اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اکتیو نشدن 3Gs آنلاک فکتوری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا یکی به مشکل ما رسیدگی کنه!! من میخواستم یه تاپیک جدید بزنم اینجا رو که دیدم گفتم سوالمو اینجا مطرح کنم
    کامل توضیح دادم این پایین:
    من یه 3gs دارم که اول که خریدمش ورژنش 3.1.2 بود حدود 8 ماه پیش و بعد از خریدش همون موقع اونو به 4.0.1 تبدیل کردم، بدون هیچ دردسر و با توجه به اینکه گوشیم آنلاک فکتوری بود منو بعد از آپدیت قفل نشد.
    همین چند وقت پیش گوشیم هنگ کرد و یه دفعه برنامه هاش به هم ریخت و من تصمیم گرفتم آپدیتش کنم. فرم ور 4.3.1 رو گرفتم و اومدم به اون تبدیل کنم که به مشکل برخوردم، عده ای گفتم مشکل از فرم ور هست واسه همین 4.3.2 رو دانلود کردم بازم موقع ریستور وسطش گیر میکرد، حدس زدم شاید مشکل از نت باشه واسه همین نت رو عوض کردم (البته در تمام مراحل از وی پی ان استفاده میکردم) خلاصه با عوض کردن نت مشکل حل شد و ریستور شد. اما گوشی فقط رو حالت emergancy call بود، در صورتی که من گوشی رو آنلاک فکتوری گرفته بودم و توی همین سایت پارت نامبر رو چک کردم که نشون میداد گوشیم آنلاکه. خلاصه گوشی رو جیلبرک کردم و بعد از اتمام کار دیدم که آنتن ندارم (فقط یه خط داشت که جلوش لوگوی آنتنم نبود و بعدش no service اومد( حالا مشکل من همینه، کسی میدونه چیکار باید بکنم که آنتنم بیاد؟؟

با توجه به پست های این تاپیک فکر میکنم گوشی من هم جزو آنلاک فکتوری های تقلبی باشه، حالا راه حل مشکل ما چیه؟
    دوستان منم همچین مشکلی رو دارم، هیچکس نیست کمکی بکنه ؟؟؟

نظر

من مشکلم رو تونستم حل کنم، البته با کمک یک دوست عزیز
      اگه گوشی آنلاک فکتوری هست بهد از ریستور به 4.3.2 جیلبرکش نکنید و گوشی رو همونجور که منوش قفله وصل کنید به آیتونز، البته باید به اینترنت وصل باشین و چیز پی ان هم داشته باشین. دیگه آیتونز خودش گوشی رو active میکنه و هم آنتن میاد و هم منو ها. بعدش میتونید جیلبرک کنید.
      اگه گوشی active نشد گوشیتون لاک هست

نظر

من مشکلم رو تونستم حل کنم، البته با کمک یک دوست عزیز
        اگه گوشی آنلاک فکتوری هست بهد از ریستور به 4.3.2 جیلبرکش نکنید و گوشی رو همونجور که منوش قفله وصل کنید به آیتونز، البته باید به اینترنت وصل باشین و چیز پی ان هم داشته باشین. دیگه آیتونز خودش گوشی رو active میکنه و هم آنتن میاد و هم منو ها. بعدش میتونید جیلبرک کنید.
        اگه گوشی active نشد گوشیتون لاک هست
        پارت نامبر گوشی من آنلاک فکتوری هست ولی باز هم همین مشکل رو دارم؛ هم 4.3.1 و هم 4.3.2

نظر

دوستان عزیز من هم به همین مشکل برخوردم البته با 4.3.3
          پارتم آنلاک بود و قبلا هم با آیتونز آنلاک کردم اما الان میگه سیم درست بزار

نظر

نظر

نوشته اصلی توسط hichk4s نمایش پست ها
              منم همچنان این مشکل رو دارم

نظر

sghl

سلام دوستان
                آخه توی این انجمن با این همه اساتید ریز و درشت و هرکدوم به اندازه بی اندازه ها مدعی ! (میبخشید رک حرف زدم)؛ هیچکس نیست ما چند نفر رو در مورد مشکلمون راهنمایی کنه ؟

نظر

شما باید گوشی رو ریستور کنید بعد از اتمام کار وی پی ان رو روشن کنید به ایتونز وصل کنید این کار خودم همیشه میکنم جواب میده

نظر

نوشته اصلی توسط devie نمایش پست ها
                    شما باید گوشی رو ریستور کنید بعد از اتمام کار وی پی ان رو روشن کنید به ایتونز وصل کنید این کار خودم همیشه میکنم جواب میده
                    دوست عزیز تا این حد اطلاعات دارم !
                    منم همیشه این راه جواب میداده ولی الان جواب نمیده !
                    میگه سیم کارت شما معتبر نیست !
                    هم همراه اول هم ایرانسل

نظر

دوستان خواهشا یکی به مشکل ما رسیدگی کنه!! من میخواستم یه تاپیک جدید بزنم اینجا رو که دیدم گفتم سوالمو اینجا مطرح کنم
                      کامل توضیح دادم این پایین:
                      من یه 3gs دارم که اول که خریدمش ورژنش 3.1.2 بود حدود 8 ماه پیش و بعد از خریدش همون موقع اونو به 4.0.1 تبدیل کردم، بدون هیچ دردسر و با توجه به اینکه گوشیم آنلاک فکتوری بود منو بعد از آپدیت قفل نشد.
                      همین چند وقت پیش گوشیم هنگ کرد و یه دفعه برنامه هاش به هم ریخت و من تصمیم گرفتم آپدیتش کنم. فرم ور 4.3.1 رو گرفتم و اومدم به اون تبدیل کنم که به مشکل برخوردم، عده ای گفتم مشکل از فرم ور هست واسه همین 4.3.2 رو دانلود کردم بازم موقع ریستور وسطش گیر میکرد، حدس زدم شاید مشکل از نت باشه واسه همین نت رو عوض کردم (البته در تمام مراحل از وی پی ان استفاده میکردم) خلاصه با عوض کردن نت مشکل حل شد و ریستور شد. اما گوشی فقط رو حالت emergancy call بود، در صورتی که من گوشی رو آنلاک فکتوری گرفته بودم و توی همین سایت پارت نامبر رو چک کردم که نشون میداد گوشیم آنلاکه. خلاصه گوشی رو جیلبرک کردم و بعد از اتمام کار دیدم که آنتن ندارم (فقط یه خط داشت که جلوش لوگوی آنتنم نبود و بعدش no service اومد( حالا مشکل من همینه، کسی میدونه چیکار باید بکنم که آنتنم بیاد؟؟

با توجه به پست های این تاپیک فکر میکنم گوشی من هم جزو آنلاک فکتوری های تقلبی باشه، حالا راه حل مشکل ما چیه؟
                      دوست عزیز اگر با پیغامی که دوستمون در آیتونز دادن که سیم کارت شما ساپورت نمی شود به احتمال زیاد بید لاک باشید
                      ورژن قبلی شما یعنی ۴.۰.۱ هم براحتی قابل آنلاک شدن بود

نوشته اصلی توسط haeriardakani نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      آخه توی این انجمن با این همه اساتید ریز و درشت و هرکدوم به اندازه بی اندازه ها مدعی ! (میبخشید رک حرف زدم)؛ هیچکس نیست ما چند نفر رو در مورد مشکلمون راهنمایی کنه ؟
                      دوست عزیز اینجا این همه از کاربرا دارن شما رو راهنمایی می کنن و در کنار این اینجا کسی مدعی نیست
                      با اینکه چند بار گفتید باید بگم این پیغامی که به شما داده دقیقا برای گوشی های لاک هست
                      حالا این سوال پیش میاد , در ورژن های قبل خودتون بودید که ریستور می کردید؟ با فرم ور اورجینال یا کاستوم؟
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

قبلا آپدیت کردید گوشی رو؟
                        ممکنه اصلا گوشی شما لاک باشه که در این صورت بعد از جیلبریک باید از cydia برنامه ultrasn0w رو نصب کنید که در حال حاضر baseband های زیر رو آنلاک می کنه:
                        کد PHP:
                        iPhone 4 baseband 01.59.00 and iPhone 3G/3GS basebands 04.26.0805.11.0705.12.0105.13.04 and 06.15.00

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                          قبلا آپدیت کردید گوشی رو؟
                          ممکنه اصلا گوشی شما لاک باشه که در این صورت بعد از جیلبریک باید از cydia برنامه ultrasn0w رو نصب کنید که در حال حاضر baseband های زیر رو آنلاک می کنه:
                          کد PHP:
                          iphone 4 baseband 01.59.00 and iphone 3g/3gs basebands 04.26.0805.11.0705.12.0105.13.04 and 06.15.00
                          پارت نامبر گوشی من آنلاک فکتوریه سنگاپور هست و تا قبل از 4.3.1 و 4.3.2 مشکلی نداشتم و راحت اکتیو میشد
                          دفعه اول 4.3.1 هم راحت اکتیو شد ولی برا دفه دوم که خواستم ریستور کنم چون تو فسمت کانتکت هام مشکل داشت این بلا سرم اومد

نظر

اگر فایل host رو دستکاری کردید به حالت اول برش گردونید.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                              اگر فایل host رو دستکاری کردید به حالت اول برش گردونید.
                              روی 5 تا سیستم دیگه هم امتحان کردم
                              هم مک هم ویندوز !!!

نظر

اینطور که پیغام میده گوشی شما لاک هست
                                پس عزیز شما اگه می خواهید آنتن داشته باشید ( آیفون 3gs ) باید بیس را به 06.15.00 آپگرید کنید و آنلاک کنید.
                                ویرایش توسط iHamid : https://i-phone.ir/forums/member/9597-ihamid در ساعت 06-05-2011, 02:59 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X