.ir/forums/member/51132-kaveh_ksn در ساعت 15-05-2011, 08:03 PM

نظر

به دوستان مبتدی مثل خودم:
                درسته یکم سخته ولی اگه اموزشو قشنگ بخونید متوجه میشید
                اگه کسی از دوستان راهنمایی خواست(البته جسارت به مدیران و دوست خوبمون kavehnazanin عزیز نشه فقط رو حساب کار راه اندازی می گم)چون خودم با کلی زحمت بلاخره تونستم از مپ اپلودی استفاده کنم،ای دی گوگل تاک رو میدم تماس بگیرید
                kavehksn@gmail.com
                خیلی ممنون از اموزش مفیدتون
                من 1 مشکل دارم و چند تا سوال:
                مشکل: زمانی که دانلود مپ شروع میشه از بالا گزینه iphone رو که می زنم و گزینه مورد نظر رو انتخاب می کنم وقتی دکمه prosses رو می زنم ارور می ده

سوال:
                ایا میشه نقشه های دیگه ای که بر روی نرم افزار هایی مثل xgps و... اجرا می شه رو تبدیل کرد و تو offline map ازشون استفاده کرد؟

سوال 2:
                نمی شه نقشه ها رو به صورت hybrid در حالت offline داشت؟

سوال 3:
                براتون امکان داره یا خودتون یا با کمک مدیران سایت نقشه کل ایران رو یکجا و توی 1 فایل(اگه حالت hybrid بشه عالیه و با حداکثر زوم) برای offline تهیه کنید و برای فروش بزارید که همه بتونن استفاده کنند؟

بازم ممنون
                ویرایش توسط kaveh_ksn : https://i-phone.ir/forums/member/51132-kaveh_ksn در ساعت 14-05-2011, 09:48 PM

نظر

والله من که چیزی نفهمیدم
                  بهتر بود برنامه هارو توی خود سایت اپلود میکردین نه اینجوری

نظر

کسایی که قسمت دانلود مپ رو متوجه نشدن یه سر به ادرس زیر بزنن،کاملا با عکس توضیح داده
                    آموزش کامل ساخت نقشه گوگل برای استفاده در OfflineMapsوxGPS

نظر

کسایی که قسمت دانلود مپ رو متوجه نشدن یه سر به ادرس زیر بزنن،کاملا با عکس توضیح داده
                      آموزش کامل ساخت نقشه گوگل برای استفاده در OfflineMapsوxGPS

نظر

بسيار عالی جواب داد 3gs با همون پست اول

نظر

نوشته اصلی توسط mahboubeh66 نمایش پست ها
                          سلام
                          مرسی از آموزشتون
                          من یه نقشه رو دانلود کردم، بعد که رو تب آیفون کلیک کردم و دکمه process رو زدم erorr زیر رو میده

system.io.filenotfoundexception: Could not load file or assembly 'system.data.sqlite, version=1.0.65.0, culture=neutral, publickeytoken=db937bc2d44ff139' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.
                          برای حل این ارور به مسیر زیر در پوشه نصب gmdl
                          ...\GMDL\bin\Debug\x64 SQLite
                          یه فایل تو فلدر هست به اسم System.Data.SQLite.DLL اونو کپی کنید و در فولدر paste GMDL\bin\Debug کنید،چون یه فایل دیگه به همین نام تو اون فولدر هست ازتون می پرسه owerwrite کنه شما هم ok بزنید و مشکل حل می شه
                          ویرایش توسط kaveh_ksn : https://i-phone.ir/forums/member/51132-kaveh_ksn در ساعت 17-05-2011, 11:55 PM

نظر

طبق پست ا ول تمام مراحل رو رفتم.نقشرو هم دانلود کردم از همون لینک پست2.
                            4.2.1 فور هستم.بعد از کپی فولدر تهران به همون آدرس کش هیچ اتفاقی نمیفته.وقتی وارد برنامه اطلس هم میشم نقشرو لود نکرده.اسم فولدر هم میدم پیدا نمیکنه!

نظر

یه آدم خیر پیدا میشه نقشه راه های ایران را برای 4.3.3 آماده کنه
                              واقعا ممنون میشم

نظر

من وارد offline maps میشم و روی نقشه ای که گفتید میرم. ولی هیچی نمایش داده نمی شه.
                                آیپاد تاچ 4g و 4.2.1
                                دستورالعمل رو هم چک کردم عین شما رفتم
                                لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X