اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت به بیس باند 6.15 ، آری یا خیر ؟(+ نظر سنجی )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت به بیس باند 6.15 ، آری یا خیر ؟(+ نظر سنجی )

سلام به همه اعضای عزیز
    من 3gs lock با بیس باند 5.14 دارم و الان چند ماهه که منتظر آنلاک هستم
    حالا میخواستم ببینم اون دسته از دوستانی که به 6.15 آپدیت کرده اند الان راضی هستن یا خیر ؟!
    اگر خیر به چه دلیل ؟
    اگر آری به چه دلیل ؟

ممنون میشم که اینجا نظرهاتون رو بگین و توی نظر سنجی شرکت کنین
    26
    آری
    42.31%
    11
    خیر
    15.38%
    4
    صبر کنیم برای آنلاک
    42.31%
    11

The poll is expired.

ویرایش توسط Mr.ID : https://i-phone.ir/forums/member/9721-mr-id در ساعت 01-04-2011, 05:21 PM

نوشته اصلی توسط ID_-_BUDDY نمایش پست ها
    سلام به همه اعضای عزیز
    من 3gs lock با بیس باند 5.14 دارم و الان چند ماهه که منتظر آنلاک هستم
    حالا میخواستم ببینم اون دسته از دوستانی که به 6.15 آپدیت کرده اند الان راضی هستن یا خیر ؟!
    اگر خیر به چه دلیل ؟
    اگر آری به چه دلیل ؟

ممنون میشم که اینجا نظرهاتون رو بگین و توی نظر سنجی شرکت کنین
    بدونيد كه gps از كار ميفته و ممكنه ديگه نتونيد دانگريد كنيد
    براي ريستور هم فقط از فايل كاستوم بايد استفاده كرد كه اينها جز معايبش هست

نظر

من همون اولش اپدیت کردم الان ۲ ماه گذشته فقط چی پی اس اونم از روی اینترنت جارو حدودی میگه

نظر

up......

نظر

دوست عزیز اگه منتظره آنلاک باید باشی به بیس بند ۶.۱۵.۰۰ برو بعد که آنلاک اومد میتونی بیسبند رو با ریستور درست کنی.

نظر

نوشته اصلی توسط mohsenmehrvarz نمایش پست ها
            دوست عزیز اگه منتظره آنلاک باید باشی به بیس بند ۶.۱۵.۰۰ برو بعد که آنلاک اومد میتونی بیسبند رو با ریستور درست کنی.
            آخه مشکل اینجاست یکی از آشنایان میخواد بخرتش و اگه بعدا مشکلی پیش بیاد .... ( چش تو چشیم دیگه )
            میخوام مطمعن بشم بعد ردیفش کنم بدم بهش

نظر

من واسه دو تا از دوستام انجام دادم ولی راستشو بخوای از اون موقع چشم تو چشم نشدیم ولی اگه مشکلی بود حتما چشم تو چشم میشدیم.

نظر

من واسه دو تا از دوستام انجام دادم ولی راستشو بخوای از اون موقع چشم تو چشم نشدیم ولی اگه مشکلی بود حتما چشم تو چشم میشدیم.

مقدور هست براتون که بپرسید و ببینید راضی هستند یا نه ؟

نظر

خوب مشکل دقیقا همینه. که بیس باند هیچ جوری دانگرید نمیشه حتی با ریستور(البته تو 3gs). چون 3g دانگرید میشه کرد
                  مشکل اساسی این روش اینه که شما هیچ وقت قادر نیستید به فریمورهای اورجینال ریستور کنید و باید همیشه از کاستوم استفاده کنید که کاستوم باعث به وجود امدن مشکلات میشه
                  ویرایش توسط koroush.badi : https://i-phone.ir/forums/member/24565-koroush-badi در ساعت 02-04-2011, 01:15 AM

نظر

نوشته اصلی توسط koroush.badi نمایش پست ها
                    خوب مشکل دقیقا همینه. که بیس باند هیچ جوری دانگرید نمیشه حتی با ریستور(البته تو 3gs). چون 3g دانگرید میشه کرد
                    مشکل اساسی این روش اینه که شما هیچ وقت قادر نیستید به فریمورهای اورجینال ریستور کنید و باید همیشه از کاستوم استفاده کنید که کاستوم باعث به وجود امدن مشکلات میشه
                    البته یکی از دوستان میگفتن که کاستوم الزامی نداره
                    و خودش فریمور اورجینال رو هم ریخته و مشکلی نداشته

نظر

من که برای دوستمو ابدیت کردم باتریش عذیت میکنه جی پی اس که هنوز چک نکردیم
                      راستی این قضیه ی فقط با کاستوم میشه ریستورش کرد چیه من نمیدونستم
                      بعد 3g فقط بوتلودر ۵۰۸ رو میشه تغییر بیس بند داد که خیلی کم یابه  
                      ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 02-04-2011, 01:26 AM

نظر

نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
                        البته یکی از دوستان میگفتن که کاستوم الزامی نداره
                        و خودش فریمور اورجینال رو هم ریخته و مشکلی نداشته
                        تا جایی که من اطلاع دارم چون بیس باند ایپد میشه گوشی دیگه فریمور اورجینال ایفون قبول نمیکنه و ارورر میده

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                          من که برای دوستمو ابدیت کردم باتریش عذیت میکنه جی پی اس که هنوز چک نکردیم
                          راستی این قضیه ی فقط با کاستوم میشه ریستورش کرد چیه من نمیدونستم
                          بعد 3g فقط بوتلودر ۵۰۸ رو میشه تغییر بیس بند داد که خیلی کم یابه  
                          یه کاربری گقتن مصرف باطری بخاطر برنامه ایه که باهاش جیل میکنین
                          و اینکه با ایکس جی پی اس مشکل جی پی اس رو حل کرده
                          نوشته اصلی توسط koroush.badi نمایش پست ها
                          تا جایی که من اطلاع دارم چون بیس باند ایپد میشه گوشی دیگه فریمور اورجینال ایفون قبول نمیکنه و ارورر میده
                          اتفاقا همین بنده خدا گفت من اورجینال نصب میکنم فریمور رو

نظر

نوشته اصلی توسط ID_-_BUDDY نمایش پست ها
                            یه کاربری گقتن مصرف باطری بخاطر برنامه ایه که باهاش جیل میکنین
                            و اینکه با ایکس جی پی اس مشکل جی پی اس رو حل کرده

اتفاقا همین بنده خدا گفت من اورجینال نصب میکنم فریمور رو
                            من داییم 4 تا iphone 3g برای دوستش که کاناداست بهم داده بفروشم!
                            دلیل فروششم تعویض operator گوشیش بود!(*گوشی ها سالمن)
                            ۳ تاش رو ۶:۱۵ کردم!!!!!!!
                            حتی من یکیشو به 3.1.3 دانگرید کردم (اورجینال)*کاستوم نه!!!!!!
                            الانم gps رو به خاطر شما تست کردم سالمه!
                            سیم توش نبود که از gprs/edge بگیره wifi هم خاموش!!!
                            ویرایش توسط truculent : https://i-phone.ir/forums/member/107-truculent در ساعت 02-04-2011, 02:27 AM

نظر

نوشته اصلی توسط truculent نمایش پست ها
                              من داییم 4 تا iphone 3g برای دوستش که کاناداست بهم داده بفروشم!
                              دلیل فروششم تعویض operator گوشیش بود!(*گوشی ها سالمن)
                              ۳ تاش رو ۶:۱۵ کردم!!!!!!!
                              حتی من یکیشو به 3.1.3 دانگرید کردم (اورجینال)*کاستوم نه!!!!!!
                              الانم gps رو به خاطر شما تست کردم سالمه!
                              سیم توش نبود که از gprs/edge بگیره wifi هم خاموش!!!
                              دستت درد نکنه
                              کم کم دارم قانع میشم برای آپدیت :d

نظر

صبر کنید ..
                              X