اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

offline maps برای ورژن 4.2.1 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوست عزیز برای آیپد از کدوم نقشه میتونم استفاده کنم؟ (تهران)
    در ضمن امکان آپلود نقشه راه های ایران رو هم دارید
    باز هم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Shekarchi نمایش پست ها
      دوست عزیز برای آیپد از کدوم نقشه میتونم استفاده کنم؟ (تهران)
      در ضمن امکان آپلود نقشه راه های ایران رو هم دارید
      باز هم ممنون
      آیپد رو دقیقا نمیدونم ولی یک کدوم حتما بهش میخوره ،ولی شما باید همون کاری که دارندگان iphone 3g بکنن رو انجام بدین که تو پست قبل توضیح دادم اگر ipad 2 هستین نقشه iphone 4 رو استفاده کنین.
      در رابطه با نقشه ایران من با محدودیت سرعت مواجهم دوستانی هستن با سرورهای بسیار قدرتمند که با خوندن پست 1 میتونن راحت نقشه سازگار با 4.2.1 بسازن. خلاصه شرمنده

نظر

دوست عزیز ممنون از این همه سرعت پاسخگوی بالات....
        اما متاسفانه لینک شما قابلیت ادامه نداره.... با سرعت ماهم که دیگه خودت فکرش رو بکن
        ممنون میشم اگر شما این فایل هارو تو یکی از سرور های اپلود کنید که بشه با رپیدبازه قابلیت ادامه بش داد.. با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط shahaviz نمایش پست ها
          دوست عزیز ممنون از این همه سرعت پاسخگوی بالات....
          اما متاسفانه لینک شما قابلیت ادامه نداره.... با سرعت ماهم که دیگه خودت فکرش رو بکن
          ممنون میشم اگر شما این فایل هارو تو یکی از سرور های اپلود کنید که بشه با رپیدبازه قابلیت ادامه بش داد.. با تشکر
          شرمنده من فقط تو همین سایت میتونم آپلود کنم چون اینترنت من مانیتور میشه تو ارتباط با سایتهایی که برای آپلود از فلش استفاده میکنن مشکل پیش میاد و کرش میکنه رپیدشیر هم اینجوریه خیلی تلاش کردم ولی نشد انشا.. بچه ها زحمتشو میکشن. بقیه سایتهای شیر و به اشتراک گذاری هم که شمارو با مطالب فرهنگی آشنا میکنن !!! ( ف ی ل ت ... )
          ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 16-04-2011, 12:24 AM

نظر

از زحمتی که کشیدید ممنونم .برای تبریز نقشه ای هست؟

نظر

زحمت نقشه اهواز و همچنین راههای کشور رو هم اگه بکشید ممنون میشیم

نظر

بنده با 3gs تست کردم جواب داد.
                فقط یک سئوال چطور میشه نقشه شهرهای دیگه را اضافه کرد؟

نظر

لطفا یکی که اینترنت درست و حسابی داره و از آموزش پست اول هم چیزی متوجه شده(خدایش خیلی آموزش گنگ و بدیه) نقشه راهها و چند شهر بزرگ رو بزاره

نظر

نوشته اصلی توسط mehdisa نمایش پست ها
                    بنده با 3gs تست کردم جواب داد.
                    فقط یک سئوال چطور میشه نقشه شهرهای دیگه را اضافه کرد؟
                    نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                    از زحمتی که کشیدید ممنونم .برای تبریز نقشه ای هست؟
                    نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                    زحمت نقشه اهواز و همچنین راههای کشور رو هم اگه بکشید ممنون میشیم

عزیزانی که نقشه شهر های دیگه ایران عزیز رو میخوان توجه داشته باشین اگر شما 3gs . 3g . ipod3g ipad دارین میتونین نقشه های موجود در سایت رو که بیشتر شهر ها موجود هست، دانلود کنین و در پست 1 از قسمت 3 به بعد رو انجام بدین کاملا نقشه سازگار میشه با فریمورتون .
                    اگر تاپیک رو هم بخونین خیلی در رابطه با این روش تو پست های مختلف توضیح دادم.
                    در رابطه با کسایی که iphone4 , ipad 2 , ipod4g دارن باید حتما پست 1 رو از اول تا آخر اجرا کنن و نقشه جدیدی دانلود کنن امیدوارم مدیران و افراد با امکانات بالا این کارو برای همه انجام بدن و بزارن تو همین تاپیک. متاسفانه هم از نظر زمان و بویژه امکانات دوچار محدودیت های جدی هستم و ا زهمه عذر خواهی میکنم.
                    ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 20-04-2011, 12:42 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                      لطفا یکی که اینترنت درست و حسابی داره و از آموزش پست اول هم چیزی متوجه شده(خدایش خیلی آموزش گنگ و بدیه) نقشه راهها و چند شهر بزرگ رو بزاره
                      عزیزم آموزشی که در پست 1 گذاشتم به هیچ وجه گنگ نیست، بچه ها اگر یه آشنایی متعادلی از ویندوز و برنامه های سازگار باهاش داشته باشن کاملا متوجه آموزش میشن. ولی خوب کلا خود عملیاتش یک مقدار زیاده. در آموزش پست 1 نکته ایی وجود داره که هرکی بخونه و آشنایی که گفتم داشته باشه میفهمه و اون اینه که شما در 4.2.1 باید ورژن نقشه رو دستی تغییر بدین بخاطر تغییراتی که گوگل داده برای اپل . فرق 3g 3gs , ... با iphone4 .... اینه که محصولات جدید اپل از گرافیک 256*256 در برنامه هاشون استفاده میکنن ولی در قدیمیها از 128*128 استفاده مشیه به خاطر تغییرات سخت افزاری. پس به همین خاطر باید برای جدید ها نقشه با روش جدید دانلود کرد که تنها فرقش تو کانورت کردن در پایان عملیات دانلود مپ هست.
                      خیلی سادست شما به توضیحات زیاد نگاه نکنین بسیار سادست.
                      ویرایش توسط kavehnazanin : https://i-phone.ir/forums/member/14491-kavehnazanin در ساعت 20-04-2011, 12:41 AM

نظر

سلام
                        سایتی که آپلود کردید نقشرو تو یه ساعات زیادی داغونه و تو ساعات کمی خوب میده.من موفق به دانلود نشدم.هی قطعی میده.لطفا در صورت امکان روی مدیا فایر بزنید.مرسی.

نظر

نقشه iphone 4 زومش خیلییییییییی کمه!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط piggbagg نمایش پست ها
                            سلام
                            سایتی که آپلود کردید نقشرو تو یه ساعات زیادی داغونه و تو ساعات کمی خوب میده.من موفق به دانلود نشدم.هی قطعی میده.لطفا در صورت امکان روی مدیا فایر بزنید.مرسی.
                            من از شما عذر میخوام ولی تمام امکاناتم همین بود، مدیا فایر هم به لطف عزیزان در مخابرات به جمع سایت های مخالف با شئونات و نظام و ... پیوسته و هیتلر شده. توی رپیدشیر هم سعی کردم وسطش کرش میکرد جالا باز اگر شد تست میکنم آپلود میکنم واسه همه.

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                              نقشه iphone 4 زومش خیلییییییییی کمه!!!!!!
                              عزیزم اینو جواب دادم تو همین تاپیک که به خدا به پیر به پیغمبر تمام زوم رو انتخاب کردم واسه دانلود و حتی تو عملیاتش یه قسمت هم میس نداد ولی مشکل، کوچیک بودن فونت فارسی تو آفلاین مپ در 4.2.1 هنوز پابرجاست و راه حلی نیومده واسش. خلاصه چون فونت رو کوچیک و ریز واستون میاره فکر میکنید زومش خیلی کمه در حالی که اینطور نیست. از رو حجمشم میتونید بفهمید که آخرین زوم هست. البته میتونید این مشکل رو با کم و زیاد کردن زوم حل کنید جوری که کیفیت کم نشه، بالا پایین کنید درست میشه.

نظر

نوشته اصلی توسط kavehnazanin نمایش پست ها
                                وب با سلام به همه واسه اینکه من خیلی از این سایت و ترفند های دیگران استفاده کردم میخوام یه کمکی بکنم .
                                اول اینکه نقشه ها در offline maps ورژن 4.2.1 یدون این راه به هیچ وجه اجرا نمیشه پس تلاش بیخودی نکنین حتی با کانورتر هم که موجود هست گزینه 4.2.1 v11 رو انتخاب کنین نقشه اجرا نخواهد شد.
                                من نقشه تهران برای iphone 4 رو دانلود کردم و تو پست بعدی میزارم واسه همه و یه توضیح هم میدم که چگونه نقشه رو اجرا کردم.
                                1- اول شما به این برنامه ها احتیاج دارین
                                gmdl (global map downloader لینک ندارم ولی سرچ گوگل پیدا میکنین
                                SQlite Database Browser SQLite Database Browser | SQLite Database Browser | Download SQLite Database Browser software for free at SourceForge.net
                                sb setting cydia
                                gmdl hack fw4 version 10 http://iphoneofflinemap.googlecode.c...d15fcbe310858d
                                این فایل رو تو پست بعدی جای دیگه هم براتون آپلود میکنم GMDL ip4 v10 hack.rar
                                2- حالا شما باید تو این مسیر ها فایل hack v 10 رو که دانلود کردین به این مسیرها در برنامه gmdl انتقال بدین :
                                Copy "Global Map Download Tool.exe" into the /bin/debug folder of your GMDT install.
                                Copy "iPhoneF.cs" and "iPhoneF.Designer.cs" into the /bin folder of your GMDT install
                                بعد برنامه رو واز کنین و جایی رو که میخواهین انتخاب کنین بعد preview 1x رو بزنین که مطمئن بشین درست انتخاب کردین و از سمت چپ بالا download map رو بزنین بعد در صفحه بعد جاهایی که نیاز ندارین تیکش رو بردارین و مقدار زوم رو انتخاب کنین و اون گذینه بالا که یه جمله هست رو بزنین ! شروع به دانلود میشه در سمت راست بالا در پایان دانلود گذینه iphone رو بزنین بعد در صفحه بعدی از سمت راست گذینه fw v10 رو انتخاب کنین و شروع به کانورت میکنه اگر این کارهارو بکنین واسه کسایی که ورژن 4.1 هستن فایلی که بهتون در پایان کار میده راحت با offline maps سازگار ولی برای 4.2.1 ها باید مراحل زیر رو هم دنبال کنین (میدونم خیلی سخت و تجربه میخواد و من هم خیلی بد توضیح دادم ولی نوشته های من واسه آدمای حرفه ایی هست که نقشه دانلود کنن واسه بقیه آپلود کنن مطمئنم اونا متوجه شدن )
                                3- برای کسایی که در ورژن 4.2.1 هستن برید به این آدرس تو آیفونتون var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles/ و هرچی اونجا هست پاک کنین بعد یک بار به اینترنت با آیفون وصل بشین و برنامه map رو واز کنین و بعد از 1 دقیقه ببندین باز به همون آدرس var/mobile/Library/Caches/Maps/MapTiles/ برین و ایندفعه فایلی به این نام میبینین MapTiles.sqlitedb اون رو بریزین رو هاردتون بعد برنامه SQlite Database Browser رو واز کنین و اون فایلی رو که ریختین رو هارد لود کنین تو برنامه. در داخل برنامه SQlite Database Browser از بالا قسمت browse data رو انتخاب کنین و table رو بزنین بعد version رو انتخاب کنین حالا اعدادی رو که در قسمت 1 و 2 میبینین فقط یاداشت کنین مال من 11 . 95 بود و حرفی که در locale هست هم یاداشت کنین مال من en_US بود.
                                4- خوب دوباره این برنامه رو واز کنین SQlite Database Browser و این دفعه فایل اصلی نقشه ایی که دانلود کردین رو لود کنین برید به قسمت browsw data در table منوی version رو انتخاب کنین و از بالا که علامت ضربدر قرمز داره delete table
                                رو بزنین و بعد بقل او گذینه create table رو همچنین بزنین و این جوری که تو این متن انگلیسی هست نام گذاری کنین دیگه حال نداشتم ترجمه کنم بابا !!!
                                Now click the create table button, and set the table name to 'version'. Click Add button to add a field. Call it 'version' and hit the ... button to set the field type to 'int' - then create. Add another field called 'locale' and this time set the field type to 'text' - and create. Again hit create to create the new table.
                                حالا برگردید به browse data و 2 بار بر روی new record بزنین تا دو ردیف به وجود بیاد ( مثل فایل قبلی که لود کرده بودین) و حالا اون اعداد و حروفی که یاداشت کرده بودین رو اینجا دقیقن مثل همون وارد کنین بعد سیو کنین دیتا بیس رو . حالا فایل نقشه ایی که دانلود کردین کاملا سازگار با 4.2.1 میباشد لازم به ذکر است که گوگل این تغییر رو که بوجود آورده بود تو ورژن 4.2.1 ِ در 4.3.1 تغییر نکرده و کاملا با این روش میتونین رو 4.3.1 هم offline maps رو اجرا کنین البته من تست نکردم.
                                5- در آخر با همون روش قدیم بریزین نقشه جدیدو که در آخر سیو کردین تو var/mobile/Media/Maps و offline maps رو اجرا کنین و بعد از زدن کپی continue رو بزنین بعد خارج بشین از برنامه و با sb setting یه ریسپرینگ بکنین حتما این نیاز و در آخر برای من آرزوی موفقیت کنین !!!

نکته 1- برای کسایی که آیفون 4 نیستن در قسمت 2 لازم نیست اون فایل های hack v10 رو بریزین تو برنامه gmdl و بعد از دانلود همون وقتی که گزینه iphone رو انتخاب کردین در هنگام کانورت همون fw v5 رو از سمت راست انتخاب کنین بقیه مراحل یکی هست و کسایی که iphone 4 نیستن و ورژن اونا 4.1 هست در پایان مرحله 2 کارشون تموم نمیشه و باید تا پایان انجام بدن مراحل رو
                                نکته 2- اگر نقشه هایی دارین که دانلود کردین از قبل از این سایت میشه مراحل 3 به بعد رو انجام بدین ولی من روی iphone 4 تست کردم و نشد شاید رو 2g.3g.3gs بشه ولی خوندم رو آیپد هم نمیشه.
                                نکته 3- اینکه درست من خیلی بد توضیح دادم و خیلی سخت به نظرمیرسه این کارها و لی اول اینکه این کارها برای افراد حرفه ایی هست که مپ هارو دانلود کنن و برای بقیه آپلود کنن و دوم اینکه باور کنین برنامه Map تو اپل از همه برنامه ها سریع تر بهتر و سازگار تر است ،بقیه یا شارژ باطری زود کم میکنن یا کند هستن یا بی کیفیت پس باور کنین ارزششو داره
                                فقط تشکر یادتون نره !!!
                                سلام
                                مرسی از آموزشتون
                                من یه نقشه رو دانلود کردم، بعد که رو تب آیفون کلیک کردم و دکمه process رو زدم erorr زیر رو میده

System.IO.FileNotFoundException: Could not load file or assembly 'System.Data.SQLite, Version=1.0.65.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=db937bc2d44ff139' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

نظر

صبر کنید ..
                                X