اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آنتن دهی ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آنتن دهی ایفون

سلام به همه دوستان عزیز
    مدل کوشی من ایفون 3gs هستش 16 G قاب 32g براش انداختن و این کوشی بسیار بد انتن هستش اینو من تازه خریداری کردم ولی خیلی بد انتن میده نمیدونم مشکل سخت افزاری داره یا از چیشه، تو محیط بسته که به شدت اتن دهی پایین داره ولی بیرون خوب انتن میده واقیته اش چند جا هم نشون دادم هرکی یه چیزی میگه یکی میگه مشکل سخت افزاری داره یکی میگه اطلا ایفون کلا بد انتن هستش از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند خواهشمندم راهنمائی بفرمایند.
    ممنون

ورژن فریمورت چنده ؟ -------------

نظر

ایفون کلا از بقیه گوشیا خیلی کم انتنش ضعیف تر هست اما ورژن دستگاه
      فریور
      اگر انلاک فکتوری هست و مشکل انلاک نداری یک ریستور کن ببین بهتر میشه ؟

نظر

سلام

ایفون من انلاک و جیلبرک شده هستش و الن با ورژن 4.2 کار میکنه
        نمیشه ریستور کرد چون کلش بهم میریزه کیدونید که ....

نظر

مشکلی پیش نمیاره ری استور
          بهتون بگم که یخورده انتن ایفون ضعیفتر هستش !

نظر

دوستان منم همین مشکل رو دارم
            هر جایی که آنتن دهی کم باشه میزنه No Service
            من رو کلافه کرده
            فریمور 4.2.1
            05.15.04
            آنلاک فکتوری
            یعنی واقعا هیچ راهی نداره؟؟؟
            ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

خوب گفتم که انتن دهی ایفون یخورده ضعیف تر هست !

نظر

یه مشکل دیگه هم آیفون داره و اون هم این که بعضی وقت ها میره تا حالت خلصه. یهنی میزنه No Service و دیگه از این حالت در نمیاد. باید روشن خاموش بشه تا درست بشه

نظر

دوست عزیز این حالت خلصه که شما میگید تو گوشیهای دیگه هم دیده میشه من خودم یه k750 داشتم که بعضی مواقع ریستارت میخواست تا درست بشه این اصلا ایراد نیست به اینا میگن پیش آمد.

نظر

نوشته اصلی توسط asianati نمایش پست ها
                    یه مشکل دیگه هم آیفون داره و اون هم این که بعضی وقت ها میره تا حالت خلصه. یهنی میزنه No Service و دیگه از این حالت در نمیاد. باید روشن خاموش بشه تا درست بشه
                    منم سوني اريكسون p1i دارم بعضي مواقع اينطوري ميشه حتما بايد خاموش روشن كنم تا درست بشه

نظر

خب اونا سونیه
                      ولی این آیفونه و ازش زیاد توقع داریم
                      اینطور که معلومه باید تحمل کرد

نظر

سلام
                        دوستان مثل اینکه همه به همچین مشکلی برخورد کردندو من نمی دانم یعنی همه این مشکل رت دارند را علت خاصی دارد که قابل برطرف کردن استو دوستانی که استفاده می کنند و مشکلی هم ندارند لطفا پیغام بگذارند ببینیم اوضا واقعا از چه قراره باید بفروشیمش یا نه
                        با تشکر از همه دوستان عزیز

نظر

دوستان ان سی سیتنگ چه کارائی داره روی گوشی من نصب هست؟
                          دوتا سوال؟
                          1- گوشی لاک با آنلاک چه تفاوتی داره؟
                          2-من نرم افزار بلوتوث روی گوشی 3چی اس 32کیک نصب هست ولی بلد نیستم کارکنم شاید هم مشکل داشته باشه دوستان میتوانند راهنمائی کنند که چیکار باید بکنم؟
                          نرم افزار نصب شده وقتی روی ساعت کلید میکنم بلوتوث روشن میشه اسیمش هم airblue sharing هست داخل سیتینگ هم یه فلدر هست به نام airblue ویه پوشه هم هست به نام airblue sharing که تصویریه موشک کاغذی داره ...
                          باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط roughani2001 نمایش پست ها
                            دوستان ان سی سیتنگ چه کارائی داره روی گوشی من نصب هست؟
                            دوتا سوال؟
                            1- گوشی لاک با آنلاک چه تفاوتی داره؟
                            2-من نرم افزار بلوتوث روی گوشی 3چی اس 32کیک نصب هست ولی بلد نیستم کارکنم شاید هم مشکل داشته باشه دوستان میتوانند راهنمائی کنند که چیکار باید بکنم؟
                            نرم افزار نصب شده وقتی روی ساعت کلید میکنم بلوتوث روشن میشه اسیمش هم airblue sharing هست داخل سیتینگ هم یه فلدر هست به نام airblue ویه پوشه هم هست به نام airblue sharing که تصویریه موشک کاغذی داره ...
                            باتشکر
                            سلام وخسته نباشید
                            nc setting میتونید باهاش ( کنتراست و روشن و خاموش کردن wifi , تنظیم صدا و رسپرینگ و ریبوت و.....) تنظیم کنید
                            1- گوشی لاک فقط با اپراتورهایی که قرارداد داره کار میکته و در ایران کار نمیکنه ( بعضی مدلها رو میشه انلاک کرد ) و گوشی انلاک با تمام اپراتورها انتن داره و کار میکنه
                            2-شما روی فایل مورد نظر میزنی و گزینه bluetooth رو میزنی برای عکس توی photo که رفتی روی عکس مورد نظر میزنی اون پایین سمت چپ یه فلش هست اونو که زدی گزینه بلوتوث رو میزنی
                            اون که روی ساعت میزنی روشن میشه برای دریافت از بلوتوث دیگه
                            اگه چیزی از قلم افتاد دوستان لطف کنن یاداوری کنند
                            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

سلام
                              مرسی ولی باز خطا میده و..میشه بلوتوث نصب روی دستکاهه پولی باشه وبخاطرهمین چیزی دریافت وارسال نمیکنه؟!

نظر

صبر کنید ..
                              X