اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

monster beats

سلام به همه,این نظراتی که در مورد محصولات monster beats داده شدو قبول دارم,من خودم به کیفیت عالی این هدفن ها اعتقاد دارم و یه بار از همون پایتخت خراب شده همون طبقه همکف یه studio خریدم که بدن فهمیدم تقلبی بودش,ولی یه خبر خوب به اونایی بدم که از ایران میخوان beats بخرن من به نمایندگی monster تو قیطره پیدا کردم که فقط و فقط monster هستش,اولش با خودم گفتم اینم تقلبیه ولی بعدش که رفتم زیرو بمه جنساشو در آوردم فهمیدم واقعا همه جنساش اصل بودن,به جرات میتونم بگم تنها جایی که تو ایران دیدم beats اصل داشت همون جا بودش.من شماره اونجارو میزارم که دیگه کسی تو پایتخت سرش کلاه نره.
    021-22631248
    021-22631249
    این شماره همون نمایندگی monster تو قیطریه هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط Amin_Rize نمایش پست ها
      دوستان از آمازون خرید کنم اصل هست دیگه !؟
      یه هدفون حرفه ای پیشنهاد کنید ممنون میشم ( 3d هم باشه ، بد نیست )
      من یه Creative WP-300 گرفتم که کیفیتش فوق العادست. چند وقت پیش یکی دیگه از عضوهای انجمن هم مثل شما یه هدفون میخواست، بهش گفتم این مدل رو بگیره. گرفت و بعدا دیدم پست داده بود که اون هم خیلی خوشش اومده از هدفون.
      البته 3D این مدل خیلی قوی نیست (نه اینکه ضعیف باشه، ولی دیگه حد لالیگا هم نیست به جاش بیس و کیفیت صدای بی نظیری داره. من خودم که کارم ریمیکس و DJ بازی ! و از این چیزا هست به شدت از این هدفون راضی ام! )
      قیمت هم 120000 تومن.

نظر

نوشته اصلی توسط amir2g نمایش پست ها
        نه امازون هم خوب نیست دروست من خرید تقلبی بود
        بهترین ها سایت خود بیتس و اپل و بست بای و این چیزاس
        من خودم از اچ ام وی خریدم که اون هم معتبر هست
        آقا جون
        آمازون خودش نمایندگی پخش مانستر هست

نظر

تو سایت بیتس هم امازون رو جز سایت های معتبر معرفی کرده
          از امازون بگیر ۱۰۰٪ اصله
          نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
          مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
          --------------------------------------------------------
          فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
          طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

من که امکان نداره برم 200 تومن بدم هدفون بگیرم Creative اصل پیدا کنید ، خیلی توپه ، تو بزرگ ها هم سونی و پایونیر پیشنهاد میکنم . این مشکل ما ایرانی هاست که گرون رو میپسندیم . من که اصلا فکر دوری از هدفون Creativ ام دیوونم میکنه

نظر

خوب بحث الان برای Beats هست نه Creative !
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

سلام,من دیروز با این سایت آشنا شدم همه حرفهارو هم خوندم,راستی از مهدی میخواستم واقعا تشکر کنم بابت اون شماره های نمایندکی monster من امروز اونجا بودم دقیقا روبروی پارک قیطریه هستش,واقعا همه جنساش اصل بودن قیمتاشم واقعی بودن خوداییش حال کردم,تازه هر چی میخواستی هم بهت میداد تست بکنی,راستی 1 دونه red sox هم داشت که من دیوونه شدم واقعا original بودن,پیشناهاد میکنم هر کی monster beats اصل میخواد حتما اونجا بره...
                منم شماره های اونجارو میزارم.
                22631248-49

نظر

monster beats

خواهش میکنم آرمین جان فکر کنم شما اولین نفری هستی که به اون نمایندگی monster که من گفتم رفتی,من که گفتم واقعا همه محصولاتش اصل هستش,بله درست دقیقا روبروی پارک قیطریه هستش,برو از این به بعد حالشو ببر,به بقیه بچه ها هم پیشناهاد میکنم یه بارم شده برن تا مطمعن بشن..

نظر

حالا چرا این برند؟ شمایی که میخوای هزینه کنی برو سراغ سنهایزر که نامبر وانه توی بحث صدا.

نظر

monster

شاید سنهایزر خوب باشه ولی به نظر من monster beats یه چیز دیگس...

نظر

monster

تازه تو خود سایت اپل اولین هدفنی که بهت پیشناهاد میکنه monster هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط armin.f نمایش پست ها
                          سلام,من دیروز با این سایت آشنا شدم همه حرفهارو هم خوندم,راستی از مهدی میخواستم واقعا تشکر کنم بابت اون شماره های نمایندکی monster من امروز اونجا بودم دقیقا روبروی پارک قیطریه هستش,واقعا همه جنساش اصل بودن قیمتاشم واقعی بودن خوداییش حال کردم,تازه هر چی میخواستی هم بهت میداد تست بکنی,راستی 1 دونه red sox هم داشت که من دیوونه شدم واقعا original بودن,پیشناهاد میکنم هر کی monster beats اصل میخواد حتما اونجا بره...
                          منم شماره های اونجارو میزارم.
                          22631248-49
                          سلام رفیق اقا مدل tour رو قیمت گرفتی ؟

نظر

با درود به همه دوستان گرامی بنده قصد خرید یکی از هدفونهای beats را دارم .فقط برای من یک سوال پیش آمده من می خواهم در آلمان این محصول را توسط سایتهایی که خود beats معرفی کرده خریدرای کنم ولی موضوع این هست که قیمت های این سایتها از قیمت خود سایت beats ارزانتر هستند چرا؟اگر این سایتها نماینده رسمی beats هستند پس چرا قیمتهای این سایتها ارزانتر از خود سایت beats هست؟

نظر

نمایندگی هدفون بیتز در ایران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز :

شرکت Monster عرضه کننده هدفون های بیتز اساسا یک برند امریکایی بوده و اجازه فعالیت در ایران را ندارد اما شرکت کنج (مجتمع کامپیوتر پایتخت طبقه همکف واحد 7 ) توانسته است با رایزنی هایی که با نمایندگی این شرکت در کشور امارات منحده عربی انجام داده است موفق به اخذ گواهینامه رسمی و به عنوان تنها نماینده وارد کننده این محصول خود را مطرح کند .متاسفانه بعضی انسانهای سودجو و منفعت طلب که جز به سودآوری خود فکر نمیکنند با ارائه محصولات تقلبی این شرکت سعی در تبلیغات نادرست علیه این برند معتبر نموده اند لذا محصولات این شرکت با هولوگرام اصلی و گارانتی 6 ماه تعویض و قابلیت Register کردن در سایت رسمی شرکت مادر (Monster ) هم اکنون در دسترس شما عزیزان میباشد
                              جهت آگاهی از نمایندگی های رسمی فروش و اطلاعات فنی لطفا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید :
                              09392080621-09197373088 محسن مرادیان (مدیر فروش هدفون های بیتز )

نظر

بچه ها لپ تاپ HP ENVY 14 Beats by Dr.Dre چه طوره؟ به درد بازی می خوره؟ کیفیت صدا و باتریش چه جوریه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X