اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ untether برای آیپاد 3G/4G با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من فایل ipod4,1_4.3.1_8G4_Restore.ipsw رو دانلود کردم.آیپاد دوربین دار 32 گیگ هم هست.درسته دیگه.همین فایله یا نه؟چون میگه کامپتیبل نیست.سیستمی که آیپادم با آیتیونزش سینک شده ایکس پی هست.
    میتونم روی یک سیستم دیگه که ویندوز 7 هست و یک آیتیونز دیگه روشه فریم ورشو نصب کنم؟

نظر

سلام من ايپاد تاچ 3g دارام اما جيلبرك نميشه ٤.٣.١ من تا اخر كار مروم وقتى دستگاه به dfu مي برام شروع مكنه نسب كردن تا ramdick مرسه كه ديگه همونجا ميمونه

نظر

منم 5-4 روز پیش بدون هیچ مشکلی جیلبریک کردم من کلا چون دستگاه نو هست 2 بار جیلبریک کردم یه بار 4.2.1 و یه بار 4.3.1 و هر دوش هم بدون مشکل بود من ویندوز 7 64-bit دارم و کلیک راست کردم و توی properties رداسنو (برنامه اش) رفتم و توی بخش compatibility و run this program in compatibility mode for رو تیک دار کردم زیرش هم (Windows XP (Service Pack 3 رو انتخاب کردم و بدون مشکل جیلبریک کردم اگه کسی مشکلی داشت (توی جیلبریک) این کارو بکنه شاید درست بشه
        ویرایش توسط p.taheri : https://i-phone.ir/forums/member/39958-p-taheri در ساعت 13-04-2011, 05:44 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
          من فایل ipod4,1_4.3.1_8G4_Restore.ipsw رو دانلود کردم.آیپاد دوربین دار 32 گیگ هم هست.درسته دیگه.همین فایله یا نه؟چون میگه کامپتیبل نیست.سیستمی که آیپادم با آیتیونزش سینک شده ایکس پی هست.
          میتونم روی یک سیستم دیگه که ویندوز 7 هست و یک آیتیونز دیگه روشه فریم ورشو نصب کنم؟
          -ورژنی که دانلود کردین باید با iPOd یکی باشه اینی که دانلود کردین مربوط به iPod 4G می شه ربطی به حافظه دستگاه نیست
          - بله در pC دیگه هم می تونین رستور کنید
          نوشته اصلی توسط armen21 نمایش پست ها
          سلام من ايپاد تاچ 3g دارام اما جيلبرك نميشه ٤.٣.١ من تا اخر كار مروم وقتى دستگاه به dfu مي برام شروع مكنه نسب كردن تا ramdick مرسه كه ديگه همونجا ميمونه
          از نسخه آخر Redsnow یعنی RC12 استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط armen21 نمایش پست ها
            شما ویندوز 7 باید باشی کاری که دوسامون گفت انجام بده

منم 5-4 روز پیش بدون هیچ مشکلی جیلبریک کردم من کلا چون دستگاه نو هست 2 بار جیلبریک کردم یه بار 4.2.1 و یه بار 4.3.1 و هر دوش هم بدون مشکل بود من ویندوز 7 64-bit دارم و کلیک راست کردم و توی properties رداسنو (برنامه اش) رفتم و توی بخش compatibility و run this program in compatibility mode for رو تیک دار کردم زیرش هم (Windows XP (Service Pack 3 رو انتخاب کردم و بدون مشکل جیلبریک کردم اگه کسی مشکلی داشت (توی جیلبریک) این کارو بکنه شاید درست بشه

نظر

نوشته اصلی توسط i-mehrad نمایش پست ها
              از نسخه آخر redsnow یعنی rc12 استفاده کنید
              آقا لینک برنامه رو داری؟

دوستان من رو xp service pack 3 این برنامه رد اسنو باز نمیشه و ارور 16 بیتی میده و میگه ببندش.تو این مسیر هم که رو فایل exe رداسنو کلیک راست میکنی و بعد prorerties>compatibilities>compatibility mode>windows xp service pack 3 میرم ولی windows xp service pack 3 نداره.
              4 تا گزینه داره:
              windows 95
              windows98/me
              windows nt 4.0(service pack 5
              windows 2000
              رو هر کدوم هم که میگذارم بازم برنامه رد اسنو باز نمیشه.
              با کامپیوتر دیگه هم بخوام انجام بدم فایل فریم ور 4.3.1 رو میخواد که تو تجربه ای که این بار بدست آوردم تو جایجایی این نوع فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه system summary document اون کپی نمیشه(ویندوز xp این هشدار رو داد) و اگر جابجا کنی همون پیغام رو که این فایل با دستگاه شما سازگار نیست رو میده.چیکار کنم؟
              ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 14-04-2011, 07:48 PM

نظر

سلام دوستان
                من ipod touch 3g رو به ۴.۳.۱ بردم و جیل کردم. همه چی خوبه ولی وقتی می خوام از تو itunes خود دستگاه برم، ارور میده و میگه : cannot connect to itunes store , connection reset by peer . حالا نمیدونم چی کار کنم؟
                چون قبلا داخلش میرفت، فقط نمیشد دانلود کرد ازش، ولی الان داخلشم نمیره.
                ممکنه از تغییرات توی ۴.۳.۱ باشه؟
                چه جوری میشه حلش کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
                  آقا لینک برنامه رو داری؟

دوستان من رو xp service pack 3 این برنامه رد اسنو باز نمیشه و ارور 16 بیتی میده و میگه ببندش.تو این مسیر هم که رو فایل exe رداسنو کلیک راست میکنی و بعد prorerties>compatibilities>compatibility mode>windows xp service pack 3 میرم ولی windows xp service pack 3 نداره.
                  4 تا گزینه داره:
                  windows 95
                  windows98/me
                  windows nt 4.0(service pack 5
                  windows 2000
                  رو هر کدوم هم که میگذارم بازم برنامه رد اسنو باز نمیشه.
                  با کامپیوتر دیگه هم بخوام انجام بدم فایل فریم ور 4.3.1 رو میخواد که تو تجربه ای که این بار بدست آوردم تو جایجایی این نوع فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه system summary document اون کپی نمیشه(ویندوز xp این هشدار رو داد) و اگر جابجا کنی همون پیغام رو که این فایل با دستگاه شما سازگار نیست رو میده.چیکار کنم؟
                  رو یه سیستم دیگه تست کنید .
                  فریمور هم فقط یه یک فایل ipsw هست و کپی کردن اون رو یه سیستم مشکلی نداره

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                    رو یه سیستم دیگه تست کنید .
                    فریمور هم فقط یه یک فایل ipsw هست و کپی کردن اون رو یه سیستم مشکلی نداره
                    ممنون.با همون لپ تاپم که ویندوز 7 داشت دوباره فریم ور رو دانلود کردم و با همون لپ تاپ هم فریم ورش رو عوض کردم و ایرادی نگرفت ولی برخلاف نظر شما من این رو به عینه تجربه کردم و دیدم که وقتی فزیم ور دانلودی رو لپ تاپ رو از لپ تاپم که ویندوز 7 داره ریختم رو فلش و ریختم رو دسکتاپ خونه که ایکس پی داره،دیگه فریم ور رو قبول نکرد و گفت با آیپاد سازگار نیست.وقتی هم که دوباره خواستم از دسکتاپ خونه بریزمش رو فلش و برش گردونم رو لپ تاپم اونوقت پیغام داد که system document summary فایل موقع انتقال کپی نمیشه و از دست میره،آیا میخواهید ادامه دهید؟که من ادامه دادم و فایل رو ریختم رو فلش و ریختم رو لپ تاپم ولی با لپ تاپ هم نتونستم آیپاد رو آپگرید کنم و باز همون سازگار نبودن رو پیغام داد.
                    نمیدونم شاید مشکل از یکی از کامپیوترهای من بوده و برای بقیه این مشکل پیش نیاد.

نظر

سلام
                      من آیپادم و دانگرید کردم به 4.3.1 همه چی درسته ولی برنامه روش نصب نمیشه
                      مشکل از چیه؟

نظر

سلام
                        مشکل از چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad_gunal نمایش پست ها
                          سلام
                          مشکل از چیه؟
                          app syne رو نصب کردید؟
                          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام برای من وقتی میخاد ری ستور کنه می زنه the ipod could not be restored because this divice eligible for...

نظر

آقا حل شد
                              اینم یاد گرفتم
                              ممنون
                              واقعا از مطالب خوب و پر اهمیت سایت و مدیران تشکر میکنم

نظر

کسی نیست من رو راهنمایی کنخ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X