اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

موج جهانی هدفون های بیتز (Beats) به ایران نیز رسیده است، هدفون ها و ایرفون هایی با طراحی های زیبا و جذاب به همراه تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم در ویدئو کلیپ های خوانندگان معروف آمریکایی مثل لیدی گاگا، جاستین بیبر و… دل و جان خیلی ها رو در همه جای دنیا برده. اگر سری به مرکز کامپیوتر پایتخت بزنید مشاهده خواهید کرد که تقریباً همه مغازه ها چند مدلی از این هدفون ها را در ویترین گذاشته ان و یک آقایی هم در گوشه ای از پاساژ میزی قرار داده و مردم را به تست کردن کیفیت این هدفون ها دعوت می کنه. نمایندگی مجازی این برند آمریکایی (مثل محصولات اپل!) نیز در طبقه سوم گشوده شده. اما آیا واقعاً این هدفون ها با اون قیمت های فضایی در ایران همونی هستن که توی کلیپ های لیدی گاگا می بینیم و آیا ارزش خریدن رو دارن؟

در سال ۲۰۰۸ کمپانی مانستر کیبل (Monster Cable) که سازنده ی معتبر انواع کابل و سیم و محصولات دیجیتال است با همکاری شرکت Beats Electronics که متعلق به دکتر دره (Dr.DRE) تهیه کننده ، آهنگساز و رپر بسیار معروف و معتبر آمریکایی است، اقدام به معرفی برندی حرفه ای برای دستگاه های پخش صدا و همچنین نوت بوک با همکاری کمپانی HP کردند. تبلیغات خیره کنند این هدفون ها توسط خوانندگان و آهنگساز های معروف آمریکایی و ارایه هدفون هایی اختصاصی برای آنان (مثل Beats برای Lady Gaga و DiddyBeats برای Diddy و JustBeats برای Justin Bieber) بازار این محصولات را داغ داغ کرد.

Beats For Lady Gaga

از نظر کیفی با مطالعه مقالات و بررسی هایی که در مجلات و نشریات خارجی می شه فهمید که این هدفون ها واقعاً دارای کیفیت فوق العاده ای هستن که بیش از ۳ سال بر روی این محصولات مطالعه و تحقیق صورت گرفته و بیخود نیست که کمپانی مانستر اذعان داره این هدفون ها بهترین هدفون های ساخته شده تا کنون اند. این هدفون ها قادرن تمام فرکانس هایی که آهنگساز ها در هنگام تولید موسیقی خود با دستگاه های پیشرفته استودیویی می شنوند پخش کنند. ولی آیا این هدفون های موجود در ایران همون ها هستن؟ من به قطع نمی تونم بگم چون او هدفون هایی که من دیدم، استفاده کردم و امتحان کردم همگی از ایران خریده شده ولی با یک سری از دلایل می تونم بگم ۹۰ درصد این محصولات که باقیمت هایی که گه گاه اختلاف های زیادی نیز با هم دارند، تقلبی اند.
    با مراجعه به سایت اختصاصی بیتز در پایین صفحه به اطلاعیه محصولات تقلبی بر می خورید که با مراجعه به صفحه مربوطه تصاویری از محصولات تقلبی می بینید. این رنگ بندی های محصولات تقلبی دقیقاً همان هایی هستند که در ویترین های پایتخت ردیف چیده شده ان، در صورتی که هدفون های اریجینال در رنگ های محدودی تولید می شوند.
    دوم اینکه بسیاری از هدفون ها در ایران با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی (که البته باز هم گران هستند) فروخته می شن. مثلا هدفون Beats Tour که سیم هایی قرمز دارد قیمتی معادل ۱۸۹ دلار یعنی حدود ۲۰۰ هزار تومان (بدون احتساب هزینه واردات به ایران) دارد که در ایران از ۱۴۰ هزار تومان تا ۲۲۰ هزار تومان فروش می رود که این خود دلیلی موجه برای تقلبی بودن دارد.
    خود من اخیراً با دو عدد از همین مدلی که بالا معرفی کردم کار کردم و دقیق بررسی کردم. البته یکی از اونها ۱۶۰ هزار تومانی و دیگری ۲۲۰ هزار تومانی بود و اونی که گرون تر بود با دلایلی که فروشنده برای اصل بودن بیان کرده بود خریداری شده بود (که بعداً متوجه شدم ارزون تره هم همون ویژگی ها رو داره!)

خلاصه اینکه هر دو از نظر کیفیت کابل و اتصالات واقعاً بی کیفیت بودن، قطعات پلاستیکی اونا دارای زائده های قالب گیری بود و دکمه قطع و پخش نیز در مدل ارزون تر در تماس اول کنده شد! در کل به نظر من به نسبت قیمت از نظر کیفیت فیزیکی از هدفون های ۴۰ – ۵۰ هزار تومانی و حتی ارزان تر هم پایین تر بودند.
    روکش جعبه نیز دارای چاپی بی کیفیت و خارج ار رجیستر بود اما خود جعبه کیفیت بالای داشت ( آدم به فکر این میوفته که بعضی ملحقات در ایران تولید می شه و باقی محتویات هم به صورت فله و قاچاق وارد می شه و در آخر همه با هم سوار شده و آماده می شه – البته این فقط یه فرضیه بود)
    کیفیت پخش هم باز به نظر من به اندازه ای نبود که بشه روش برچسب بهترین هدفون های ساخته شده تا به حال را چسباند. به نظر من هدفون SkullCandy خودم که ۳۰ هزار تومان خریدمش کیفیتی برابر این دو هدفون دارد. البته فروشنگان پایتخت می گوییند این هدفون ها می بایست آب بندی شوند! و تا ۴-۵ ساعت اول صدای اصلی خود را بروز نمی دهند! من از چند و چون این ادعا بی خبرم و مطلبی هم در سایت مانستر و سایت بیتز در باره این موضوع پیدا نکردم.
    خلاصه اینکه متاسفانه هر محصولی که در ایران با قیمت بالا به فروش بره طرفدار بیشتری پیدا می کنه حالا چه به قیمتش بیارزه (مثل محصولات اپل که خوشبختانه چینی ها هنوز برای تقلبی ساختن اون ها خیلی راه باید برن) یا نیارزه. البته شاید با جستجوی بیشتر بتوانید محصولات اریجینال بیتز رو پیدا کنید. این مطلب فقط جهت باز کردن چشم و گوش شما بود تا پول خودتون رو توی حلق بعضی سود جو ها نریزید.

منبع
    انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

ممنون
    چیزی که بیشتر توی عکسها دیده میشد تاکید بر روی رنگ هدفونها بود که به نظرم نمیتونه شرط کافی باشه چون ساختنش کاری نداره !

چطوری میشه فروشگاههایی که جنس اصل میارن رو معرفی کرد؟

نظر

از دید من خرید beats خوب برای کسانی که موسیقی زیاد گوش می کنند و حاضرند برای صدا با کیفیت خواننده پول زیادی بدهند هدفون یا ایرفون خوبی است اما در ایران fake این مدل ها زیاد شده است یا اینکه از کشورهای خارجی این طور اجناس باید خریداری شود یا اگر نه آن مقاله ای که سایت ebay نوشته است را بخواننید و باید یک جایی را برای معرفی دانه به دانه این هدفون در سایت قرار بدهید تا هر کس مدل دلخواه خودش را با ویژگی های خودش بخرد

نظر

من شنیدم که 2-3تا کاربر این هدفون ها رو با قیمت 140 تا 160 تومان خریداری کرده اند و ناراضی اند !
        واقعا اگه بیتز اصلشو داشته باشین یه دنیای دیگس با همه هدفون ها فرق داره من خودم مدل سولو رو دارم و 390تومان از کویت خریداری کرده ام !
        از خصوصیاتش اینه که مثلا مهمترینش اگه تمام روز رو اهنگ گوش بدید اصلا احساس سردرد و اینجور چیزا نمیکنید !

نظر

من همون سری تور رو ۲۴۰ از لندن برام فرستادن که فهمیدم قلابیه
          تو یو❊**تیوب کاملا توضیح داده که از کجا بفهمیم قلابیه
          حیف که دیر دیدمش:d
          اگه اصلش رو گیر بیارید بی نظیره ولی عمرا گیر بیارید

نظر

توی سایت خودش هم فقط ۸ ال سایت معتبر گذاشته فروش و یک بلک ایست طولانی هم از سایت های تقلبی گذاشته که ebay هم اون تو هست
            سایت های اصلی اپل و امازون هست

نظر

نوشته اصلی توسط saeed_tt نمایش پست ها
              من همون سری تور رو ۲۴۰ از لندن برام فرستادن که فهمیدم قلابیه
              تو یو❊**تیوب کاملا توضیح داده که از کجا بفهمیم قلابیه
              حیف که دیر دیدمش:d
              اگه اصلش رو گیر بیارید بی نظیره ولی عمرا گیر بیارید
              میشه لینک ویدئو رو بدین ؟
              ممنون.

نظر

دوستان خيلي مراقب باشيد!!!!

اونايي كه تو ايرانه ١٠٠ درصد قلابيه!
                من خودم به عنوان كسي كه ٤-٥ تا هدفون بيتس داشته بهتون توصيه ميكنم،
                از خارج بخريد، اگر خودتون ميخريد از نمايندگي هاي فروش مجازش بخريد و اگر به كسي ميگيد كه براتون بخره بايد اينكاره باشه.
                من يكبار هدفون tour تقلبي خريدم، و بعد چند ماه خراب شد.
                بعد رفتم اصليشو خريدم، وقتي گذاشتم تو گوشم و با قبلي مقايسش كردم واقعا فرق ميكرد! صدا خيلي خيلي شفافه.

::::::: فقط يادتون باشه قيافه هدفون هاي تقلبي و اصل بيتس دقيقا مثل همن و تشخيصشون از هم خيلي سخته تنها راهش اينه كه اصل و قلابيرو بزاريد كنار هم.
                مغازه اي كه تازه تو پايتخت طبقه سوم باز شده جنساش تقلبيه نخريد:::::

نظر

منم هم تور دارم هم استدیو البته اصل هستن و اینم بگم که میتونید از برند های دیگه جای این ها استفاده کنید akg . sony و زینهیسرم پیشنهاد نمیشه چون تو پایخت کپی برابره اصل ش ریخته ولی عجب حروم خوره هایی هستند این فروشنده ها

نظر

دوستان از آمازون خرید کنم اصل هست دیگه !؟
                    یه هدفون حرفه ای پیشنهاد کنید ممنون میشم ( 3d هم باشه ، بد نیست )

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
                      دوستان از آمازون خرید کنم اصل هست دیگه !؟
                      یه هدفون حرفه ای پیشنهاد کنید ممنون میشم ( 3d هم باشه ، بد نیست )
                      آمازون سایت بسیار خوبیه فقط کافیه مقداری دقت کنید که 1 درصد تقلبی نباشه.

3d چی هست ؟ چه ویژگی داره اگر لطف کنید بگید

نظر

منم از دوستم شنیدم !
                        میگفت صدا بعد داره و واقعی تر هست .
                        از کجا بفهمم اون 1 % رو خوب ؟

نظر

به نظر من بهترین و مطمئن*ترین جا واسه خرید virgin mega store دبی هست.اگه آشنا داری از اونجا بگیره

نظر

دبی که قرار بود عید برم ، مشکلی پیش اومد !
                            تابستون ایشالله ...
                            آدرسش رو پی . ام کن مممنون

نظر

نه امازون هم خوب نیست دروست من خرید تقلبی بود
                              بهترین ها سایت خود بیتس و اپل و بست بای و این چیزاس
                              من خودم از اچ ام وی خریدم که اون هم معتبر هست

نظر

صبر کنید ..
                              X