اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ untether برای آیپاد 3G/4G با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آرین روی آیپاد 3g تست کرده
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
      کسی تست کرده؟
      من تست كردم اوايل جيلبريك گير ميكنه با اسنو بريز جيلبريك كنيد به صورت پيشفرض multitouch gester va buttry perecentage فعال هستن و عاليه

نظر

بالاخره من نفهمیدم...آیپاد 4 کار میکنه یا نه؟...چند نفر میگفتن نمیشه....این که خیلی بده

نظر

نوشته اصلی توسط iMosi نمایش پست ها
          بالاخره من نفهمیدم...آیپاد 4 کار میکنه یا نه؟...چند نفر میگفتن نمیشه....این که خیلی بده
          برادرم کار میکنه
          من همین الان jailbreak کردم.برو با خیال راحت jailbreak کن

نظر

نوشته اصلی توسط imosi نمایش پست ها
            مشیه
            برو حالشو ببر

نظر

اقا این برنامه ipsw چیه میشه اموزش کامل جلیبرک کردن با همین ورزن بزارید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahan.tajrishi نمایش پست ها
                اقا این برنامه ipsw چیه میشه اموزش کامل جلیبرک کردن با همین ورزن بزارید؟
                ipsw پسوند فرم وره
                پست یکو نگاه کن کامله

نظر

اهان فهمیدم.....دم همتون گرم بچه ها

نظر

دوستانی که امتحان کردن لطفا" نظر بدن،
                    بعد از جیلبریک کردن مصرف باطری تغییر نمیکنه؟ کلا" با مشکلی مواجه نشدید؟
                    پیشنهاد میکنید به 4.3.1 آپ کنم و با این روش جیلبریک کنم؟

نظر

مصرف بطری که تو 4.3.1 ماله من خیلی خوبه من روی 4.3 بودم با ultrasnow جیل کردم مصرف باطری بالا بود تا 4.3.1 اومد رفتم به 4.3.1 و با ultrasnow جیل کردم البته تتر ولی مصرف باطری خیلی بهتر شده الان وقت ندارم فردا اومدم با این روش جدید انتتر میکنم

نظر

یه سوال من کلا گوشیم رفته تو "بلک مد" با sn0wbreeze-v2.3b4 کلین کردم که ورژن پایینتر بریزم الان دیدم که برای ورژن 4.3.1 هم اومده حالا سوال اینه من چجوری از بک مد بیارمش بیرون و بعد جیلبریکش کنم!؟
                        دستگاه: آیپاد 4
                        سیستم آمل قبلیش 4.1 بود که به 4.3.1 آپگرید کردم که بلا استفاده موند دیگه نمیشد نرم افزار روش بریزم..
                        من با خود آیتون از سایتش مستقیمآ ریستور کنم درست میشه؟!
                        خداییش سرویس شدم اینقد ipsw های 600 مگی دانلود کردم جواب نگرفتم
                        ویرایش توسط hv1j : https://i-phone.ir/forums/member/50680-hv1j در ساعت 04-04-2011, 11:18 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hv1j نمایش پست ها
                          یه سوال من کلا گوشیم رفته تو "بلک مد" با sn0wbreeze-v2.3b4 کلین کردم که ورژن پایینتر بریزم الان دیدم که برای ورژن 4.3.1 هم اومده حالا سوال اینه من چجوری از بک مد بیارمش بیرون و بعد جیلبریکش کنم!؟
                          دستگاه: آیپاد 4
                          سیستم آمل قبلیش 4.1 بود که به 4.3.1 آپگرید کردم که بلا استفاده موند دیگه نمیشد نرم افزار روش بریزم..
                          من با خود آیتون از سایتش مستقیمآ ریستور کنم درست میشه؟!
                          خداییش سرویس شدم اینقد ipsw های 600 مگی دانلود کردم جواب نگرفتم
                          دوست عزیز شما فایل ipsw فریمور 4.3.1 بگیر بعد به صورت افلاین رستور کن بعدشم با رید اسنو جیلبریک کن من همین الان رفتم به ایم فریمور و جیلبریک کردم بدون مشکل
                          بازم سوالی بود در خدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط samboli نمایش پست ها
                            مصرف بطری که تو 4.3.1 ماله من خیلی خوبه من روی 4.3 بودم با ultrasnow جیل کردم مصرف باطری بالا بود تا 4.3.1 اومد رفتم به 4.3.1 و با ultrasnow جیل کردم البته تتر ولی مصرف باطری خیلی بهتر شده الان وقت ندارم فردا اومدم با این روش جدید انتتر میکنم
                            دوست عزیز ultrasnow برای انلاک کردن سم کارته نه جیلبریک

نظر

نوشته اصلی توسط mammad_st نمایش پست ها
                              دوستانی که امتحان کردن لطفا" نظر بدن،
                              بعد از جیلبریک کردن مصرف باطری تغییر نمیکنه؟ کلا" با مشکلی مواجه نشدید؟
                              پیشنهاد میکنید به 4.3.1 آپ کنم و با این روش جیلبریک کنم؟
                              من 4.2.1 بودم الان رفتم 4.3.1 و بدون مشکل جیلبریک کردم اما باطری تست نکردم اما فریمور 4.3.1 یه خوبیش همین افزایش عمر باطری بود که خود اپل گفته

نظر

ممنون میشه بفرمایید که من 4.3.1 اصلی رو از کجا بیارم که وقتی میخام ریاستور کنم اررور نده؟
                                چون از دو لینک مختلف دانلود کردم ولی موقع ریاستور ایتون اررور میداد..

نظر

صبر کنید ..
                                X