اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ben نمایش پست ها
    سلام

دوستان با این پیغام unble recognaiz چکار کنم اصلا نمیشه جیل کنم آیفون 4 ورزن 4.3.1 همین ورزنی هم که تو پست اول بودو دانلود کردم بازم نشد
    شما دقیق بگو کدوم قسمت این میزنه اگر itunes میزنه یا فایل ایراد داره یا قند....شکن عوض کن

نظر

• نوشته اصلی توسط apple.iphone4gs نمایش پست ها
      شما دقیق بگو کدوم قسمت این میزنه اگر itunes میزنه یا فایل ایراد داره یا قند....شکن عوض کن
      دوست عزیز من میخوام جیل کنم چکار به آیتونز دارم من با رداسنو مشکل دارم

نظر

• دوست من با redsn0w_0.9.6rc16 جیلبریک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط arash-1 نمایش پست ها
          دوست من با redsn0w_0.9.6rc16 جیلبریک کنید
          مرسي دوست عزيز درست شد ممنون

نظر

• دوستان firmware گوشی که گرفتم 4.3 هست آیا باید برای جیلبریک کردن از دوباره این فیرمویر رو دانلود کنم؟ یا بدون دانلود کردن این فیرمویر بازهم می تونم جیلبریکش کنم؟
            چون من تمام آموزش ها رو که نگاه کردم می گفتند باید فیرمویر رو دانلود کنم!!

نظر

• salam , too hameie topic ha neveshte shode ke firmware 4.3.1 morede niaz hast vali hich ja like downlodesh nist. lotfan adrese downloadesh ro baraie man begid. mamnoon

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman1334 نمایش پست ها
                salam , too hameie topic ha neveshte shode ke firmware 4.3.1 morede niaz hast vali hich ja like downlodesh nist. lotfan adrese downloadesh ro baraie man begid. mamnoon
                قوانین را مطالعه فرمایید و فارسی تایپ کنید لطفا
                http://www.i-phone.ir/forums/post367698-6.html

نظر

• سلام به همه دوستان
                  من خیلی وارد نیستم و یک گوشی 4 لاک دارم که 4.3.1 هستش و بیس بندش هم 4.10.1 هست. الان با بدبختی دارم با gevey باهاش میسازم. کسی میتونه راهنماییم کنه که میشه فقط سیمکارتم باهاش کارکنه و gevey لازم نباشه؟؟ چطوری؟ مرسی از همه...

نظر

• مشکل جیلبرک

سلام به همه دوستان
                    من خیلی وارد نیستم و یک گوشی 4 لاک دارم که 4.3.1 هستش و بیس بندش هم 4.10.1 هست. الان با بدبختی دارم با gevey باهاش میسازم. کسی میتونه راهنماییم کنه که میشه فقط سیمکارتم باهاش کارکنه و gevey لازم نباشه؟؟ چطوری؟ مرسی از همه...

نظر

صبر کنید ..
                    X