اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند نکته در مورد خرید Beats By Dr.DRE !

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
    کجای حرف من از اپل استور چیزی اومده !** ؟ مگه بیتز رو فقط تو اپل استور میفروشن !* ؟ بیشتر کشور های عربی هم دیگه الان مورد تایید مانستر هستن .
    دوست عزیز منم گفتم اپل ها رو اونجوری میارن اگه دوباره بخونین نه beats رو ، beats رو که خودم گفتم از middle east امارات میگیرن

نظر

• من یدونه diddybeats گرفتم حدود 100 یورو نمیدونم اصله یا نه از ایران نگرفتم شماره سریالی نداره ولی فروشنده یکی از فروشگاههای خیلی معروف و اصل هست
      کسی تجربه هدفونهای داخل گوش داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط momohammadi20 نمایش پست ها
        من یدونه diddybeats گرفتم حدود 100 یورو نمیدونم اصله یا نه از ایران نگرفتم شماره سریالی نداره ولی فروشنده یکی از فروشگاههای خیلی معروف و اصل هست
        کسی تجربه هدفونهای داخل گوش داره؟
        عکساش اینا هستن<
        http://up6.iranblog.com/images/86315503901966526361.jpg
        http://up6.iranblog.com/images/68620390763330756710.jpg

نظر

• امروز دیگه دلو زدم به دریا این تست رو روی solo انجام دادم [IMG][/IMG]

نظر

• این محصول هاش کد ندارند !

نظر

• با سلام خدمت عزیزان

من مدل SOLO رو دارم و تا 99% مطمئنم که اصل هستش beats ولی فقط یک سوال دارم.
              کسانی که SOLO دارند برای آنها هم وقتی استفاده می کنند صدا بیرون میاد؟! یعنی اطرافیان اگر در محیط سکوت باشه می فهمند شما چه آهنگی دارید گوش میدید؟!*

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                با سلام خدمت عزیزان

من مدل SOLO رو دارم و تا 99% مطمئنم که اصل هستش beats ولی فقط یک سوال دارم.
                کسانی که SOLO دارند برای آنها هم وقتی استفاده می کنند صدا بیرون میاد؟! یعنی اطرافیان اگر در محیط سکوت باشه می فهمند شما چه آهنگی دارید گوش میدید؟!*
                عزيز حتي استىو هم صىا رو بيرون ميىه البته وقتي با ولوم ته كوش بدي

نظر

• بله دوست عزیز مال منم صداش بیرون میره ، من که دیگه ۱۰۰٪ مطمئن شدم که اصله کلا گرفتم صافش کردم خم به ابرو نیاورد حیوونی :d

نظر

• منم مدل استدیو رو دارم و احتمال بسیار زیاد اصله چون همه نمونه های اصل بودن رو داره و برام از کانادا آوردن
                    صدا رو وقتی تا آخر تو کامپیوتر زیاد میکنم خیلی بیرون میده اما در آیفون زیاد میکنم کمتر هست این حالت
                    یه سوال.در کامپیوتر صدا رو تا آخر زیاد میکنم چون کارت صدای خوبی ندارم و لپتاپم وایو چند سال پیش هست صدای باسش میشکنه و یه حالت خش داره
                    اما در آیفون با آهنگ کیفیت خوب اصلا همچین مشکلی رو ندارم و عالی هست.
                    این عادیه دوستان؟شما نیز با لپتاپ این مشکلات رو دارید در صدای خیلی بلند؟

نظر

• کلا فکر میکنم روی idevice ها بهتر کار میکنه چون روی جعبش هم نوشته،ولی من با solo روی مکبوک پرو این مشکلی که شما میگی رو ندارم، نمیدونم ولی شاید با لپتاپ شما این مشکل وجود داره، حالا من با لپتاپ دیگه هم تست میکنم ببینم چی میشه،راستی شما با وایو از کدوم کابلش استفاده کردی؟ فکر میکنم اونی که کنترل تاک نداره بهتر باشه واسه لپتاپ

نظر

• فقط به یک نکته اشاره کنم که در محصولات تولید سال 2011 به بعد عکس صورت Dr.Dre در سایز کوچیک بر روی جعبه چاپ میشه و مثل مدل های سال قبل در سایز بزرگ نیست *

به صورت زیر :

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi.shl نمایش پست ها
                          کلا فکر میکنم روی idevice ها بهتر کار میکنه چون روی جعبش هم نوشته،ولی من با solo روی مکبوک پرو این مشکلی که شما میگی رو ندارم، نمیدونم ولی شاید با لپتاپ شما این مشکل وجود داره، حالا من با لپتاپ دیگه هم تست میکنم ببینم چی میشه،راستی شما با وایو از کدوم کابلش استفاده کردی؟ فکر میکنم اونی که کنترل تاک نداره بهتر باشه واسه لپتاپ
                          توی این قضیه شک نکن
                          با مک بوک پرو صدای فوق العاده ای میده که با آیفون قابل مقایسه نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezadiba نمایش پست ها
                            فقط به یک نکته اشاره کنم که در محصولات تولید سال 2011 به بعد عکس صورت dr.dre در سایز کوچیک بر روی جعبه چاپ میشه و مثل مدل های سال قبل در سایز بزرگ نیست *

به صورت زیر :

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                            میشه قیمت این مدل رو بگین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                              میشه قیمت این مدل رو بگین؟
                              solo رو من از مشهد گرفتم ۴۲۰
                              solo HD هم بود ۴۶۰
                              studio هم ۶۵۰
                              من یه خورده گرون گرفتم ولی عوضش خیالم راحت بود از اصل بودنش

نظر

• دوستان یه سوال:
                                من تو اکثر ریویوها خوندم solo hd تنها مشکلش اینه هدباندش شکنندست اما solo هیچ عیب و ایرادی نداره(تو سایت اپل هم نوشته بودن).
                                حالا واقعا اینجوریه؟
                                فرق کیفیت صدای solo با solo hd در حدی هست که برای استفاده معمولی محسوس باشه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X