اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستانی که نمایندگی قیطریه رفتن نظر بدن! موندم اصله یا نه!

نظر

من به شخصه کلی ممنونم از شروع کننده بحث!
      این قیطریه رو دو نفر تایید کردن گویا.
      شاید یه سر برم ببینم...

نظر

Beat

سلام
        من هدفون اصل رو از فروشگاه M-Zone توی جردن خیابون دامن افشار خریدم البته یکم گرونتر از قیمت اصلش ولی واقعا عالیه و مطمئنم اصله

نظر

سلام دوستان ، من ۲ مدل از بیتس رو خریدم ، واقعا بی نظیرن با اینکه ۶ تا هد فون دیگم دارم حتی سنهیزر هم به پای این ۲ تا نمیرسه ، به دوستان توصیه میکنم حتما قبل از خرید بیتس رو تست کنن ، واقعا پهنای باند زیادی ساپورت میکنه و از شفافیت فوق العاده ای برخوردار هست .

نظر

نوشته اصلی توسط khashie نمایش پست ها
            دوستان خيلي مراقب باشيد!!!!

مغازه اي كه تازه تو پايتخت طبقه سوم باز شده جنساش تقلبيه نخريد:::::
            دقیقا موافقم....

نظر

من یه beyer dynamic dt990 pro دارم...خیلی عالیه و یه هدفون دیگه میخوام که مثل beyer باشه...حدود 300 دارم...میرزه این beat studio یا (beat solo hd (red product???!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ipooria نمایش پست ها
                من یه beyer dynamic dt990 pro دارم...خیلی عالیه و یه هدفون دیگه میخوام که مثل beyer باشه...حدود 300 دارم...میرزه این beat studio یا (beat solo hd (red product???!!!
                آقا استودیو بهتره اما از ۳۰۰ فکر کنم به احتمال زیاد بالاتره

نظر

نوشته اصلی توسط armin.f نمایش پست ها
                  سلام,من دیروز با این سایت آشنا شدم همه حرفهارو هم خوندم,راستی از مهدی میخواستم واقعا تشکر کنم بابت اون شماره های نمایندکی monster من امروز اونجا بودم دقیقا روبروی پارک قیطریه هستش,واقعا همه جنساش اصل بودن قیمتاشم واقعی بودن خوداییش حال کردم,تازه هر چی میخواستی هم بهت میداد تست بکنی,راستی 1 دونه red sox هم داشت که من دیوونه شدم واقعا original بودن,پیشناهاد میکنم هر کی monster beats اصل میخواد حتما اونجا بره...
                  منم شماره های اونجارو میزارم.
                  22631248-49
                  داداش دستت درد نكنه اين فروشگاه حتي تو في/سبوك سايت اصلي تاييد شده و همه محصولات مانستر حتي بيت باكس
                  رو هم داره سه ماه وارانتي و يك سال گراانتي داد بهم و تو سايت اصلي هم رجيستر شد لامذهب اين بيتز هاي اصلي (مدل سولو)مثل كش خم ميشه تمام محصولاتشونم هم با توجه به باري كه اون روز من شانسي تو فروشگاهشون ديدم از LAميان solo hd product red spical editionرو ٣٢٥خريدم

نظر

من الان اونجا بودم
                    قیمت ها به نظرم یکم با دلاری که تو سایت اصلیش هست اختلاف زیادی دارند!
                    اما همه اصلن!
                    غول مرحله آخرشم بیت باکس هست

نظر

واي گفتيييييييي بيت باكس اونم خودش با اصرار گفت(بعد از اينكه همه محصولات رو تست كرده بودم)تست كنم واي پسر چه كيفيتي........وا كيفيتا...وا مانسترا !!!!!!!!!
                      ضمنا غول اخر مدل ليميتد ديتاكس بود!
                      (از فروشنده هايي كه اينقدر در مورد جنسشون اطلاعات دارن خوشم مياد نه اونايي كه تو پايتخت*******بيخيال)
                      ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 22-09-2011, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط red_dragon نمایش پست ها
                        واي گفتيييييييي بيت باكس اونم خودش با اصرار گفت(بعد از اينكه همه محصولات رو تست كرده بودم)تست كنم واي پسر چه كيفيتي........وا كيفيتا...وا مانسترا !!!!!!!!!
                        ضمنا غول اخر مدل لبيميتد ديتاكس بود!
                        دوست عزیز میشه یه بار خوب بگی
                        دتاکس کیفیتش از همه بالا تر بود ؟!
                        یه توضیح در موردش بده از نزدیک تست کردی دتاکس خیلی با بقیه فرق داشت ؟

نظر

سلام به دوستان
                          کسی تو دبی آدرس معتبری میشناسه که من از اونجا بخرم

نظر

نوشته اصلی توسط i-reza نمایش پست ها
                            دوست عزیز میشه یه بار خوب بگی
                            دتاکس کیفیتش از همه بالا تر بود ؟!
                            یه توضیح در موردش بده از نزدیک تست کردی دتاکس خیلی با بقیه فرق داشت ؟
                            ديتاكس فرق زيادي با پرو نميكرد ولي به نظر من بيشتر به خاطر ليميتد بودن و اينكه اسم استديو معروف دكتر روشه اينقدر گرونه

نظر

فروشگاه کنج میگفت مغازه ای که تو قیطریه هست از اونا میگیره جنس هاشو!!!!
                              محصولاتشونم اتفاقا مو نمیزینن! و یکی هستن!!!!
                              در ضمن با کلی تحقیق اینم بگم که صاحب مغازه نایاب تو طبقه ۳ پایتخت با صاحب قیطریه( ناب) داداش هستن!!!! حتی دکوراشونم یکیه!!!!
                              خیلی مواظب باشین!!!
                              شماره ثبت هاشونم یکیه!!
                              خیلی تحقیق کردم!!!!!
                              من که منصرف شدم از ایران بگیرم!!

نظر

دوستان من میخوام بگیرم دسترسی هم به خارج کشور ندارم ممنون میشم یکم اطلاعات بیشتر از تقلبی و غیر تقلبیش در ایران بزارید یعنی هیچ مغازه ای تو تهران جنس اصل این محصول رو نداره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X