اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن 3Gs آنلاک فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اکتیو نشدن 3Gs آنلاک فکتوری

سلام دوستان؛
    من آیفون ۳جی اس رو به ۴.۳.۱ آپدیت کردم اما حالا سیم کارت رو نمیشناسه و این ارور رو میده،هم با همراه اول تست کردم و هم ایرانسل
    در ضمن گوشیم آنلاک فکتوری هست و چندروز پیش هم ریستور کردم و همچین مشکلی نداشتم...

منم دقیقا این مشکل دارم البته من نمیدونم گوشیم آنلاک یا نه

نظر

من هم گوشی یکی از فامیلهامو که تازه خریده بود از 4.2.1 بردم به 4.3.1 و همین خطا رو میده!
      روی 4.2.1 کار میکرد و آنتن داشت!!!!!

نظر

ظاهرا" گوشی شما انلاک فکتوری نیست..

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
          ظاهرا" گوشی شما انلاک فکتوری نیست..
          دوست عزیز از فریمور 3.1.3 تا 4.3.1 اکتیو شد؛ برای بار دوم که خواستم 4.3.1 رو ریستور کنم این مشکل پیش اومد

نظر

دوستان!
            کسی نظری نداره؟
            حداقل بشه به منوهاش دسترسی پیدا کرد؟

نظر

سلام دوستان!
              من یه راهی برای رهایی از این بلا پیدا کردم!
              طوری که من فهمیدم گوشی در اصل آنلاک بوده و الان لاک شده!
              برای رهایی از این ارور باید با رداسنو جیلبریک کنید، ولی دیگه آنتن از بین میره!!

نظر

نوشته اصلی توسط haeriardakani نمایش پست ها
                سلام دوستان؛
                من آیفون ۳جی اس رو به ۴.۳.۱ آپدیت کردم اما حالا سیم کارت رو نمیشناسه و این ارور رو میده،هم با همراه اول تست کردم و هم ایرانسل
                در ضمن گوشیم آنلاک فکتوری هست و چندروز پیش هم ریستور کردم و همچین مشکلی نداشتم...

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                منم دقیقا این مشکل دارم البته من نمیدونم گوشیم آنلاک یا نه
                نوشته اصلی توسط aryaamehr نمایش پست ها
                من هم گوشی یکی از فامیلهامو که تازه خریده بود از 4.2.1 بردم به 4.3.1 و همین خطا رو میده!
                روی 4.2.1 کار میکرد و آنتن داشت!!!!!
                این ارر فقط موقعی میاد که گوشی لاک باشه دوستان !
                تنها راه دسترسی به صفحه اصلی هم جیلبریک هستش !

نظر

سلام.......اصلا جای نگرانی نیست............ یه بار دیگه به 4.3.1 restore کن....من هم ایفون 4 دوستم هم3gs خودم بار اول به 4.3.1 restore کردم اکتیو نشد...... Iphone3gs unlock factory
                  ویرایش توسط soroushereza : https://i-phone.ir/forums/member/7807-soroushereza در ساعت 09-04-2011, 09:41 PM

نظر

سلام باید با وی....پی....چیز امتحان کنید اگر نتیجه نداشت با سیم کارت اکتیو که تمام اپراتورهارو داره امتحان کنید

نظر

گوشیتون لاکه دوست عزیز

نظر

من گوشی خودمو تازه عوض کردم گوشی قبلیم آنلاک بود و این مشکلارو نداشت اما این گوشیرو که خریدم وقتی ریست میکردی بجای عکس سیب عکس آناناس میومد فریم ور روشم 4.0.1 بود و آنتنم داشت به اسم آنلاک فکتوری بهم دادن اومدم ریستور کنم این مشکل پیش اومد با redsnow جیل میکنم از حالت ریکاوری در میاد اما آنتن نمیاد بیس باند گوشیمم شده 05.16.02 چیکار کنم بیس باند ارتقا بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد؟ بعد که فریم ور جدید اومد میتونم ریستور کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Haeriardakani نمایش پست ها
                          دوست عزیز از فریمور 3.1.3 تا 4.3.1 اکتیو شد؛ برای بار دوم که خواستم 4.3.1 رو ریستور کنم این مشکل پیش اومد
                          نمیدونم اطلاعات شما در چه سطحی هست، قبلا" چطوری اکتیو میکردی؟ با itunes یا UltraSn0w ??
                          اگر قبلا" با original firmware ریستور کردی و بعد با itunes اکتیو کردی گوشیت انلاک فکتوری هست
                          ولی با توجه به اون عکسی که فرستادی قطعا" گوشیت لاک هست..

نظر

نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                            من گوشی خودمو تازه عوض کردم گوشی قبلیم آنلاک بود و این مشکلارو نداشت اما این گوشیرو که خریدم وقتی ریست میکردی بجای عکس سیب عکس آناناس میومد فریم ور روشم 4.0.1 بود و آنتنم داشت به اسم آنلاک فکتوری بهم دادن اومدم ریستور کنم این مشکل پیش اومد با redsnow جیل میکنم از حالت ریکاوری در میاد اما آنتن نمیاد بیس باند گوشیمم شده 05.16.02 چیکار کنم بیس باند ارتقا بدم ؟ مشکلی پیش نمیاد؟ بعد که فریم ور جدید اومد میتونم ریستور کنم ؟
                            اون اناناس واسه redsnow بوده !!!
                            گوشیتون لاکه اگه انتن نداشتید !!
                            الان رو چه فریموری هستید و انتن دارید یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
                              نمیدونم اطلاعات شما در چه سطحی هست، قبلا" چطوری اکتیو میکردی؟ با itunes یا UltraSn0w ??
                              اگر قبلا" با original firmware ریستور کردی و بعد با itunes اکتیو کردی گوشیت انلاک فکتوری هست
                              ولی با توجه به اون عکسی که فرستادی قطعا" گوشیت لاک هست..
                              دوست عزیز؛ عرض کردم خدمت علماء و فضلاء !
                              گوشی بنده آنلاک فاکتوری و مال سنگاپور هست
                              تابحالم راحت با ایتونز اکتیو میشده ولی الان این مشکل براش پیش اومده

نظر

صبر کنید ..
                              X