اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چه اروری میده؟

نظر

با تشکر از شما
      دوباره انجام دادم درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
        اون پیغام برای این میاد که فریموری که انتخاب کردید برای دستگاهی که وصل کردید نیستش
        من فایل ipod4,1_4.3.1_8G4_Restore.ipsw رو دانلود کردم.آیپاد دوربین دار 32 گیگ هم هست.درسته دیگه.همین فایله یا نه؟چون میگه کامپتیبل نیست.
        حالا جدا از این چرا اون مسیر properties>compatibilities وجود نداره؟
        ویرایش توسط kourosh1348 : https://i-phone.ir/forums/member/25095-kourosh1348 در ساعت 13-04-2011, 12:39 AM

نظر

نوشته اصلی توسط kourosh1348 نمایش پست ها
          من فایل ipod4,1_4.3.1_8g4_rRestore.ipsw رو دانلود کردم.آیپاد دوربین دار 32 گیگ هم هست.درسته دیگه.همین فایله یا نه؟چون میگه کامپتیبل نیست.
          حالا جدا از این چرا اون مسیر properties>compatibilities وجود نداره؟
          اول که اینجا ایپد هست دوم :propertie یک Option برای .exe هاهست فای فریمور که propertie نداره

نظر

نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
            اول که اینجا ایپد هست دوم :propertie یک Option برای .exe هاهست فای فریمور که propertie نداره
            مگه عملیات برای هر سه دستگاه آیفون و آیپد و آیپاد یکی نیست؟چون تو این تاپیک دیدم 2-3 تا پست برای آیپاد هم زده بودند.
            در ضمن دوستان گفتند روی فایل فریمور رایت کلیک کن و برو تو مسیر مورد نظر.پس اون دوستان چی میگند اگر این مسیر فقط برای فایلهای exe هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط I-SH نمایش پست ها
              دوست عزیز شما به مسیر زیر برو مشکلت حل میشه
              properties=>compatibility=>compatibility mode=>win xp service pack 3
              موفق باشی
              آقا من رو xp service pack 3 این برنامه رد اسنو باز نمیشه و ارور 16 بیتی میده و میگه ببندش.تو این مسیر هم که رو فایل exe رداسنو کلیک راست میکنی میرم ولی windows xp service pack 3 نداره.
              4 تا گزینه داره:
              windows 95
              windows98/me
              windows nt 4.0(service pack 5
              windows 2000
              رو هر کدوم هم که میگذارم بازم برنامه رد اسنو باز نمیشه.
              با کامپیوتر دیگه هم بخوام انجام بدم فایل فریم ور 4.3.1 رو میخواد که تو تجربه ای که این بار بدست آوردم تو جایجایی این نوع فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه system summary document اون کپی نمیشه(ویندوز xp این هشدار رو داد) و اگر جابجا کنی همون پیغام رو که این فایل با دستگاه شما سازگار نیست رو میده.چیکار کنم؟

نظر

آقا من رو xp service pack 3 این برنامه رد اسنو باز نمیشه و ارور 16 بیتی میده و میگه ببندش.تو این مسیر هم که رو فایل exe رداسنو کلیک راست میکنی میرم ولی windows xp service pack 3 نداره.
                4 تا گزینه داره:
                windows 95
                windows98/me
                windows nt 4.0(service pack 5
                windows 2000
                رو هر کدوم هم که میگذارم بازم برنامه رد اسنو باز نمیشه.
                با کامپیوتر دیگه هم بخوام انجام بدم فایل فریم ور 4.3.1 رو میخواد که تو تجربه ای که این بار بدست آوردم تو جایجایی این نوع فایل از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه system summary document اون کپی نمیشه(ویندوز xp این هشدار رو داد) و اگر جابجا کنی همون پیغام رو که این فایل با دستگاه شما سازگار نیست رو میده.چیکار کنم؟
                دوست عزیز مشکلت خیلی کم یابه اما نگران نباش حلش میکنیم
                خوب از اولین شروع میکنیم : اکانت شما ادمین هست ؟ ( منظورم تو ویندوز )

نظر

با سلام خدمت استید محترم.
                  من یه آیپد 3g دارم و فریمورش 3.2.2 هست میخوام ریستور و جیلبریک کنم اما میخوام بدونم بعد از جیل
                  از کجا میتونم نرمافزارهای کرک شده رو دانلود کنم.
                  ببخشید اگه سوالم یکم ناشیانست تازه وارد خانواده اپل شدم! :-)

نظر

نوشته اصلی توسط behnam_k نمایش پست ها
                    با سلام خدمت استید محترم.
                    من یه آیپد 3g دارم و فریمورش 3.2.2 هست میخوام ریستور و جیلبریک کنم اما میخوام بدونم بعد از جیل
                    از کجا میتونم نرمافزارهای کرک شده رو دانلود کنم.
                    ببخشید اگه سوالم یکم ناشیانست تازه وارد خانواده اپل شدم! :-)
                    سلام شما بعد از جیلبریک برای دانلود برنامه راه های زیادی دارید نمونه اش اینجاس : نرم افزارهای iPad - انجمن تخصصی آیفون و یا میتونید به سایت http://appcrack.net مراجعه کنید و خیلی از سایت های دیگه که با سرچ کردن توو نت میتونید پیدا کنید
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

شما بعد از جیلبریک
                      appsync 4.0+ رو از سورس زیر نصب کنید
                      http://cydia.hackulo.us

نظر

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با Redsnow 0.9.6 RC12

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با Redsnow 0.9.6 RC12

https://sites.google.com/a/iphone-de...directs=0&d=1]

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                          شما بعد از جیلبریک
                          appsync 4.0+ رو از سورس زیر نصب کنید
                          http://cydia.hackulo.us
                          ممنون از راهنماییتون من جیل کردم و appsync رو با پی سی دانلود کردم اما هر چی گشتم تو سایت نحوه نصب فایل deb رو پیدا نکردم.
                          ممنون میشم راهنمایی کنین.

نظر

فایل deb رو به مسیر var/mobile انتقال بدید و با iflie به اون مسیر برید و روی فایل دب تب کنید و روی installer تب کنید نصب میشه

نظر

نوشته اصلی توسط turk نمایش پست ها
                              جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیپد ۱ با redsnow 0.9.6 rc12

https://sites.google.com/a/iphone-de...directs=0&d=1]
                              حالا ما که با ورژن 9 جیلبریک کردیم مشکلی پیش میاد یا با این ورژن 12 بهتره؟
                              اونوقت میشه دوباره با این ورژن 12 هم جیلبریک کنیم؟لازمه؟

نظر

حالا ما که با ورژن 9 جیلبریک کردیم مشکلی پیش میاد یا با این ورژن 12 بهتره؟
                                اونوقت میشه دوباره با این ورژن 12 هم جیلبریک کنیم؟لازمه؟
                                خوب هر چه ورژن بالاتر باگ ها کمتر
                                البته فرق ۹ و ۱۲ فعال شدن boot logo هستش
                                بله شما دوباره میتونید جیل کنید رو قبلی
                                فقط کافیه تیکه install cydia رو خالی بذارید و تیکه سوم که مربوط به بوت لوگو هست رو فعال کنید و بذارید جیل بکنه

نظر

صبر کنید ..
                                X