اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شارژ نشدن آیپد 2 در هنگام اتصال به کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ نشدن آیپد 2 در هنگام اتصال به کامپیوتر

سلام
    یکی از دوستام هم که آیپد 2 گرفته میگه فقط وقتی مستقیم به برق وصله شارژ میشه و وقتی به کامپیوتر (یا آیتونز) وصل میکنه دستگاه اصلاً شارژ نمیشه و کنار آرم باتری بالای صفحه مینویسه not chaeging
    میشه حلش کرد؟

فکر کنم ایپد ۱ هم همین طور بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ماله منم اینتوریه

نظر

خب به احتمال زیاد به دلیل این هست که ولتاژی که کامپیوتر برای usb در نظر میگیره کمه .

نظر

شما این برنامه رو روی پیسی تون نصب کنید سیستمتونو ریست کنید اوکی میشه فرقی هم نداره سخت افزار چی باشه برنامه از شرکت اسوس هست
          فایل های پیوست شده

نظر

بهتره که از کامپیوتر شارژ نکنه از همون برق شارژ*کنه بهتره

نظر

من دارم ميزته شارژ نميشه ولي شارژ ميكنه فقط سرعتش كمتره

نظر

همه ایپد ها همینجورین! چه ۱ چه ۲ !
                مینویسه شارژ نمیشه ولی شارژ میشه البته مثلا هر ۱ ساعتی ۱ درصد :d!

نظر

فکر نکنم ساعتی 1 درصد باشه...چون من 10 ساعته با کامپیوتر آیپد 0 شارژ رو شارژیدم

نظر

مثال زدم که یعنی خیلی طول میکشه!

نظر

ولی من با مک شارژ میکنم زیاد طول نمیکشه!

نظر

از کار های اپل!

این ها از کار های خود اپل هست. همینجور که آیتونز در pc سرعتش خیلی مزخرفه ولی در mac عالیه، آی پد هم با وصل شدن به pc شارژ نمیشه ولی در mac شارژ میشه. این کار ها رو میکنه تا اونایی که آی پد خریدن، به خرید mac مشتاق بشن. خیلی مهم نیست

نظر

به دليل اينكه سيستم عامل شما windows هست نمي تونيد ipad رو با pc شارژ كنيد ، در صورتيكه laptop شما Mac باشه با توجه به اينكه usb هاي Mac با windows از نظر ولتاژ متفاوتند شما مي تونيد با ipad ، Mac رو شارژ كنيد

نظر

من تست كردم با pc ويندوز شارژ نميشه ولي با مك بوك شارژ ميشه!!!!

نظر

یعنی چی ایپد نگاه میکنه ببینه مک هست یا ویندوز یا کامپیوتر چک میکنه ایپد برا کمپانی اپل هست ویندوز ماکرو سافت اجازه شارژ نمیده ؟؟؟؟!
                              یک ولتاژ از usb به دستگاه میره به دستگاه اونم باهاش شارژ میشه دیگه !

نظر

صبر کنید ..
                              X