اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
    شما اگه الان ریستور کنی بیس باندت تبدیل به ۴.۱۰.۰۱ میشه
    ولی راجع به انلاک و این حرفا خبری نیست
    اگه نظر منو بخوای میگم سعی کن بیس باندت رو هنیشه پایین نگع داری
    چون اگه انلاک ورژن بالاترش بیاد راحت میتونی بری به اون ورژن اما اگه بیس باندت رو ببری بالا نمیتونی بر گردونیش پایین
    ممنون از راهنماييت
    چطوري جيلبرك كنم كه بيس باند همين پايين بمونه ؟
    تمام جيلبركها تذكر دادن كه گوشي لاك رو بيس باندشو مي برن بالا ، اگه تاپيكي رو لينكشو برام بزاريد كه اموزش جيلبرك بدون بالا بردن بيس باند رو داشته باشه ممنون ميشم

نظر

نوشته اصلی توسط mehrasa نمایش پست ها
      یکی از اساتید لطف کنه سورس برنامه های مورد نیاز برای نصب روی آیفون تازه جیل شده رو بزاره
      با تشکر
      برنامه که زیاده شما چی میخواین؟؟؟؟؟؟

نظر

من 4.3.21 رو دانلود کردم.ولی موقع ریستور آیتونز رو 99% و گوشی رو 60%(تقریبا)گیر می کنه چیکار کنم؟(ارور نمی ده)

نظر

سلام . مرسی از زحمتتون . آنلاک واسه ی آیفون 4 ultra snow کی منتشر می شه .
          من گوشیم آنلاک ios 4.1 . بیس باندم هم 02.10.04 . نه آپدیت کردم نه جیلبریک
          منتظر دستورات شما هستم

نظر

نوشته اصلی توسط arian.1757 نمایش پست ها
            من 4.3.21 رو دانلود کردم.ولی موقع ریستور آیتونز رو 99% و گوشی رو 60%(تقریبا)گیر می کنه چیکار کنم؟(ارور نمی ده)
            چیز پی ان وصله ؟ یخورده طول هم میشکه اون اخر کار ها! ولی نه زیاد!

نوشته اصلی توسط kamran_sr نمایش پست ها
            سلام . مرسی از زحمتتون . آنلاک واسه ی آیفون 4 ultra snow کی منتشر می شه .
            من گوشیم آنلاک ios 4.1 . بیس باندم هم 02.10.04 . نه آپدیت کردم نه جیلبریک
            منتظر دستورات شما هستم
            شما همینی که هستید باشید بهتره ! به ۴.۳.۱ نرید اصلا دوست عزیز!

نظر

سلام
              دوستان من در حال حاضر روی 4.1 هستم و مشکلی هم ندارم و سؤالی که برام پیش اومده این هست که این 4.3.1 نسبت به 4.1 واقعا ارزش ریستور داره یا نه؟
              در ضمن گوشی آیفون 4 آنلاک فکتوری هست.

نظر

دوست عزیز 4.3.1 خیلی بهتر از 4.1 هست چه از لحاظ باگ و چه از لحاظ امکانات مخصوصا برای ایفون 4 نسخه 4.3.1 خیلی بهنره

نظر

سلام دوستان من کاسترم 4.3.1 دانلود کردم وقتی باز میکنم چند تا فایل هست از کدوم باید استفاده شه

نظر

با سلام
                    دوستان برای من هم عالی جواب داد (iphone 4- 4.3.1- 4.10.1 ). با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها

شما همینی که هستید باشید بهتره ! به ۴.۳.۱ نرید اصلا دوست عزیز!
                      علی جان اشتباهی به جای لاک نوشتم آنلاک
                      در واقع الان گوشیم بدون استفادست

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464
                        هکرا گفتن این ورژن فقط رو 4.3.1 کار میکنه
                        اتفاقا من رو 4.3 با رد اسنو جیل برک کردم کار نکرد ولی رفتم تو رداسنو وبا تیک گزینه ی just boot tethered گوشیم و بوت کردم بعد هم با سایدیا کار کردم

نظر

نوشته اصلی توسط LinuxBox نمایش پست ها
                          سلام
                          دوستان من در حال حاضر روی 4.1 هستم و مشکلی هم ندارم و سؤالی که برام پیش اومده این هست که این 4.3.1 نسبت به 4.1 واقعا ارزش ریستور داره یا نه؟
                          در ضمن گوشی آیفون 4 آنلاک فکتوری هست.
                          دوست عزیز من 4.1 یک چیزه 4.3 یه چیزه من که با 4.3 بیشتر از 4.1 حال می کنم اکه آنلاک فکتوری هست توصیه میکنم ببر رو 4.3

نظر

بسیار عالی بود.. به راحتی نصب شد. از greenposion راحت تر هست. مستقیم سیدیا نصب میشه و از loader خبری نیست. فقط دوستان بگن جدیدترین و مفیدترین سورس های سیدیا رو کجا بیابیم؟اگه یه لیست بدن که دیگه شرمندمون می کنن...

نظر

دوستان من ریستورکردم به4.3.1حالا میخوام جیلبریک کنم کسی هست لینک دانلودشوبزاره ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط hadi younesi نمایش پست ها
                                دوستان من ریستورکردم به4.3.1حالا میخوام جیلبریک کنم کسی هست لینک دانلودشوبزاره ممنون.
                                دوست عزیز توی پست اول که لینک دانلود گذاشته شده.:d

نظر

صبر کنید ..
                                X