اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال:درمورد sleep شدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال:درمورد sleep شدن

سلام دوستان من میخواستم که وقتی دارم چیز دی ال میکنم sleep نشه رفتمو گذاشتمش رو never تو همون حال به گزینه ای برخوردم که میخوام ببینم درس حدس زدم یا نه

preferensces/enrgy saver/power addaptor/

پایینش یه گزینه هس که تیک خورده و نوشته wake for network acces این یعتی چی؟؟ یعنی نمیذاره اینترت قطع بشه؟؟!!!

آخه وقتی sleep میشه دی ال کردن قطع میشه یاهو مسنجر یا جی میلم sign out میشه چیکا کنم؟؟

حتی wifi قطع میشه

شما چی پیشنهاد میدین؟؟
    ویرایش توسط OMIDAM : https://i-phone.ir/forums/member/49595-omidam در ساعت 14-04-2011, 06:44 PM

لطفا یکی ج بده

نظر

وقتی یه چیزی دی ال میشه، sleep نمیشه. حتی اگه مانیتور خاموش شه، اون همچنان به کارش ادامه میده.

نظر

wake for network acess فکر کنم برای وقتیه که کامپیوترها شبکه باشن. و اگه یکی از داخل شبکه مثلا بخواد فایل های شر شده رو ببینه، و سیستمت sleep باشه، اون وقت سیستم بیدار میشه.

نظر

البته قبلا كه ورژن من 3 بود وقتي sleep ميشد واي فاي هم قطع ميشد . و من هميشه تنظيمات ال سي دي رو روي never ميذاشتم تا خاموش نشه . ولي الان 4 به بالا ديگه قطع نميشه
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

از طریق expose فقط display رو sleep کنید با یک حرکت mouse .دانلود به کاره خودش ادامه می ده

نظر

صبر کنید ..
            X